Yağlı ambalaj kâğıdı ağırlıklı olarak döner, tantuni, dürüm gibi içerisinde bol yağ bulunan ürünlerin satışında hijyen amaçlı kullanılan ürünlerdir. Sargılı kâğıt, yağ geçirmeyen kağıt, yağlı kağıt veya yağlı ambalaj kağıdı isimleriyle de bilinir.

Yağlı gıda ambalaj kağıdı, yağlı kağıt ambalaj ve yağlı paket kağıdı ürünleri için kategorimizi inceleyebilirsiniz. En uygun baskılı yağlı kasap kağıt fiyatları ile kağıt ambalaj çeşitleri ve yağlı dürüm kağıdı modellerine sahip olmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Baskılı yağlı kağıt üreticileri arasında ön sırada yer alan Mucize Ambalaj, siz kıymetli müşterilerine en iyi hizmeti en ucuz fiyatlarla sunmaktadır.

Yağlı Ambalaj Kâğıdı Nerelerde Kullanılır?

Yağlı ambalaj kağıdı günümüzde neredeyse her türlü gıda işletmelerinde kullanılan bir ürün haline gelmiştir. Hijyenik olması, servis işlemini kolaylaştırması gibi seçenekler sayesinde oldukça popüler bir üründür. Örnek verecek olursak:
Yağlı Ambalaj Kağıdı

  • Kasaplarda ve et lokantalarında
  • Fırın ve pastanelerde
  • Restoranlarda
  • Çikolata butiklerinde
  • Şarküterilerde
  • Fast food restoranlarında

Ve daha birçok alanda özgürce kullanılabilir.

Yağlı Ambalaj Kağıdının Faydaları Nelerdir?

İşletmenizin kurumsal kimlik kazanması ve kurumsal kimliğini pekiştirmesi hususu ele alındığında yağlı ambalaj kağıdı gibi üzerinde firmanızın logosunu barındıracak materyaller size büyük destek sağlar. Yağlı ambalaj kağıdı benzeri ürünler müşterilerinizin zihninde kalıcılığınızı artırır ve size ekstra prestij sağlarlar.  Onlarca farklı renk çeşitliliği ve profesyonel baskıları ile firmamız tarafından imal edilen yağlı ambalaj kağıtları hamburger, döner, dürüm gibi ürünlerin yağını dışarıya sızdırmaz ve sizleri memnun eder.

Yağlı Ambalaj Kağıdı Çeşitleri Nelerdir?

Tercihleriniz ve istekleriniz doğrultusunda renkli, siyah beyaz veya kahverengi olarak basılabilen yağlı ambalaj kağıtları otomatik makineler yardımcılığında firmamız güvencesinde yadsınamaz bir kalite ve performansla imal edilir. Standart boyutların yanı sıra istediğiniz ebatlarda sipariş edebileceğiniz bu ürünler üzerinde işletmenizin logosunu, mottosunu, ürünlerin fotoğrafını taşıyarak sizleri kalite konusunda bir adım öne geçirir. Onlarca farklı seçenek arasından işletmenize en uygun tasarımı, rengi ve logo basımını bulma konusunda da size yardımcı olabiliriz. Örneğin canlı renkler beyaz kağıtlarda daha güzel gözükürken koyu renklerde kahverengiyi tercih etmelisiniz.

Yağlı Ambalaj Kağıdı Özellikleri

Firmamız tarafından üretilen tüm ürünlerde olduğu gibi yağlı ambalaj kağıtlarında da Sağlık Bakanlığı onaylı gıda sektöründe kullanmaya elverişli su bazlı boyalar kullanılır. Sağlık Bakanlığı onaylı boyalarımızın yanında yüzde yüz selülozdan ürettiğimiz bu ürünler geri dönüşüme uygun şekilde imal edilir ve çevre dostudur. İsteğe göre üzerine şeffaf bir bölme eklenerek içindeki ürünün sergilenmesini sağlanabilir. Bu şeffaf bölme daha çok pastanelerde ve fırınlarda (veya türevi unlu mamüller satan işletmelerde) kullanılır. Bu şeffaf bölme sayesinde hem güvenilirliğinizi artırabilir hem de içine koyduğunuz ürünün hava almasını sağlayarak içerideki nem ve sıcaklık yüzünden ürünün hamurlaşmasını engeller. Bu durum ürününüzün tazeliğini korumasını sağlayacaktır. Farklı renkte boyalar ve tasarımlarla ister siyah beyaz ister renkli isterseniz de kahverengi olarak sipariş verebilirsiniz.

Sipariş Süreci Nasıl İşliyor? Siparişim Ne Zaman Gelir?

Siz siparişinizi verdikten ve boyut, renk, logo, tasarım gibi önem taşıyan konularda anlaşmaya varılmasının hemen ardından siparişiniz onaylanır. Sipariş onayını, devam eden süreçte siparişinizin hazırlanması ve tarafınıza teslim edilmesi takip eder. Tüm bu süreç 10 gün ila 15 gün arasında bir zaman dilimini kapsar. Ortaya en kaliteli işi çıkarmak ve müşteri memnuniyeti sağlamak için en ideal süre içinde size ulaştırdığımız siparişimizden kesinlikle memnun kalacaksınız.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Firmamız uzman ekibi ve yıllara dayanan tecrübesiyle alanında öne çıkan isimlerden bir tanesi. Ancak müşteri memnuniyeti konusunda gösterdiğimiz hassasiyet ve müşteri dostu fiyat politikamız bizi diğer tüm firmalardan ayıran özellikler olarak göz dolduruyor. Yağlı ambalaj kağıdı üretiminin yanında ürettiğimiz diğer american servis kağıtları, ikram setleri gibi ürünlerle de güvenilirliğimizi ve kalitemizi günden güne pekiştiriyoruz.

Yağlı kağıt ambalaj çeşitleri yağa karşı çok dirençlidir. Yağı diğer tarafa geçirmeyen Yağlı gıda ambalaj kağıdı fast food ve restoran gibi sektörlerin vazgeçilmezidir. Yağı ve sıvıyı sızdırmayan Yağlı kağıt ambalaj kağıdı ürünleri baskılı şekilde üretim yapılmaktadır. Servis ve paketleme işlemi esnasında tanıtımınızı yapabileceğiniz Yağlı paket kağıdı ve Yağlı kağıt ambalaj ürünlerini sipariş vererek pastane, kafe ve restoran tarzı mekanlarda kullanabilirsiniz.

Sosyal Medya