Tek Kullanımlık Zeytinyağı

Biz insanların kullandığı paket ürünlerin yarısı kuru, diğer yarısı ise sıvı olarak paketleme yapılmaktadır. Tek kullanımlık zeytinyağı paketleme uygulaması esnasında, el değmeden üretilip paketlenmesi gerekmektedir. Tek kullanımlık zeytinyağı gereksinimlerini karşılamak için günümüz teknolojisi ile geliştirilmiş makineler kullanılarak paketleme yapılmaktadır.

Restoran veya kafelerde servisle gelen küçük paketlerde yer alan ketçap, mayonez ve tek kullanımlık zeytinyağı benzeri gıdalar bu paketleme işlemlerinden geçirilmiş ve tek kullanımlık paketleme yapılmıştır. Tek kullanımlık zeytinyağı ve diğer gıda ürünlerinden fast food, Restoran, Cafe ve Otel firmaları faydalanmaktadır. Özellikle gıda sektöründe tercih edilen, tek kullanımlık gıdaların ve toz dolum ürünlerinin üzeri firma baskılı ve logolu ürünlerimiz ile müşterilerinize hijyen çerçevesinde hizmet sunmaya devam etmekteyiz.

Zeytinyağı, fındık yağı gibi bitkisel yağ türleri, limon suyu, nar ekşisi ve farklı salata sosları, ketçap, mayonez, hardal gibi özel sos çeşitleri firmamız tarafından tek kullanımlık paketleme yapılmaktadır.

Firmamız, Paketleme her çeşit sıvı gıda, kozmetik ve medikal ürünlerin dolumu konusunda paketleme hizmeti sunmaktadır. Tek Kullanımlık Zeytinyağı paketleme hizmetimiz sizler için,

Müşteriyi etkileyebilme gücü ve ürüne karşı farkındalık oluşturma sağlayacaktır. Bunların yanı sıra ölçüsü ayarlanabilir, isteğe bağlı şekillendirme ve çok yönlü dizayn seçenekleri sağlamaktadır. Tek Kullanımlık Zeytinyağı paketleme, Müşteriniz için Daha hijyenik ve elverişli kullanım sağlamaktadır.

Tek Kullanımlık Zeytinyağı Paketleme

Tek kullanımlık zeytin, Akdeniz mutfaklarının eşsiz hammaddesi, bol miktarda vitamin barındırır ve sağlık için çok iyidir. Fakat zeytinyağı aynı zamanda çabucak oksidasyona neden olan hava ve ışığa karşı da aşırı derecede hassastır. Bu nedenle, bozulmasını engellemek için, tek kullanımlık zeytinyağı ürünlerini doğru ambalajlamak çok önemlidir.

Tek Kullanımlık Zeytin Paketlemenin Avantajları Nelerdir?

Kısa bir zaman öncesine kadar, üreticiler zeytinyağını paketleme yapmak için genellikle teneke kutuları kullanıyordu. Ancak günümüzde plastik ve cam şişeler en yaygın kullanılan ambalajlar olmaktadır.

Ülkemizin en leziz lezzetleri her daim zeytinyağı ile harmanlanmıştır. Hasat yapılan zeytinlerden elde edilen zeytinyağı sizler için tek kullanımlık ambalaj da paketleme yapılmaktadır. Tek kullanımlık Zeytinyağı en iyi ve en uygun fiyatlarla kategorimizde yer almaktadır. Tek kullanımlık zeytinyağı paketleme ambalajları kolay açılır ve siz üzerine basmadığınız takdirde damlama yapmaz.

Tek kullanımlık zeytinyağı paketleme, 10 ml zeytinyağı ve tek kullanımlık zeytinyağı fiyatları için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Tek Kullanımlık Zeytinyağı Paketleme Fiyatları

Salatalarda ve soslarda rahatlıkla kullanabileceğiniz zeytinyağları, stick paketlere baskılı şekilde firmamız tarafından dolum yapılmaktadır. Tek kullanımlık Zeytinyağı paketleme fiyatları sipariş vereceğiniz adetlere ve ürünlerin gramına göre değişiklik göstermektedir. Hijyenik ve direk kullanıma uygun tek kullanımlık zeytinyağı paketleme çeşitlerini toplu adetlerde sipariş vererek firmanızın tanıtımını yapabilirsiniz.

 

 

Sosyal Medya