Günümüzde teknolojinin de gelişmesi ile toz ve sıvı gıda dolumu yapan firmalar da çoğalmıştır. Müşteri memnuniyeti için kaliteli ve güvenilir hizmeti vermeye çalışan firmalar arasında ilk sıralarda yer alan firmamız toz ve sıvı gıda dolumu hizmetini müşteri memnuniyetini esas alarak güvenilir ortamda gerçekleştirmektedir.

Her yerde işimize yarayan toz ve sıvı gıda dolumu, insan hayatında çok büyük kolaylık sağlamaktadır. Evimizde ya da iş yerimizde kullandığımız sıvı sabunlar, toz baharatlar ve daha birçok ürünün üretimi de fazlası ile önemli olduğundan toz ve sıvı gıda dolumuna firmaların etkisi fazlası ile önemlidir.

Toz ve sıvı gıda dolumu yapan firmamız, standart üretimin dışında çeşitli ölçü ve gramajlarda da üretim yapmaktadır. Kaliteli, hijyenik ve güvenilir bir firma arayışı içindeyseniz bizimle mutlaka iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Firmamız özellikle gıda ürünlerinin dolum işlemlerini hijyenik ortamlarda gerçekleştirmektedir.

Sıvı Gıda Dolumu

Sıvı gıda dolumu denildiği zaman akıllara ilk gelen her türlü sıvı maddelerin istenilen gramajlarda paketleniyor olmasıdır. Bilindiği gibi sıvı gıda dolumu her türlü materyal içerisinde konulmazlar. Cam gibi maddelerde saklanması gereken sıvı gıda malzemeleri, hazırlanırken hijyen kuralları mutlaka dikkate alınmalıdır.

Her ne kadar büyük firmalar cam içine dolum yapılmasını hem pahalı hem de kırılma olasılığı yüksek olduğundan istemezler. Firmamız hem hesaplı hem de rahat kullanılabilir şekilde toz ve sıvı gıda dolumu yaparak ürünlerimizi ortaya çıkartmaktayız. Sıvı gıda dolumu çeşitlerine örnek verecek olursak;

  • Sıvı sabun - deterjan çeşitleri,
  • Akışkan her türlü gıda çeşidi,
  • İçecekler
  • Sıvı sos çeşitleri

Toz Gıda Dolumu

Sıvı gıda dolumu gibi toz gıda dolumu da yapan firmamız, toz gıda dolumlarını da istenilen gramajda paketlemekteyiz. Toz gıda denildiğinde akla sadece baharatlar geliyor olsa da birçok toz gıda ürünü kullanılmaktadır. Aromalı ve aromasız toz gıda dolumları konusunda uzmanlaşan firmamız ürünlerin üretimi konusunda iş ortaklarımız tarafından istenilen formulasyona ve ambalaj çeşidine göre üretim yapmaktadır. Toz gıda dolumu çeşitlerine örnek olarak;

  • Baharat çeşitleri,
  • Haızr toz yemek karışımları,
  • Tatlandırıcı, şeker ürünleri sayılabilmektedir.

Bizi Neden Tercih Etmelisiniz?

Alanında uzman kadromuz ve son teknolojik gelişmeleri dahi içerisinde barındıran toz ve sıvı gıda dolumu firmamız, müşterilerimizin hayalinde olan ürünleri gerçekleştrimek için tüm imkanlarını paylaşmaktan mutluluk duymaktadır. Ürettiğimiz ürün kalitesi kadar zamanında gerçekleştirmenin de ne derece olduğunun bilinci ile planlarımızı yaparak zamanında ve kaliteli üretim için sizlerle çalışmayı bekliyoruz.

Çoğu toz ve sıvı gıda dolumu yapan firmalar genellikle belirli kalıplar içinde kaldığından müşteri memnuniyetini göz ardı etmektedir. Fakat bizim öncelikli hedefimiz siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaktır. Ürünlerimizin dolumunu sizlerin istekleri doğrultusunda gerçekleştrimekteyiz.

Alanında uzman kadromuz ile sizlere daha iyi fikirler sunmak için çok çalışmaktayız. Farkımızı ise müşterilerin bütçelerine en uygun şekilde ortaya koyarak belirliyoruz. Böylelikle hem siz hem de biz mutlu oluyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamızı ziyaret ederek kaliteli ve güvenilir bir hizmet alabilirsiniz.

Sosyal Medya