Kese kağıdı, kağıt kullanılarak yapılmış torba olarak tanımlanır. Çevre dostu ürünlerdir. Naylon torba gibi ürünlere göre doğada çözünüp toprağa karışabilirler. Kese kâğıdı kullanmak nemli ortamlarda bozulabilecek gıdaların taşınmasında, bu tarz gıdaların satışında önemli rol oynar.

Baskılı Kese Kağıdı

Geçmişten günümüze alışverişlerde, büfelerde, kafelerde ve börekçi gibi yerlerde baskılı kese kağıdı modelleri sıkça kullanılmaktadır. Baskılı kese kağıdı çeşitleri ve renkli kese kağıdı modelleri, en uygun kese kağıdı fiyatları ile Mucize Ambalaj da.  

Baskılı kese kağıdı ambalaj ürünleri, kese kağıdı çeşitleri ve desenli kese kağıdı ürünlerinin sipariş için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Baskılı kese kağıdı ambalaj ürünlerini, son teknolojiler kullanarak sizler için farklı boyutlarda üretmekteyiz. Logolu kese kağıdı ve baskılı kese kağıdı çeşitlerini en ucuz kese kağıdı fiyatları ile toptan adetlerde sipariş vermek için bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Baskılı kese kağıtları elde ve açık havada taşınma özelliklerine sahip oldukları için açık hava reklam ürünü olarak rahatlıkla kullanılmaktadır. Baskılı kese kağıdı ürünleri farklı tasarım ve baskı seçenekleri ile markanız için geniş kitlelere ulaşma konusunda oldukça başarılıdır. 

Kese Kağıdı Kullanım Alanları

Kese kâğıdı nemli ortamlardan korunması gereken gıdaların taşınmasında kullanılır. Gıda sektörünün dışında kese kağıdını ya da kraft kâğıdı farklı boyut ve renklerde hediye paketi hazırlamada rahatlıkla kullanılabilir. Kullanım alanı olarak paket servisi yapan restoranlar, kuruyemiş ve kahve satışı yapan müşterilerimiz tarafından talep edilmektedir. Siyah kese kağıdı, desenli kese kağıdı ya da baskılı kese kağıdı çeşitlerini ve kese kağıdı fiyatlarını kategorimizden inceleyerek, ekonomik fiyatlarla sipariş vermek içim bize ulaşabilirsiniz. Meyve sebze kese kağıdı modelleri özel kağıt çeşitleri ile Mucize Ambalaj da.

Pencereli kese kağıdı ve küçük kese kağıdı çeşitleri talep edilen kese kağıdı ölçüleri ile Mucize Ambalaj da. Kese kağıdı karton çeşitlerini ve kese kağıdı doğa dostu modellerini baskılı veya sade olarak sipariş vererek markanızı tanıtabilirsiniz.

Kese Kağıdı Rengi

Kese kağıdı makinası kullanılarak üretim yapılan ürünlerimizde istemiş olduğunuz kese kağıdı rengi üretim yapılmaktadır. İhtiyaç duyduğunuz kese kağıdı yapımı için en kaliteli malzemeler kullanım yapılmaktadır. Çevre dostu kese kağıdı modelleri dikkat çekici kese kağıdı rengi ile kategorimizde yer almaktadır. Kese kağıdı modelleri ve kese kağıdı hediye paketi çeşitlerine en uygun kese kağıdı fiyatları ile sahip olmak için, kese kağıdı imalatı yapan firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Kese Kâğıt Çeşitleri ve Özellikleri

Kese kağıdı çeşitleri kullanıldıkları alana göre değişiklik gösterebilir. Gıda sektörü müşterilerimizin talep ettiği çeşitler genellikle, hamburger kâğıdı, sandviç kağıdı, poğaça kağıdı simitli sayılabilir. Hediye paketi olarak kullanmak isteyen diğer sektör müşterilerimiz doğal yapılı kraft kese kâğıdı seçme eğilimindedir. Farklı boyut ve renklerde her ihtiyaca uygun kese kağıdı üretimimiz bulunmaktadır.
Genel olarak üretilen kese kâğıdı ebat ve özellikleri aşağıda listelenmiştir.

  • Üretimini yaptığımız kese kâğıdı ebatları:
  • Kese kâğıdı üretiminde kullanmayı tercih ettiğimiz kağıt çeşidi, beyaz sülfit, ikinci beyaz sülfit, şamua kraft ve yağlı kağıt arasından seçilmektedir.
  • En: 12-23 cm
  • Boy: 16-58 cm aralığındadır.
  • Ayrıca kâğıt gramajı olarak 40 gr kullanılmaktadır.

Hediyelik eşya paketlemek için kullanılmak üzere ürettiğimiz kese kağıtların tasarımları uzman ekiplerimiz tarafından tasarlanmaktadır. Tasarımlarımız müşteri firmalarımızın talebi doğrultusunda farklı ebatlar ve farklı renk seçeneklerinde yapılabilmektedir. Ancak müşteri firmalarımızdan gelen istekler doğrultusunda ebatlar ve boyutlar kese kağıdı içinde taşınacak ürünlerin ağırlığına ve özelliğine göre değişebilir.

Farklı Kese kağıdı rengi ile üretim yaptığımız kese kağıdı modelleri, en uygun kese kağıdı fiyatları ile kategorimizde yer almaktadır. Kese kağıdı makinası ile üretim yapan firmamız, en kaliteli kese kağıdı çeşitleri ve Kese kağıdı hediye paketi seçenekleri ile en iyi hizmeti sunmaktadır. Siyah kese kağıdı, baskılı kese kağıdı ve Kese kağıdı yapımı için detaylı bilgiye sahip olmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Kese Kağıdı Kullanmanın Avantajları

Kese kâğıdı kullanımı çevreye dost ürünlerdendir. Ayrıca gıda sektöründe kullanıldığında gıdaların bozulmasını önleyebilir. Hediyelik paket için kullanılan ürünlerimiz şık tasarımlara sahip ürünlerimizdir. Kese kâğıdı fiyatları açısından diğer kâğıt çanta fiyatlarına göre daha uygun fiyatlara sahiptir. Ayrıca profesyonel ekibimiz tarafından tasarlanan şık tasarımlar ile firma müşterilerimizin arasında en çok tercih edilen hediyelik paket çeşidi olmaya devam ediyor. 

Geniş kağıt ve renk seçenekleri ile tarafımızdan üretilir. Tüm bu avantajlarının yanında başta perakende ve gıda firmaları olmak üzere dünyaca meşhur markalar tarafından da tercih edilmektedir.
Standart olarak iki ölçü stoklarımızda bulunur ve bu ölçülerden dilerseniz yalnızca 100 adetten itibaren firmanıza özel baskılı olarak sipariş edebilirsiniz.

Bu üründe 5000 adet üzerinde farklı ölçülerde üretim yapmak mümkündür. Lütfen ölçü ve baskı seçenekleri için lütfen bizi arayınız. Gıda sektörü işi yapan müşterilerimiz için sipariş verme şekli adet yerine kg usulü ile yapılmaktadır. Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Kese kağıdı baskılarımız ön/arka ve tek renk baskılı birim fiyatlarıdır. 5.000 adet ve üzeri siparişlerde farklı ölçülerde çok renkli üretim mümkündür. Detaylı fiyatlandırma ve bilgilendirme için profesyonel ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Baskı detayları ve teknik detaylar için mutlaka sitemizi ziyaret ederek konu ile ilgili firmamıza baş vurabilirsiniz.

Firmamız farklı model ve seçeneklerle kullanımınıza sunar. Firmamız sizlere her ebatta ve her model için tasarım yaparak siz müşterilerimize yardımcı olmaktadır. Böylelikle kese kağıdı basımcıya ilgili görsellikte ve baskıda sizlere en iyi kampanyayı  teklif etmekteyiz. Birbirinden renkli çanta ve tasarım çalışmalarımızda profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz. Web sitemizi ziyaret ederek bizimle temasa geçebilir, tasarımlarımız ve fiyatlarımız konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kese Kağıdı Fiyatları

Kese kağıdı fiyatları, üründe kullanılan malzeme kalitesine, kese kağıdı ölçülerine ve sipariş adetine göre farklılık göstermektedir. Kese kağıtlarında kullanılan tasarım da kese kağıdı fiyatlarına etki etmektedir. Bunların yanı sıra ambalaja ilave edilen birtakım özellikler de fiyatların değişmesini sağlamaktadır. Sipariş vereceğini kese kağıdı miktarı yükseldikçe kese kağıdı fiyatları düşmektedir. En uygun kese kağıdı fiyatları ile kese kağıdı çeşitleri Mucize Ambalaj da.

Renkli kese kağıdı modelleri ve beyaz kese kağıdı modelleri arasından istediğinize en uygun kese kağıdı ambalaj fiyatları ile sahip olabilirsiniz. Pencereli kraft kese kağıdı, beyaz kese kağıdı ve kese kağıdı poşet seçeneklerinin hepsi Mucize Ambalaj da. 

 

Sosyal Medya