Çoğu işletme tarafından sıklıkla kullanılan yağlı ambalaj kağıdı, içeriğinde bol miktarda yağ bulunan gıdaların satışlarında hijyen sağlama amacı ile kullanılmaktadır. Yağlı ambalaj kağıdı nedir? Diye merak edenler için kısaca açıklayalım;

Yağlı ambalaj kağıtları, döner, dürüm, fast food gibi yiyeceklerin servislerinde kullanılmasının dışında marketlerdeki şarküteri grubunda bulunan ürünler, unlu mamuller gibi ürünlerin satışlarında ve paketlemelerinde kullanılan bir üründür. Bu kağıt türünün kullanılmasının nedeni ise yağlı ve su geçirmeme özelliğidir. Lokantalarda, pastanelerde, fast food satış yerlerinde de sıklıkla tercih edilmektedir.

Neden Yağlı Ambalaj Kağıdı

El değmeden üretilen yağlı ambalaj kağıdı ile gıda üzerine satış yapan işletmeler, müşteriye sunulan yiyeceklerin hijyenik olması için el değmeden sunum yapmaları sağlamaktadır. Yağlı ambalaj kağıtları özellikle içinde yağ bulunan döner, dürümi poğaça gibi yiyeceklerde kullanıldığından tüketicilerin alınan gıdanın yağına teması olmadan hijyenik bir şekilde yemesini sağlamaktadır.

Bunların yanı sıra yağlı ambalaj kağıdının üzerine firma logosu bastırmak daha da kurumsallaşmak adına birçok işletme sahibi tarafından tercih edilir. Günümüzde çoğu firma tarafından tercih edilen logo baskılı yağlı ambalaj kağıtları, müşteri memnuniyeti ve devamlılığı açısından da oldukça önemlidir.

Yağlı ambalaj kağıdı üretimi Sağlık Bakanlığından onaylı, insan sağlığınazarar vermeyecek boyalar ile üretilmektedir. Gıda sektöründe kullanıma uygun olan bu boyalar ile hazırladığımız yağlı ambalaj kağıtları çevre dostu olup geri dönüşüme uygun olarak üretilmektedir.

Neden Biz?

Firmamız istenilen renk ve baskı çeşitleri ile müşterilerin aklında kalıcılığı arttırarak akılda kalıcı ve kalitesi ile memnun eden yağlı ambalaj kağıdı üretimi yapmaktadır. Alanında uzman çalışma arkadaşlarımız ile birlikte sizlerin memnuniyeti için çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Yapmanız gereken siparişlerinizin renginii ölçüsünü, logo baskısını ve tasarımını bizlere ulaştırmaktır. Sipariş onayınızın ardından yüksek kalitede üretim yaparak en ideal sürede sizlere ulaştırmaktayız. Yağlı ambalaj kağıdı nedir? Sorusuna cevap almak ve her türlü soru ve siparişleriniz için sitemizde yer alan iletişim kanallarımızdan bizi aramanız yeterli olacaktır.

Sosyal Medya