Ramazan aylarında sık sık iftar davetleri verilir. Ramazan ayında ikram setleri kullanarak iftarların daha güzel yapabilirsiniz. İkram setleri genellikle çatal, bıçak, kaşık, peçete, tuz, baharat, ıslak mendil gibi yemek için gerekli olan bütün malzemeleri içerisinde barındırır.

İftar ziyafetlerini kolaylaştıran ramazan İkram setleri firmamız tarafından hazırlanmaktadır. İsterseniz iftardan sonra çay ve kahve iftar setlerimizde görülmektedir.

İkram Seti Kullanmanın Avantajları

İkram setleri içerisinde dilediğiniz malzemelerin bulunduğu paketlerdir. İkram setlerinin kullanılma nedenleri farklı amaçlıdır. Ama en çok tercih edilme nedenleri ise:

  • El Değmeden Paketlenir
  • Tek Kullanımlık Hijyenik Üründür.
  • Servisi Kolaylaştırır.
  • Reklam Amaçlı Kullanılır.

İkram setleri tek kullanımlıktır ve el değmeden hazırlanır. Gıda sektörünün bir diğer yani servis kısmıdır. Genellikle lekeli bıçak ve çatallar insanları tarafından hoş karşılanmaz. Ayrıca, ikram setleri tek kullanımlık olduğu için kirli, lekeli olma ihtimali yoktur.

Ayrıca firmamız baslı ve baskısız ürettiği ikram paketleri ile firmanızın reklamını yapabilirsiniz. İsterseniz iftardan sonra çay ve kahve ikram setleri ile dilediğiniz marka çay ve kahve servisi yapabilirsiniz.

İkram setleri sadece büyük yemek organizasyonlarında tercih edilmez. Otobüslerde, trenlerde, kafeler ve fast food ürün satışı yapan birçok yerde kullanım avantajlarından dolayı İkram setleri tercih edilmektedir. Uzun yıllardır kullanılan İkram setleri ulaşmak için bir telefon kadar yakınız.

Ramazan Ayında İkram Seti Siparişi İçin

Ramazan ayı İkram setleri sipariş etmek için bir telefon kadar ya da bir tık kadar yakınız. Firmamız yıllardır sektörün içerisinde olan ve sektöründe öncü firmalardan biridir. Islak mendil, peçete, baharat, tuz, american servisi ve ikram seti gibi gıda sektörünün servis bölümünde yer almaktayız. Firmamız hızlı teslimat yapan kaliteli ürünler sunan ve müşteri memnuniyetine önem veren bir firmadır.

Firmamız dilediğiniz ürünlerden oluşan ikram setlerini uygun fiyata size sunmaya hazırdır. Siparişinizi verin dilediğiniz Ramazan ayı ikram setleri hazır olsun. Bizi tercih etmek kalite ve uygun fiyatı tercih etmektir. Uygun fiyatlar için firmamızda fiyat teklifi almayı unutmayınız.

Sosyal Medya