Baskılı stick şeker siparişi vermek ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

 

Firmamız, hijyen açısından fazlası ile tercih edilen baskılı stick şeker ürünlerinin üretimini gerçekleştirmektedir. Sıcak içecek sunumu gerçekleştiren firmaların talep ettiği stick şeker çeşitleri, en uygun stick şeker fiyatları ile Mucize Ambalaj da. Şekerin üretim aşamasından geçtiği, gerekli izin ve sertifikaları alarak üretilen baskılı stick şeker, ürünleri el değmeden imal edilmektedir. Stick şeker toptan adetler ile sipariş verebileceğiniz çeşitler %100 şeker pancarından hazırlanmaktadır. En ucuz stick şeker fiyatları ile tanıtım yapabileceğiniz baskılı stick şeker ürünlerinde hiçbir katkı maddesi bulunmamaktadır.

Şeker kalitesinin 1. Sınıf şekerden imal ederek kaliteden kesinlikle taviz vermemekteyiz. Gerekli tatlandırıcı ve katkı maddeleriyle hazırlanan merdiven aldı stick şeker insan sağlığına olumsuz yönde etki etmektedir. Stick Şekerlerimiz kesinlikle doğal olup şeker karışımını bozacak hiçbir katkı maddesi içermemektedir. Stick şekerler günümüzde oldukça tercih edilmesinin sebebi hiçbir el değmeden pratik bir şekilde çay ve kahvenin enfes şeker tadıyla tatlanmasını sağlamaktadır. Restoran, cafe ve çay bahçelerinde sıklıkla karşılaştığımız stick şekerle firmanızın reklamını sağlamakta etkin rol sağlayabilirsiniz. Tek kullanımlık olan stick şekerler bir birinden şık ambalajlarda evlerde misafirlerinizi hazırladığınız içeceklerin sunumunda oldukça tercih edilmektedir.

Stick Şeker Modelleri

Müşterinin tercihine göre beyaz şeker, esmer şeker ve poşet tatlandırıcı olarak çeşitleri bulunmaktadır. Firmamız olarak dört renk flekso baskıyla hazırlanarak 1. Sınıf malzeme baskı sistemiyle hazırlanarak tek kullanımlık stick şekerleri hazırlamaktayız. Firma markanızın size özel baskıyla hazırlatarak görsel olarak büyük beğeni ve firma bünyesindeki kaliteyi daha üst seviyeye çıkarmanızda etkili rol alacaktır. İsteğiniz doğrultusunda Esmer ve Beyaz seçenekleri firma logonuzu baskılı şekilde hazırlayarak görsel  anlamda firma amblemi daha akılda kalıcı etkiye sahip olmaktadır.

  • Tek sargılı ve çift sargılı olarak isteğiniz doğrultusunda hazırlamaktayız
  • Beyaz Poşet Stick Şeker: 2 Gr, 3 Gr, 4 Gr
  • Esmer Poşet Stick Şeker: 2 Gr, 3 Gr, 4 Gr
  • Poşet Tatlandırıcı ( Tekli – Çift)

Ölçülerinde hazırlamaktayız. Ambalajlı baskılı şeker üretimi için online sipariş verebilirsiniz. Baskılı şeker hızlı teslimat fırsatı ve ekonomik stick şeker fiyat seçeneği ile Mucize Ambalaj da.

Stick Şeker Nedir?

Stick şeker makinesi ile el değmeden üretim yapılan ve sağlık bakanlığından gerekli izin ve sertifikaları alarak dolumu gerçekleştirilen Stick şeker çeşitlerimiz, %100 şeker pancarından üretim yapılmıştır. Stick şeker ve baskılı stick şeker modellerinde kullanılan Şeker kalitesi birinci sınıftır.

Baskılı stick şeker fiyatları, baskısız stick şeker fiyatları ve Stick şeker Mucize Ambalaj da!

Stick şeker, baskılı stick şeker, stick şeker modelleri ve stick şeker toptan için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bizlerle iletişime geçerek en ucuz stick şeker seçeneklerine sahip olabilirsiniz. Stick şeker makinesi tarafından el değmeden paketleme yapılan stick şeker ve baskılı stick şeker üretiminde toptan sipariş Mucize Ambalaj da. Stick şeker üretimi yapan firmalar arasında ilk sırada olan firmamızdan Marka baskılı stick şeker ve logolu stick şeker siparişi verebilirsiniz. Markanızı temsil edecek Baskılı stick şeker siparişlerinizi Mucize ambalaj İstanbul tesislerinde yaptırabilirsiniz. 

El değmeden paket yapılan stick şeker ya da baskısız stick şeker ürünleri firmamız tarafından en kaliteli ürünler kullanılarak üretilmektedir. En uygun stick şeker ambalaj kağıdı fiyatları ile üretim yaptığımız ürünleri stick şeker toptan adetlerle sipariş verebilirsiniz.

Baskılı Stick Şeker Toptan

Çay ya da kahve servisi yapılan bütün her yerde fazlası ile tüketilen toz şeker kafe, restoran ve büfelerin en fazla gereksinim duyduğu tek kullanımlık gıdalardan bir tanesidir. Tüketime ve ihtiyaca bağlı olarak baskılı stick şeker, çok fazla kullanılması ve hızla tüketimi ile doğru orantılı olarak stick şeker toptan alım ihtiyacı doğurur.

Restoran, Lokanta ve kafelerde masalara ve servis alanlarına Stick şeker ve baskılı stick şeker paketleri bırakılmaktadır. Yapılan bu uygulama müşterilere istedikleri zaman istedikleri kadar şeker kullanabilme konforu sağlamaktadır. Genellikle self servis yapan mekanlarda yoğunlukla kullanılan stick şeker, kullan at özelliği ile fazlasıyla pratiktir. Çay ve kahve gibi sıcak içecekleri tüketen müşteriler, stick şeker kullanımını tercih etmektedir.

Mucize ambalaj da istediğiniz boyutlarda baskılı stick şeker dolumu stick şeker makinesi tarafından doldurulmaktadır. Stick şeker dış ambalajında şık görünümü ile kuşe kağıt kullanılmaktadır. Baskılı stick şeker baskısız stick şeker, açık toz şeker ve açık küp şekere oranla çok daha fazla hijyeniktir. Stick şeker toptan siparişi, stick şeker fiyatı bakımından fazlası ile önemlidir.

Mucize ambalaja vereceğiniz baskılı stick şeker, stick şeker toptan siparişleriniz kalite belgesi ile üretilmektedir.  Baskılı Stick şeker, Logolu stick şeker, esmer stick şeker, küp şeker siparişleriniz stick şeker makinesi kullanılarak paketleme yapılmaktadır. Stick şeker toptan, Baskılı stick şeker ve logolu stick şeker siparişleriniz için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Stick Şeker Neden Tercih Edilir

Cafe, restoran, otel gibi konaklama yerlerinde oldukça sık karşımıza çıkan stick şekerler toplu alanlarda oldukça hijyenik açısından tercih edilmektedir. Günümüzde artık kapılı olmayan şeker ikramları neredeyse yok denilecek kadar azdır. Müşteri tarafından tercih edilmeyen bir durum olan açık şekerler hijyen açısından oldukça sağlıksız bir sunumdur.  Stick Şekerlerin tercih sebeplerinin bazıları;

Hijyen: Sıcak çayınızın veya kahvenizi vb sıcak içeceğinizi sizden önce gelen müşterin elleriyle temas ettiği şekerleri kim tercih edebilir ki şekerler kişiye özel olmalı ve paketlerinin bile birinci kalite sülfit, kuşe veya kraft kağıtlarda dolum yapılması müşterinin kağıtta şekerin kalitesi haricinde oldukça önem teşkil etmektedir.  Tek kullanımlık stick şekerler firma tarafından da pratik temizlik açısından kolay olmasındır.

Pratik Olması: Stick şekerlerin kullanımı pratik olduğu gibi kulanıldıktan sonra ki temizliği de oldukça kullanışlı oldu şeker yapısı itibariyle açık kalındığında veya ıslak bir yüzeyde anında deforme olunuyordu eskiden ve kapların bir bölümü şeker tozu veya erimiş şeker kalıbı oluyordu stick şekerler sayesinde bu sorun tamamen ortadan kalkarak hem de şeker israfı da bu sayede ortadan kalkmıştır.

Masrafın Düşmesi: Fiyatı belli maliyetteki ürünlerin ortada olması kullanım açısından israf niteliğinde olmaktadır. Tek kullanımlık olması ihtiyaca göre arz edilmesini sağlayarak fazla tüketimin önüne geçilmektedir. Stick şekerlerin kağıt yapısındaki kalite bile büyük ölçüde önemlidir. İçecekle temas halinde bozulan yapıdaki ambalajlardan çok kaliteli ambalajlar hem görsel açıdan oldukça önemli hemde oluşabilecek kazalara karşı şeker yapısının bozulmamasını  sağlayacaktır.

Firma Tanıtımı: Müşteri her zaman kendini özel hissettirmek müşteriye verilen değeri arttırmak firma bünyesinde çok büyük bir öneme sahiptir. Kaliteli hizmet gerekli hijyen firma devamlılığı açısından en önemli şartlardandır. Müşteri gerekli değeri gördüğü yerleri oldukça tercih etmektedir. Stick olmayan şekerler özensizlik olarak müşteri tarafından algılanmaktadır.

Firmamız olarak kuşe polietilen ürünler ile birlikte karıştırılmış şekilde ambalaj sağlanmaktır. 50 gram / M² 15 veya 60 gram / M² 15 mikron gibi istenilen kalınlıkta üretim yapılabilir. Stick şeker imalatındaki cihazlarda tavsiye edilen mikron ölçüleri 50 gram / M² 15’dir. Polietilen ise 65 ya da 75 gr olmalıdır. Esmer şekerler için kraft ambalaj kullanımı önerilir ayırt edici renk özelliğinden dolayı tercih olarak istenilen şekerin farklı olmasını yansıtmak için bu kağıt çeşidiyle hazırlanmaktadır.

Stick şeker üreticileri arasında öncü olan firmamız Stick şeker baskılı ürünlerini baskılı Stick şeker kağıdı kullanarak üretim yapmaktadır. Stick şeker makinesi kullanarak üretimini yaptığımız stick şeker kaç gram, stick şeker ambalajı ve stick şeker fiyatları hakkında detaylı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz.

Stick Şeker Fiyatları

Stick şeker fiyatları genel olarak farklılık göstermektedir. Çünkü stick şeker ürününün kaç gramlık paketlerden üretim yapılacağı ve kalitelisi stick şeker fiyatları üzerinde etkili olmaktadır. Gündem stick şeker fiyatları ise hem uygun fiyatlı hem de kaliteli bir stick şeker ürünü satın almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Stick şeker modelleri ve çeşitleri en uygun Stick şeker fiyatları ile kategorimizde yer almaktadır. En uygun Stick şeker fiyatları için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. En iyi stick şeker modellerini en cazip Stick şeker fiyatları ile satın almak için bizi hemen arayabilirsiniz. Stick şeker makinesi kullanarak üretimini yapmış olduğumuz Logolu stick şeker ve Stick şeker modellerine stick şeker toptan ve uygun stick şeker fiyatları ile sahip olabilirsiniz.

Çay ve kahve tarzı pek çok içeceğe tat kazandıran baskılı stick şeker, bütün restoran ve kafelerde bulunması gereken ürünlerdendir. Baskılı ambalaj içerisinde kullanıma hazır olan stick şeker çeşitleri görselliği itibariyle de birçok firmanın ilk tercihidir. Kullanıma hazır olan stick şeker toptan ürünleri en uygun stick şeker fiyat seçeneği ile Mucize Ambalaj dan temin edebilirsiniz.   

Sosyal Medya