Pelür kağıt, eskiden daktilolarda çoğaltılacak yazılar için kullanılırken günümüzde ambalaj ve süsleme işlemlerinin yanında gıda ve hizmet sektöründe kullanılan yarı saydam, hafif ve ince bir kağıt türüdür. Üzerine her türlü logo, slogan ve ürün fotoğrafı baskısı yapılabilen bu kağıtlar işletmenizin prestijini artırmakla beraber kurumsallaşma adına atılması gereken adımlardan biridir.

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda imalatını yaptığımız pelür kağıt baskı için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz bütün ölçülerde Baskılı pelür kağıt imalatı yapılmaktadır. Kutuların ya da karton çantaların içlerinde kullanarak ürün şıklığını ve kalitesini artıracak pelür kağıt beyaz ve pelür kağıt renkli seçenekleri istediğiniz ölçülerde üretim yapılmaktadır. Pelur kağıt ve baskılı pelur kağıt kutulama esnasında ürünü koruyarak, şık bir görünüm sağlamaktadır. Hışır kağıt, desenli pelür kağıt ve Pelur kağıt baskı fiyatları için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Pelür Kağıt Nerelerde Kullanılır?

Günümüzde neredeyse her sektörde yoğunlukla tercih edilen pelür kağıt bazı sektörlerde diğerlerine oranla daha fazla öne çıkmaktadır. Bu alanlara örnek verecek olursak önem sırası göz önünde bulundurulduğuna,

  • Gıda Sektörü
  • Matbaa Sektörü
  • Tarım Sektörü
  • Kuyum Sektörü
  • Endüstri Sektörü

Gibi bir tablo ortaya çıkar. Bu örnekleri çoğaltmanın mümkün olmasıyla beraber günümüzde en çok pelür kağıt kullanılan sektörler bunlardır. Pelür kağıt, ortaya çıktığı günden bu güne dek birçok farklı alandaki ihtiyacı en kaliteli şekilde karşılayan ve birçok farklı kullanım alanı olan çok amaçlı bir üründür.

Pelür Kağıt Kullanmanın Faydaları Nelerdir?

Pelür kağıt yarı saydam, pürüzsüz ince ve hafif yapısı, narin dokusu ile kullanımında sizlere birçok fayda sağlar. Zaten pelür kağıt bu faydaların çokluğu sayesinde kendisine çok geniş bir kullanım alanı bulmuş nadir ürünlerden bir tanesidir. İşletmenizin logosunu üstünde taşıyacağından sizin için en masrafsız ve etkili reklamlardan biri haline gelecek pelür kağıtlar ayrıca ürününüze ne kadar güvendiğinizi ve müşterinize ne kadar değer verdiğinizi herkese gösterecektir.

  • Baskılı veya baskısız üretilebildiğinden her türlü ihtiyacı karşılamaya yöneliktir.
  • İnce ve hafif olduğu için ürünlere zarar vermez. Ürünleri sarmak amaçlı kullanılabilir.
  • Gıda ürünlerinde kullanılabildiği gibi, ayakkabıcılarda ve kuyumcularda da paketleme amaçlı kullanılabilir.
  • Değeri yüksek ürünlerin çizilmesini, aşınmasını önler.

Pelür Kağıt Çeşitleri Nelerdir?

Siz müşterilerimizi memnun etmek adına, sizin seçtiğiniz her türlü renkte, tasarımda ve ebatta üretilebilir. Standart boyutların ve tasarımların yanında yaratıcı çalışmalarınızı da sergileyebileceğiniz bir üründür. Firmamız tarafından yüzde yüz selülozdan üretilir ve Sağlık Bakanlığı onaylı su bazlı boyalarla baskılanır. Bu sayede tamamen sağlıklı ve güvenilir bir üründür. Hangi alanda ve hangi ürünlerle, hangi amaçlarla kullanacağınıza göre tasarımı ve görünümü tamamen değişebilen pelür kağıtlar, ihtiyacınız olan miktar, logonuzun boyutu veya istediğiniz boyut, kağıdın ölçüleri, rengi, kalitesi ve aciliyeti gibi durumlar sonucunda şekillenir.

Pelür kağıt siparişinde renk, boyut, logo rengi ve boyutu, kağıdın çeşidi gibi kararlar hayati önem taşırlar. Pelür kağıt siparişinde öncelik verilmesi gereken konu budur. Bu konularda gerekli fikir alışverişleri yapıldıktan sonra siparişiniz onaylanır. Sipariş onayının ardından siparişiniz 10-15 gün gibi kısa bir süre içerisinde sizlere teslim edilir. Bizim tarafımızda bu sipariş sürecinin anahtar kelimesi müşteri memnuniyetidir.

Neden Pelür Kağıt Almalı ve Sizi Tercih Etmeliyim?

Markanızın fiyat performans açısından oldukça faydalı bir şekilde reklamını yapmak, kurumsal kimliğinizi pekiştirmek ve müşterilerinizde kalıcılık sağlamak için pelür kâğıt tercih edebileceğiniz en doğru ürünlerden biri. Onlarca farklı kullanım alanı ve bu alanlara uygun yüzlerce farklı tasarım ve model ile ihtiyacınız olan pelür kağıda firmamız aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Yılların verdiği tecrübe ile kendi alanında bir numara olan firmamız pelür kağıtların yanında yüzde yüz güvenilir ve müşteri memnuniyeti temelli ikram setleri, american servis kağıtları ve yağlı ambalaj kağıtları da üretmektedir. Eğer siz de işletmenize en uygun ve en kaliteli pelür kağıt sipariş etmek istiyorsanız doğru yerdesiniz.

En iyi pelür kağıtları yaygın kullanım alanına sahip kağıt modelidir. Pelur kağıt çeşitleri %100 selülozdan üretim yapılmaktadır. Baskılı ve şık görünüme sahip doğa dostu pelur kağıtları, ürünleri koruma ve şık bir şekilde paketleme için sıklıkla talep edilmektedir.

Pelür Kağıt Fiyat

Şeffaf dokusu ile hemen hemen her sektörde kullanılan ince yapılı pelur kağıt çeşitleri en uygun Pelur kağıt fiyatları ile Mucize Ambalaj da.Pelur kağıt satıcıları arasında öncü olan firmamıza pelur kağıt toptan siparişlerinizi verebilirsiniz. Baskılı pelur kağıt modelleri en uygun baskılı pelur kağıt fiyatları ile firmamız tarafından üretilmektedir. Paketleme ve süsleme için ideal olan baskılı pelur kağıt çeşitlerini toptan pelur kağıt adetleri ile sipariş vermek için bize ulaşabilirsiniz.

 

Sosyal Medya