Tek kullanımlık baharatlar genellikle her yerde kullanılır. Uçaklarda, trenlerde, yemekhanelerde, restoran ve kafelerde sık sık kullanılır. Baharat kullanımı Türk kültüründe olan ve damak zevkine işlemiş bir durumdur. Bir yerde yemek yenilecekse baharat ikram edilmesi beklenmektedir.

Tek Kullanımlık Baharat Çeşitleri

Tek kullanımlık baharatlar paketleri içerisinde genellikle kullanılacak restoranda göre değişiklik gösterir. Bunun yanında baskılı ya da baskısız olmak üzere de çeşitlik gösterebilir.  Bunun yanında kullanılacak baharat çeşitti genellikle daha çok değişmektedir.

  • Karabiber
  • Pizza Baharatı
  • Patates Baharatı
  • Kırmızı Biber
  • Yedi Bahar daha çok tercih edilen baharatlar arasındadır.

Markaların özel sosları ve isteklerine göre baharat dolumlar değişmektedir.

Tek kullanım baharatlar kuru dolum paketleme yapılmaktadır. Kuru dolum paketlemede makineler ile el değmeden hazırlanır. Gıda yapılan her yerde olduğu gibi dolum işlemi yapılan yerlerin temiz, rutubetsiz olmalıdır. Bunun yanında aylık ilaçlanmalarının yapılması haşerelerden uzak olması gerekir.  Temiz ve sağlıklı koşullarda paketleme işlemi yapılmaz ise baharatların tadı değişebilir hatta nem ile topaklanma yapabilir. Firmamız el değmeden ve hijyenik ortamlarda dolum işlemini yapmaktadır.

Baharatın Lezzeti

Baharatların kullanım alanı bizim kültürümüzde çok fazladır. Fast food ürünlerinde bile baharat kullanarak kültürümüzü ve damak zevkimizi her yerde sağlarız. Son yıllarda tekrar popülerliği artan baharatların firmalar tarafından özel soslar hazırlanmaktadır. Özellikle markalaşmış firmaların kullandıkları baharat sosları onlara özeldir.

Baharatın işlevi lezzet artırmak değil lezzeti sağlamaktır. Baharat, pilav, yumurta, fasulye, mantar, tavuk gibi birçok yemekte kullanılır. İster bir dışarıda ister yemekhanede ister bir mevlitte olun bir paket baharat gelmedir. Baharat ikram edilmediği zaman ya da paket servislerin içerisine koyulmadığı zaman tepki verilmektedir.

Tek Kullanımlık Paket Avantajları

Her ne amaçla ve nerede kullanılacak olursa olsun tek kullanımlık baharatlar paketleri avantajlıdır. Restoran, kafe ve benzeri yerlerde kullanılmada baharatlıklara göre tek kullanımlık paketler daha hijyeniktir. Nem yapmaz. Başka eller değmediği için ve kirlenmediği içi içerisine toz girme ihtimali düşüktür. Paket servise uygundur. Sağlık bakanlığı bakanlığına göre tuz ve baharatların yemek yerlerinde tek kullanımlık paketlerde ve her müşteriye bir adet şahsi olarak verilmesini önerilir. Bu durum ister mevlit ister uçak olsun geçerlidir. Tek kullanımlı paketlerin paket serviste kullanılabilir olması durumu daha da avantajlı hale getirmektedir.

Baskılı ya da baskısız olması firmasının reklam avantajını etkiler. Baskılı paketler daha çok kurumsal ve kaliteli gösterir. Özellikle başka firmanın baskılı ıslak mendil, tuz ve baharat gibi ürünlerini kullanmak firmanın imajını zedeler. Ayrıca o firmadan ürün aldığınız için kalitenizi belirler.  Reklam konusunda avantajınızı engeller. Baskılı paketleri tercih etmek sizi kurumsallaştırır. Hijyen açısından kattığı avantajlar yanında ayrıca özel baharat karışımızındı reklamını oluşturur. Örneğin karabiber yerine karışım kullanıyorsanız ve size özel ise kesinlikle baskılı pakette yazmanızı öneririz. 

Tek Kullanımlık Baharat Fiyatları

Tek Kullanımlık Baharat fiyatları, tek kullanımlık baharat çeşitlerine ve baharatların ölçüsüne göre farklılaşmaktadır. Tek kullanımlık baharat makinası kullanılarak üretilen, tek kullanımlık paket baharat çeşitlerine kullanılan baskı ve sipariş adeti de tek kullanımlık baharat fyatlarına etki etmektedir. Birbirinden farklı baharatlar en uygun tek kullanımlık baharat fiyatları ile Mucize Ambalaj da. 

Biz Kimiz?

Biz tek kullanımlık baharatlar, kuru ve sıvı dolum ve ikram seti, ıslak mendil gibi yemek sektörünün başka bir ucunda çalışan bir firmayız. Yemek sektörünün farklı bir dalında çalışmamıza rağmen hijyene ve temizliğe önem veren kalitesini işlerinde gösteren firmayız. Firmamız bu sektörün uzman firmalarından biridir. Hızlı teslimat yaparız. İstediğiniz sayıda istediğiniz ürünü en kısa sürede size ulaştırırız. Baskılı ya da baskısız diğer işlerimiz arasından seçim yapabilirsiniz. Uygun fiyatlı ve kaliteli hizmet hiçte zor değil. Kaliteli ve hızlı teslim için sadece bizi aramanız ya da bir tık yeterli. Size hizmet vermek için hazırız.

Sosyal Medya