Baskılı Stick Şeker de minimum baskı adeti nedir?

Baskılı Stick Şeker ürünlerimiz minimum 20.000 adet olarak üretime alınmaktadır. Bobin farklılıklarından dolayı +- %10-15 oynamalar olabilir.

Baskılı Şekerlerde ekstradan alınan klişe bedeli nedir?

Baskılı şekerlerin üretiminde ihtiyaç duyulan klişeler her baskıda yenilenmediği için ücreti sadece ilk siparişe yansıtılır. Sonraki siparişleriniz de tasarım değiştirmediğiniz süreçte bu ücret talep edilmez.Bir Defaya Mahsus Renk Başına 120 tl Klişe Ücreti Alınmaktadır.

Stick Şeker yada Sargılı Şeker üzerine istediğimiz her türlü baskı yapılabilir mi?

Baskılı şekerlerin çok ufak bir reklam alanı olduğunu düşünürsek, ufak detaylarda baskıda kayıp yaşanmasından dolayı 3 Renge kadar çıkabilen baskı kapasitesinin ağırlıklı bir bölümü 2 renk olarak üretilmektedir. Ufak ama etkili bir reklam aracında karmaşaya gerek yoktur.

Baskılar attığınız onay fotoğrafından daha farklı tonlarda teslim edildi neden?

Bilgisayar veya telefon ekranında gördüğünüz renge göre baskı farklılık gösterebilir. Ekranların birbirinden farklı kontrast ayarından kaynaklı renk farkının olması dijital ortamla alakalıdır. Sizin ekranınızda gördüğünüz renkler başka bir ekranda açıldığında daha farklı gözükebilir.

Verilen her ayrı siparişte baskıların renk tonlarında ki farkın sebebi nedir?

Flexo baskı tekniği uygulanarak üretimi yapılan baskılı şekerlerde 4 ana renkten oluşan karışımlar sonucu elde edilen boyadan kaynaklı olarak %20-25 ton farkı normal olarak karşılanmaktadır ve hata sebebi değildir.

Sipariş vermem durumunda ürünlerim ne zaman teslim edilir?

Grafik ekibimiz tarafından yapılan tasarımlar onayınıza sunulur ve onay sonrası üretim süreci 10 iş günüdür. Vereceğiniz siparişler de lütfen bu süreci düşünerek tüketim planı yapmanızı öneririz.

Islak mendil grubunda ne gibi ürünler üretiyoruz?

5x10, 5x12, 6x8, 6x10, 6x12, 6x13, 7x10, 7x12, 7x14 boylarında hijyenik, parfümlü su kullanarak ürettiğimiz ıslak ve kolonyalı mendil ürünlerimizle taleplerinize cevap vermekteyiz. Dış kağıt olarak kuşe, gümüş tripleks ve beyaz triplex seçeneklerinin yanısıra iç mendil olarak 20 gr. tela ve 38-45 gr. arası nonwoven havlu kullanmaktayız Bunun dışında oje çıkarıcı, ağda temizleme, leke çıkarıcı, gözlük silme mendilleri gibi özel istekleriniz için de irtibat numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Toz dolum grubunda hangi ürünler mevcuttur?

Stick tuz, stick şeker ve firma baskılı kare tuz paketleme dışında karabiber, kimyon, pul biber, nane gibi baharatlar da küçük paketlerde sizlere sunulmaktadır. Tek kullanımlık gıda ürünleri olarak tuz-karabiber (iki ürün arası perfore bulunmaktadır) üreten makinamız da faaliyete geçmiştir.

Sıvı dolum grubunda hangi ürünler mevcuttur?

Gerek ketçap, mayonez, zeytinyağı gibi gıda ürünleri, gerekse jöle, şampuan gibi tek kullanımlık sıvı dolum ürünleri ile isteklerinizi karşılıyoruz.

Peçete ve havlu grubunda hangi ürünler yer almaktadır?

Baskılı ve baskısız kare peçete, garson katlama baskılı peçete, yemek setleri için özel katlanmış peçete ürünleri ile müşterilerimizin taleplerine cevap vermekteyiz. Yakında dispenser peçete ve Z katlama havlu ürünlerimiz de sizlerle olacak.

Çatal - bıçak kılıfı nedir?

Restoranlarda yemek servis edilirken hijyen bakımından çatal, kaşık ve bıçakların içerisine konularak getirildiği firma baskılı kağıt ürünlerdir.

Hangi ürünlerden en az kaç adet sipariş verilebilir?

Islak mendil ürünümüzde en az 10.000 adet sipariş verebilirsiniz. Stick ve kare toz dolum ürünlerimizde en az 30.000, çatal-bıçak kılıfı ürünümüzde 30.000 adet, baskılı kare peçetede 25 koli ve garson katlama peçetede 25 koli olmak üzere siparişlerinizi iletebilirsiniz. Sıvı dolum, set peçetesi ve diğer özel istekleriniz için irtibat numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medya