Tek Kullanımlık baharatları çoğu yerde görmek mümkündür. Özellikle son zamanlarda sıklıkla tercih edilen tek kullanımlık baharatlar hem hijyen açısından hem de ekonomik olmasından dolayı işletmeler tarafından tercih edilmektedir. Firmamız toz ve sıvı gıda dolumu hizmetini müşteri memnuniyetini esas alarak vermektedir.

Çoğu işletmenin tercihi olan tek kullanımlık baharatlar gerek personellere kolaylık sağlaması açısından gereksede müşteri memnuniyetindeki hijyen için avantaj sağlamaktadır. Peki tek kullanımlık baharat fiyatları nasıl belirlenir? Tek kullanımlık baharat fiyatları siparişlerinzie ve istediğiniz baharat çeşidine göre değişiklik göstermektedir.

Bu nedenle net bir fiyat belirtmemekle birlikte firmamız ister toptan alımlarınızda isterseniz de perakende satışlarda müşterilerin memnun olması açısından fazlası ile avantajlıdır.

Tek Kullanımlık Baharatların Avantajları

Gıda sektöründe çalışan işletmeler için büyük avantaj sağlayan tek kullanımlık baharatlar birçok açıdan da işletmelere fayda sağlamaktadır. Çoğunlukla paket servis hizmeti veren gıda sektöründe tek kullanımlık baharat ürünleri büyük kolaylık sağlamaktadır.

Hijyen konusunda baharatlıklardan daha avantajlı olan tek kullanımlık baharatlar kir, toz ve leke barındırmadığından müşterileri ve kullanıcıları fazlası ile memnun etmektedir.

Kullan at, yırt at ambalaja sahip baharatlar çoğunlukla pizza baharatı, nane, pul biber, toz biber, karabiber ve firmaların özel karışımlarını içermektedir. Genel paketleme ise 0.5 gr ve 10 gr paketler halindedir.

Tek kullanımlık baharatların diğer avantajları ise;

  • Masalarda servis daima hazır olur.
  • Paket serviste eksik olmaz.
  • Hijyeniktir.
  • Ekonomikdir.
  • Temizleme ya da temiz kalmasını sağlama gibi durumlar söz mkonusu değildir.
  • Baharatlıklar servise göre az kullanılmasını sağlamaktadır.

Tek kullanımlık baharat fiyatları avantajları ve müşteri memnuniyeti göz önüne alındıkları zaman gayet uygundur. Çok ucuz ve sağlıklı olan bu ürünler sizin işinizi kolaylaştıracak.

Paketleme İşlemi Nasıl Yapılır

Firmamız bizden istenilen baharatları, nane, pul biber, karabiber, toz biber ve tuz ya da sizin istediğiniz herhangi bir kuru dolum ürününü istediğiniz ebatlarda paketleyebilir.

Ürünlerin temiz ve hijyenik ortamlarda sakladığımız baharatların nemsiz, rutubetsiz ortamda barındırır ve sağlık koşullarına uygun ortamlarda barındırır. Sürekli havalandırılan ve böceklere, haşerelere karşı ilaçlanan depolarımızda ürünler sakların.

Firmamız el değmeden dolum işlemini yapar. Hızlı teslim işlemini gerçekleştirir. Anlaşılan saat ve günde ürünlerinizi teslim eder. Tamamen sağlıklı koşullarda paketleme işleminizi uygun fiyatlı olarak gerçekleştirir. Tek kullanımlık baharat fiyatları için firmamızı arayabilir ya da fiyat teklifi alabilirsiniz. Sektörün öncü firmasıyla çalışmanın farkına sizde varın.

Sosyal Medya