İkram setleri kullanım alanları çok geniştir. Günümüzde mevlütler geniş çapta ve profesyonel yapılmaktadır mevlit ikram setleri ile güzel ve organize bir mevlit düzenleyebilirsiniz. Mevlit setleri seçiminde işinizi kolaylaştırmak için yanınızdayız. Mevlit setleri çok çeşitli seçeneklerden oluşturğundan her zaman beklentilerinizi karşılamayabilir.

Her bir modelin artısı olduğu kadar müşterilerin beklentilerini yüzde yüz karşılamasına engel olan eksikleri de mutlaka vardır. Ancak bu, sizin ve misafirleriniz için ideal olan bir mevlit setini seçemeyeceğiniz anlamına gelmemektedir.

Mevlit İkram Setlerinin Özellikleri Nelerdir?

Mevlit ikram setleri tavsiyesi almadan önce mevlit ikram setleri içeriğini ve kapsadığı ürün çeşitlerini öğrenmekte fayda vardır. Mevlit setleri en çok hediye edilen ürünlerin başında gelmektedir. Her ne kadar farklı türde hediyelim mevlüt setleri olsa da sizin için önemli olan bir günde misafirlerinize mahcup olmak istemediğinizden her şeyin mükemmel olmasını istersiniz.

Mevlit ikram setleri genellikle baskılı ambalajlar ile üretilmektedir. Özellikle bebek mevlitlerinde, diş mevlitlerinde ya da baby shower'larda baskılı paketlemeler tercih edilmektedir. Setlerimiz desenli veya kişiye özel tasarımlar ile paketlenmektedir.

Mevlit ikram setlerinin içerisinde isteğe bağlı olarak çatal, bıçak, kaşık, tuz, çay, şeker, baharat gibi malzemeler de bırakılabilir. Tamamen içeriği size kalmış olup dilerseniz farklı malzemeler de ekleyebilirsiniz. Siz hayalinizdeki mevlit ikram setlerini söyleyin biz gerçekleştirelim.

İkram Setleri Nelerdir?

İkram setleri, yemek sektörü, kafe, toplu büyük yemekler, tren ve otobüslerde içerikleri farklı olarak ikram edilen ürünlerdir. Kullanım alanları ve içerikleri değişmektedir. İkram setleri reklam amaçlı kullanıldığı gibi firmaların kendilerine ait ürünlerin güvenilir olduğunu sağlamaktadır.

Firmamız uzun zamandır üretim yapan sektörün önde gelen firmaları arasında yer almaktadır. İkram setleri, peçete, ıslak mendil, toz ve sıvı dolum gibi ikram setleri içerisinde olan tüm ürünleri üretmektedir.

Mevlit İkram Seti Nereden Alınır?

Mevlit ikram setlerine online alışveriş sitemizde yer alan telefon numaralarımız aracılığı ile sipariş verebilirsiniz. İstediğiniz içeriği baskılı, baskısız bilgilerini kaç adet istetiğinizi bize iletmeniz yeterli olacaktır.

Firmamız İstanbul içi ve dışı tüm Türkiye geneline hizmet vermektedir. Uygun fiyatlı ikram setlerine sahip olmak için bizimle iletişime geçmeniz ve mevlit ikram setleri içerisinde neler istediğinizi bize bildirmeniz yeterli olacaktır. İkram setleri için bizi tercih etmenizin sebepleri ise şu şekildedir;

  • Hijyenik ortamda üretim yapmaktayız.
  • Ürünlerimiz el değmeden paketlenmektedir.
  • Hızlı ve tam teslim yapılmaktadır.
  • Kaliteli ve uygun ürün üretimi yapmaktayız.
  • Ürünlerimiz garantili olarak üretilmektedir.

Firmamız teslim süresini dikkate alarak üretimi yapmaktadır. Kullanmış olduğumuz gıda ürünleri kaliteli olup uygun koşullarda saklanmaktadır. Firmamız ile internet sitesi üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Mevlit ikram setleri için kaliteli hizmet almak için profesyonel çalışma arkadaşlarımız işle iletişime geçebilirsiniz.

Sosyal Medya