Yağlı kese kağıdı, kahverengi kese kağıtları kullanımına uygun olmadığı gıdalarda kullanılmak için üretilen kağıtlardır. Yağlı kese kağıdı, yağ geçirmez torbalardır. Yağ geçirmez torbalar gres yağını ambalajın içinde tutma işlevini görürler. Yağlı kese kâğıdı burger, sandviç, börek vb. gibi gıdalar için vazgeçilmez kese kağıdıdır. Isı tutarken, nemi aktarırken ve gresi bloke ederken ürünlerinizin tazeliğini korumada etkilidir. Yüksek KIT değerleri ile uzun süre içerideki gresi engeller. Yağlı kese kağıdı tek kullanımlık kağıt torbalar içinde yer almaktadır. Ayrıca gıda ile direkt temas ettiğinden gıda taşımaya ve paketlemeye uygun sertifikalı ürünler tercih edilmelidir.

Yağlı Kese Kâğıdı Kullanım Alanları

Yağlı kese kağıtları pastaneler, unlu mamuller, restoranlar ve paket servis veren müşteri firmalarımız için biçilmiş bir kaftandır. Ürünlerin sıcak ve tazeliğini korumada etkili kese kağıdı çeşitlerindendir. Kahve ya da beyaz renkli kâğıttan üretilebilirler.

Yağlı Kese Kağıdı Çeşitleri ve Özellikleri

Yağlı kese kağıdı üretimimiz de kullanılan kağıtlarımız % 100 selülozdan yapılmaktadır. Ürünlerimiz yapışkan ve mürekkep hariç tamamen geri dönüştürülebilir. Su bazlı mürekkeplerimiz sertifikalı olup gıdalar için uygun ve gıdalar için kullanıma uygundur.

Yağlı Kese Kâğıdı Ebatları

Yağlı kese kağıtları direkt gıda ile temas ettiğinden baskılı kahve rengi kese kağıtlarının ve boyanın gıda için uygun olduğuna dair sertifikalı ürünler kullanmaya azami dikkat gösteriyoruz.

Yağlı kese kağıdının ebatları:

  • Genişlik Sınırları: 70 mm- 350 mm
  • Yükseklik Sınırları: 120 mm- 600 mm
  • Köşebent Sınırları: 35 mm- 140 mm
  • Ağırlık: 40 g / m2

Baskı ve teslim süresi işin konsepti ve müşterilerimizin isteklerine göre değişmekle birlikte ortalama 15-20 gün sürebilmektedir. Daha fazla aklınıza takılan sorular ve detaylar için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Firmamız Hakkında

Firmamız farklı model ve seçeneklerle kullanımınıza sunar. Firmamız sizlere her ebatta ve her model için tasarım yaparak siz müşterilerimize yardımcı olmaktadır.

Elde ve açık havada taşındıkları için açık hava reklam alanı olarak rahatlıkla kullanılabilirler. Yaptığımız farklı tasarımlar ve baskı seçenekleri ile markanın logo ve iletişim bilgilerini kitlelere ulaştırmada oldukça başarılıdırlar.

Uzman ekibimiz tarafından standart olarak tek ölçüde tasarlanmaktadır. Ancak müşteri firmalarımızdan gelen istek ve talepler doğrultusunda ebatlar ve boyutlar değişebilir. Ayrıca profesyonel ekibimiz tarafından tasarlanan şık tasarımlar ile firma müşterilerimizin arasında en çok tercih edilen kâğıt çanta çeşidi olmaya devam ediyor. Genellikle gıda sektörü tarafından kullanılan poşetler, hijyen anlayışını sağlama alarak kullanıcıya güven verir.

Yaptığımız farklı tasarımlar ve baskı seçenekleri ile markanın logo ve iletişim bilgilerini kitlelere ulaştırmada oldukça başarılıdırlar.

Ayrıca profesyonel ekibimiz tarafından tasarlanan şık tasarımlar ile firma müşterilerimizin arasında en çok tercih edilen kâğıt çanta çeşidi olmaya devam ediyor. Çevre dostu olarak nitelendirdiğimiz yağlı kese kağıdı geniş kağıt ve renk seçenekleri ile tarafımızdan üretilir.

Firma müşterilerimize özel olarak profesyonel ekibimiz tarafından hazırlanan tasarımların hepsi, üretilecek ürüne ve ağırlığına göre değişmekle birlikte burada dikkat ettiğimiz husus baskı boyalarının ve kâğıt çeşitlerinin gıda güvenliğine uyumlu ve sertifikalı olmasını sağlıyoruz.

Yağlı kese kağıdında taşınacak ürünlerin ağırlığı 30-50 gr/m2 dir. Ürünlerin ebattı ve ağırlığına göre yağlı kese kağıdının ebatları ve ağırlığı değişebilir. Bu durumda müşterilerimizin talepleri doğrultusunda üretimini yaptığımız yağlı kese kağıdının gramajı ve ebattı bu ağırlıklara göre değişecektir.

Siz de ürünleriniz için kaliteli baskı ve uygun gramajlarda ve hijyenik kurallar gözetilerek üretilmesini istiyorsanız web sitemizi ziyaret ederek ürün kategorilerimizi inceleyebilirsiniz. İletişim formumuzu kullanarak fiyatlandırma ve diğer detaylar için bizi arayabilirsiniz. Yağlı kese kağıdı için bir telefon yeter.

Sosyal Medya