Eski dönemde daktilolarda çoğaltılacak yazılar için kullanılan pelür kağıt kullanımı gelişen teknoloji ile ambalaj ve süsleme işlemlerinin yanında gıda ile hizmet sektöründe kullanılmaktadır. Pelür kağıt özellikleri arasında yarı saydam, hafif ve ince bir kağıt olma özelliği vardır.

Üzerine her türlü logo, slogan ve ürün fotoğraf baskısı yapılabilen pelür kağıt kullanımı işletmelerinizin prestijini arttırmakla birlikte kurumsallaşmanız adına atılan en önemli adımlardan biridir.

Pelür Kağıt Kullanım Alanları

Günümüzde neredeyse her sektörde yoğunluk ile tercih edilen ve ambalaj kağıdı çeşitleri arasında yer alan pelür kağıt çoğu sektörde ön plana çıkmaktadır. Bu alanlara örnek verecek olursak pelür kağıt  kullanım alanları şu şekildedir;

  • Matbaa Sektörü
  • Gıda Sektörü
  • Tarım Sektörü
  • Endüstri Sektörü
  • Kuyum Sektörü

Gibi alanlarda kullanılmaktadır. Pelür kağıt üretimini yapan firmamız işletmelerinizin daha fazla tanınmasını sağlarken müşteri potansiyelinizin de artmasını sağlamaktadır. Farklı alanlardaki ihtiyacı en kaliteli şekilde karşılayan pelür kağıt çok amaçlı bir ürün olma özelliği bulunmaktadır.

Pelür Kağıt Kullanımının Faydaları

Yarı saydam, pürüzsüz ince ve hafif yapısı, narin dokusu ile kullanımda sizlere birçok fayda sağlayan pelür kağıt, bu sayede kendizine geniş bir kullanım alanı bulan nadir ürünlerden biridir.

İşletmelerinizin logosunu üzerinde taşıyacağınızdan sizin için en masrafsız ve etkili reklamlardan biri olduğundan ürününüze ne kadar güvendiğiniz müşterilerinize ne kadar değer verdiğinizi herkese göstermiş olacaksınız.

  • Değeri yüksek olan ürünlerin aşınmasını, çizilmesini önlemektedir.
  • Baskılı ya da baskısız üretildiğinden her türlü ihtiyaçları karşılayabilir.
  • İnce ve hafif olduğundan ürünlere zarar vermez.
  • Ürünleri sarmak için kullanılabilir.
  • Gıda ürünleri dışında ayakkabıcı ile kuyumcularda da paketleme amacıyla kullanılmaktadır.

Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için seçtiğiniz her türlü renkte, tasarımda ve ebata pelür kağıt üretimini yapmaktayız. Standart boyutların ve tasarımların yanı sıra yaratıcı çalışmalarınızı da sergileyeceğiniz ürünlerden biridir.

Firmamız tarafından %100 selülozdan üreilen pelür kağıt üretimi Sağlık Bakanlığı onaylı su bazlı boyalar ile baskılanmaktadır. Bu sayede tamamen sağlıklı ve güvenilir bir üründür. Her türlü pelür kağıt, ambalaj kağıdı ve daha fazlası için sitemizde yer alan iletişim kanallarımızdan bizlere ulaşarak sipariş verebilirsiniz.

Sosyal Medya