Hızlı ve pratik olması nedeni ile kullanım avantajı sağlayan Stick Şeker Makinesi modelleri ile baskılı stick şeker veya sade stick şeker üretimi yapan firmamız, en kaliteli materyalleri kullanmaktadır. Bakteri birikimini minimum seviyeye indiren mekanik tasarım ve komponentler sayesinde sağlıklı ve hijyenik stick şeker üretimini, siz kıymetli müşterilerimiz için gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

Baskılı Stick şeker üretiminde lider olan Mucize Ambalaj firmamızın kullanmış olduğu Stick Şeker Makinesi her şerit paket için kopmalarda otomatik olarak durmaktadır. Şerit kopma sensor özelliğine sahip cihazlarla üretmiş olduğumuz stick şeker ürünlerini toptan adetlerle sipariş vererek firmanızı veya markanızı kolaylıkla tanıtabilirsiniz.

Tek ayarla bile tüm hatların gramajlarını aynı anda ayarlayabilme olanağı sunan stick şeker makinesi modeli ile ihtiyaç duyduğunuz gramajlarda stick şeker üretimi firmamız tarafından yapılmaktadır. Kafe, lokanta veya büfe gibi mekanlarda çayınıza ya da kahvenize attığınız stick şeklindeki paketlerde bulunan stick şeker ürünleri, stick şeker makinası ile dolum yapılmaktadır.

Hotel, restoran, kafe ve çay bahçesi gibi tüketim noktalarına özel baskılı stick şeker ürünleri en uygun fiyat seçeneği ve toptan adetlerle firmamız tarafından üretim yapılmaktadır. Stick şeker makinesi, 3 kenarından yapıştırılmış baskılı ambalaj kağıtların içine şeker ve tuz gibi gıdaları doldurmak için üretilmiştir. Dokunmatik ve hassas ayarlanabilir ekranı sayesinde gramaj ayarlaması yapılan Stick şeker makinesi ile üretim yaptığımız stick şeker ürünleri sayesinde tanıtım giderlerinizi minimum seviyeye indirebilirsiniz.

Stick şeker makinası ile steril şartlarda beyaz şeker, esmer şeker, tatlandırıcı, tarçın, tuz ve karabiber gibi akışkan ürünlerin dolumu yapılmaktadır. El değmeden üretimini gerçekleştirdiğimiz stick şeker ürünlerini sipariş vermek ve markanızı tanıtmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

 

Sosyal Medya