Toptan Karton bardak imalatı yapan Mucize Ambalaj, en uygun fiyat seçeneği ile karton bardak üretimi yapmaktadır. Baskılı ve baskısız karton bardak üreticisi olarak Ülkemizin her tarafına uygun fiyatlarla, Ucuz Toptan karton bardak imalatı yapıyoruz. En ucuz fiyat seçeneği ile kaliteli toptan karton bardak siparişi vermek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Türkiye'nin bütün illerine hızlı teslimat yapmaktayız. Sizde firmanıza özel baskılı & logolu karton bardak yaptırmak ve fiyat almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tanıtım ve organizasyonlar da kolaylıkla reklam yapmanızı sağlayan karton bardak modellerinin baskısı için şirket logonuz veya bastırmak istediğiniz şekiller yeterlidir. İhtiyaç duyduğunuz adetlerde ve seçeneklerle en kaliteli ve etkili karton bardaklara Mucize Ambalaj ile sahip olabilirsiniz. Baskısız Karton Bardak, Baskılı Karton bardak imalatı yapan firmamız Toptan karton bardak siparişinizi en uygun fiyatlarla gerçekleştirmektedir.

Karton bardak makinesi kullanılarak üretim yapılan Baskılı Kağıt bardak ve Baskılı Karton bardak modellerine yüksek çözünürlükte baskı tekniği kullanılmaktadır. Sipariş vereceğiniz

karton bardakların her biri reklam olarak size olumlu dönüş yapmaktadır. Karton Bardak görseli için firma logonuz, kampanya bilgileriniz veya istediğiniz değişik bir tasarım uygulaması yapılmaktadır. Tasarımınız bardak imalatı esnasında bardak yüzeyine basılacak ve imalat baskılı olarak yapılacaktır. Baskılı karton bardak modellerinin yanı sıra yüzeyinde çay ve kahve deseni kullanılan standart baskılı kağıt bardak modellerimizden de toptan sipariş verebilirsiniz.

Karton bardak üretimi esnasında yapılan baskının sıcağa ve soğuğa karşı dayanıklı olması için farklı teknikler kullanılmaktadır. Böylelikle renk değişikliği veya bozulması gibi durumlar söz konusu olmamaktadır. Son dönemlerde sıklıkla kullanılan, Kullan at özelliği ile avantaj sağlayan karton bardak modelleri için kategorimizi inceleyebilir sipariş için bizlere ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medya