Tek kullanımlık baharat çeşitleri genellikle kullanılan gıda sektörüne göre değişiklik göstermektedir. Tek kullanımlık baharat çeşitleri firmaların isteklerine göre değişim göstertebildiği gibi genel kullanılan ürünlerde vardır.

Tek kullanımlık baharatlar birçok açıdan avantaj sağladığı için birçok firma tek kullanımlık baharat çeşitleri tercih edilmektedir. Hijyenik ve kişilere özel olduğu için yüksek oranda müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

 Genel olarak tek kullanımlık baharat çeşitleri şunlardır;

  • Karabiber
  • Tuz
  • Pul ve toz biber
  • Patates sos
  • Pizza sosu genellikle tercih edilen ürünlerdir.

Tek Kullanımlık Baharatları Kim Kullanır

Tek kullanımlık baharatlar gıda ve gıda servisinin olduğu birçok alanda kullanılmaktadır. Bu alanlar kafeler, restoranlar, trenlerde, uçaklarda, fast food gıda sektörünün olduğu her yerde kullanılmaktadır. Bu kadar yaygın olarak kullanılmasının birçok nedeni vardır. Tek kullanımlık baharat çeşitleri kullanan birçok firma kar etmektedir.

Çünkü kullanımını sınırlandırılmasıdır. Fazla kullanımını engeller. Bu durum hem gıda sektöründe geçerli yasalarla korunmuş hem de sağlık açısından bakanlıkça desteklenir. Aynı zamanda toz ve sıvı gıda dolumu sağlık açısından da hijyenik olduğundan müşteri memnuniyetini getirir. Kişiye özel olması tem müşterilerin başkasının dokunduğu kirli, lekeli ya da beklemekten içerisine toz girmiş baharatları kullanılmasını engeller.

Nemsiz kalmasını ve ilk günkü gibi taze kalmasını sağlar. Ayrıca paket servisi yapan birçok firma tek kullanımlık baharat çeşitleri kullanır. Paket serviste tuz, baharat peçete ve ıslak mendil koymak firmanın kalitesi artırdığı gibi aynı zamanda restorandaki hizmetin sağlanmasını sağlar.

Tek Kullanımlık Baharat ve Reklam

Firmamız uzun süredir paketleme içerisindedir. Paketleme sektörü sadece ürün paketlemesini sağlamaz. Aynı zaman reklam imkânı sağlar. Firmamız sadece tek kullanımlık baharat çeşitleri üretmez, ıslak mendil, peçete çeşitleri, stickler, ikram setleri üretir. Bu paket ürünlerin içeriklerini sizin belirleyeceğiniz gibi aynı zamanda baskılı çeşitleri ile reklam avantajı sağlayabilirsiniz.

Firmanızın logosunu, ismini ve özel tasarımlar baskılı çeşitlerini üretebilirsiniz. Her yerde firmanızın isminin olması reklamınızı sağlar. Ayrıca firmanıza özel ürünler kullanmanız statünüzü artırır. Size prestij sağlar.  Uygun fiyatlı tek kullanımlık baharat çeşitleri için firmamızı arayabilirsiniz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun size hizmet vermek için hazırız.

Sosyal Medya