Karton çanta modelleri ve fiyatları için lütfen ürünlerimizi inceleyiniz. Baskılı karton çanta ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa, bizimle irtibata geçiniz. Mevcut en düşük fiyatlarla en iyi karton çanta çeşitlerine göz atın. 

Baskılı Karton Çanta 

Baskılı karton çanta, küçük ve orta ölçekli işletmelerin pazar payını artıran ideal bir üründür. Aynı zamanda doğal kaynaklarla üretilmesi bütün sektörde kullanım avantajı sağlamaktadır. Baskılı karton çanta modelleri, kullanıcıların en fazla tercih ettiği en fazla satılan ürünlerden bir tanesidir.  

Karton çantalar, küçük parça taşımacılığının yaygınlaşması ve halk arasında kullanım ihtiyacının artması ile görünürlük açısından birçok sektör tarafından talep edilmektedir. Hem ekonomik hemde estetik olarak tasarlanan baskılı karton çanta modelleri siparişi için bize ulaşabilirsiniz. Karton çanta baskı ve karton çanta tasarımı konusunda  firmamız size yardımcı olmaktadır. Üretimini yapmış olduğumuz karton çanta hediyelik ve karton çanta ambalaj çeşitlerini satın alarak müşterilerinize kullandırabilirsiniz. Tanıtım giderlerini minimum seviyeye indirecek baskılı karton poşet ürünleri ekonomik baskılı karton çanta fiyatları ile Mucize Ambalaj da.

Karton Çanta Kullanım Alanları

Karton çanta, çeşitli sektörlerdeki firmalar için tam bir reklam ve tanıtım aracı vazifesi görürler. Firmamız karton çanta üretimini, kuyumcular, hediyelik eşya mağazaları, giyim, kozmetik, saat, fuar ve tanıtım gibi sektörlerde reklam alanı olarak kullanılması amacıyla müşterileri olan firmalar için üretmektedir. Karton çanta üzerinde firmaya ait bilgilerin olması nedeniyle firmaların reklam araçlarından ve sahalarından biridir.

Karton çanta imalatı yapan firmamız sektörde ön sıralarda yer almaktadır. Karton çanta imalat ve kağıt poşet imalatı için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Firmanızın tanıtımı için, en ucuz fiyatlarla Karton çanta imalatı Mucize Ambalaj’ın işidir. Tekstil, kozmetik, bijuteri, kuyumcu ve aksesuar gibi sektörlere en iyi karton çanta imalatı yapan Firmamız, siz kıymetli müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır. Karton çanta imalatı yapan firmamıza kraft karton çanta ve baskılı karton çanta ihtiyaçlarınızı toplu adetlerle sipariş verebilirsiniz. Karton çanta çeşitleri ve modellerini en ucuz karton çanta fiyatları ile üreten firmamız sektörde lider konumdadır.

Karton Çanta Nasıl Olmalı?

Firmamız tarafından üretilen karton çantalar kullanılacak sektöre göre özel olarak tasarlanan ürünlerdir. Karton çantalar dış mekân reklam araçları olarak kullanılan ürünlerdir. Bu nedenle müşterilerimizin taleplerini can kulağı ile dinleyerek dış mekân reklam aracı olarak kullanabilecekleri özel tasarım karton çanta ürünleri üretmekteyiz. Dış mekân reklam aracı olarak değerlendirilecek ürünler anlık görünürlük özelliği taşır. Dolayısıyla hazırladığımız karton çantalar reklamlar ürünlerinde tasarım olarak kısa ve net tasarım kullanmayı tercih etmekteyiz. Müşterilerimizin kullanacakları ürüne göre karton çantanın boyutları doğru biçimde seçilerek, içine konulacak ürünün ağırlığına göre karton çanta tercihi yapmaktayız. Karton çantanın taşıma sapları ve türü de taşınacak ürüne göre seçilmektedir. Bu seçimde göz önüne aldığımız kriter çantanın taşıma kapasitesine göre belirlenmektedir.

Birbirinden şık ve kullanışlı Baskılı karton poşet ve Baskılı kağıt çanta modelleri Mucize Ambalaj da. Karton çanta firmaları arasında ilk sırada gelen Mucize Ambalaj, talep etmiş olduğunuz Karton çanta ölçüleri ile ihtiyaç duyduğunuz adetlerde Karton çanta imalatı gerçekleştirmektedir. Karton çanta 25’li ve Karton poşet toptan talepleriniz için hemen bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Karton Çanta Çeşitleri Nelerdir?

Karton çantalar boyutlarına göre sınıflandırılır. Çeşitli genel kullanım ölçüleri olmakla birlikte firmamız farklı boyutlarda özel karton çanta üretimleri  rahatlıkla yapılabilmektedir.
Genel kullanım ölçüleri;

  • 11,4×15,3 cm Körük: 5 cm Baskılı Karton Çanta
  • 17×27 cm Körük: 7 cm Baskılı Karton Çanta
  • 19,1×24 cm Körük: 9,5 cm Baskılı Karton Çanta
  • 26×38 cm Körük: 8 cm Baskılı Karton Çanta
  • 55×38 cm Körük: 12 cm Baskılı Karton Çanta

Kağıt çeşidine göre karton çanta üretiminde ise aşağıdaki gibi sınıflandırılır

Amerikan bristol karton çanta, kraft karton çanta (geri dönüşümlü karton çanta); Kuşe karton çanta;

Kroma Karton Çanta Amerikan bristol karton; Karton çantalarda firmalar tarafından en çok tercih edilen karton türü, Amerikan bristoldür. Bir tarafı mat diğer tarafı parlak olan, dayanıklılığı yüksek bir karton türüdür. Sert olması, ön ve arka tarafının beyaz oluşu sebebiyle matbaalar tarafından da tercih edilirler.

En ucuz karton çanta fiyatları ile kullanışlı karton çanta tasarımları firmamız tarafından üretilmektedir. Toptan karton çanta siparişleriniz ihtiyacınızı karşılayacak Karton çanta ölçüleri ile Mucize Ambalaj da. Karton çanta imalatı yapan firmamıza hediyelik karton çanta çeşitleri ve ipli karton çanta modellerini sipariş verebilirsiniz.

Karton çanta yapımı konusunda lider olan firmamızın üretmiş olduğu basklı karton çanta modelleri çevre dostudur. Yaygın kullanım alanına sahip kaliteli karton çanta modellerini, baskısız karton çanta ya da basklı kağıt çanta olarak toplu adetlerde sipariş vererek tanıtımınızı yapabilirsiniz. 

Karton Çanta İmalatı

Kağıt Çanta yapımı ve Karton Çanta Yapımı Kraft kağıttan üretim yapılan karton çanta yapımı tam otomatik makinelerde üretilmektedir. Siparişi alınan karton çanta modeli ilk olarak grafik ekibimiz tarafından tasarımı yapılmaktadır. Yapılan tasarımlar müşterilerimize değişik alternatifler halinde sunulmaktadır. Müşterilerimiz tarafından onaylanıp beğenilen karton çanta tasarımı, baskı aşamasına geçmektedir.  4 veya 5 renk ofset baskı makinalarında 100 gram kraft kağıda basılan karton çanta, baskı değerlerinin kontrolü yapılır. Kontrolü sağlanan çantalar yapım ünitesine gönderilir.

Karton çanta yapımı bölümünde kullanılan son teknoloji otomatik makinalarda, basılan karton çanta tabaka şeklinde makinaya yüklenmektedir. Katlama, yapıştırma, sap takma ve tıraşlama gibi işlemlerde uygulanarak karton çanta üretilir. Yapılan bütün uygulamalarının tamamı otomatik makinalarda yapılmaktadır. Son olarak çıkış ünitesindeki yetkili tarafından son kontrolü yapılan karton çanta modelleri müşteriye sevkiyat için paketleme yapılır.

Diğer karton çantalar üretim aşamasında ise, insan gücüne dayalı el işçiliği ilk sırada gelmektedir. Genellikle 200 gram ve 300 gram krome karton ya da amerikan bristol kağıtlardan imal edilen ip saplı çantalar, grafik aşamasında iken müşterimizin onayladığı tasarımın baskı ünitesine alınması ile başlar. Bu çantalarda da yine 4 veya 5 renk son sistem ofset baskı makinalarında baskısı gerçekleştirilen çantalar, daha sonra selefon kaplama ünitesine geçer. Bu ünitede, müşteri talebine göre, mat ya da parlak selefon uygulaması gerçekleştirilen Karton çanta, daha sonra kesim ünitesine alınır.

Kesim bölümünde karton çanta modelinin çizim bıçağına göre kesimi gerçekleştirilerek katlama ve yapıştırma kısmına gönderilir. Bu aşamada kağıt çanta ürünlerinin katlaması makinalarda gerçekleştikten sonra yapıştırma, ip sap takma kısmı elemanlarımız tarafından elde yapılmaktadır. Seri bir şekilde üretim yapılan karton çanta bu aşamadan sonra, son kontrolleri yapılarak, müşteriye sevki yapabilmek için paketlenir. Karton çanta yapımı ve Karton çanta üretiminde Ülkemizin önde gelen firmalarından biri olan Mucize ambalajın En büyük hedefi müşteri memnuniyetidir. En kaliteli karton çanta, baskılı kağıt çanta ve tasarım karton çanta ürünleri, karton çanta yapımı gerçekleştiren firmamız tarafından üretilmektedir.

Karton Çanta Fiyatları

Karton çanta fiyatları çok ekonomik olup dik çanta, yatay çanta, körüklü ya da körüksüz çanta olarak üretim yapılmaktadır. Dik ve yatay karton çanta modellerinde baskı ölçüler, müşteri tarafından talep edilmekle beraber standart olarak üretilenlerde bulunmaktadır. Şık kurdele saplı ve kordon örme ipli gibi talep edilen formatta, adet sınırlaması yapılmadan karton çanta üretimi yapılmaktadır. Karton çanta modellerinde geri dönüşümlü materyal, kuşe kağıt yahut kroma kartonlar kullanım yapılmaktadır. Genel olarak 230 gr ve üzeri gramajlarda Amerikan Bristol kağıttan üretim yapılmaktadır. Kullanılan kağıdın sert olması, karton çantalarda önemli bir gerekliliktir.

Kraft kağıt materyal, geri dönüşümlü bir malzeme olduğundan dolayı, görselliği zayıf olmasına rağmen çevrecidir. Kraft kağıt özellikle sosyal sorumluluk gösteren müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. En ucuz karton çanta fiyatları, kroma kartondan üretilen modellerdir. Kraft kartonun dış yüzeyi beyaz, iç yüzeyi ise gri renktedir. Bundan dolayı karton çanta Fiyatları maliyetleri aşağı çekmektedir.

Varak, hologram baskı, selefon, UV lak ve gofre uygulamaları, kağıt çanta modellerinde görselliği maksimum seviyeye çıkarmaktadır. Bunların yanı sıra, grafik tasarım ile şekillendirilmiş metalik yahut silme renkli selefon kaplı karton çanta çeşitlerinde varak baskılar ve dört renk ofset baskılar çok estetik görünüm sunmaktadır.

Karton çanta fiyatları ve modelleri, karton çanta imalatı, İpli karton çanta fiyatları, En Ucuz kaliteli karton çanta fiyatları için kategorimizi inceleyerek bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Neden Baskılı Karton Çanta Yaptırmalısınız?

Karton çanta en dikkat çekici reklam aracı olmakla birlikte yolda yürürken insanların ellerinde gezerken rahatlıkla görebilirsiniz. Karton çanta sürekliliği sağlanması yönünde en iyi kullanım ürünlerindendir. Firmamız farklı model ve seçeneklerle kullanımınıza sunar. Firmamız sizlere her ebatta ve her model için tasarım yaparak siz müşterilerimize yardımcı olmaktadır. Tavsiyemiz; taşınması ve yapışması açısından bristol ve kraft kullanmanız yönünde olacaktır. Böylelikle karton çanta basımlıya ilgili görsellikte ve baskıda sizlere en iyi kampanyayı teklif etmekteyiz.

Birbirinden renkli çanta ve tasarım çalışmalarımızda profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz. Web sitemizi ziyaret ederek bizimle temasa geçebilir, tasarımlarımız ve fiyatlarımız konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyatlı ve kaliteli ürünler için bir telefon kadar yakınız. Bizden fiyat teklifi almadan ürünlerimizi görmeden lütfen karar vermeyin. Kaliteli hizmet tesadüf değildir. Kaliteli ürünleri uygun fiyatlı ulaşmak için bir telefon kadar yakınız.  Karton çanta, ıslak mendil, ikram setleri, çanta modelleri, peçete ve toz ve sıvı dolum için biz buradayız.

Sosyal Medya