Üretimini yapmış olduğumuz baskılı karton bardak ürünlerinin kullanım alanları değişkenlik göstermektedir. Gündelik hayatın vazgeçilmezi karton bardakların oz değeri üzerinden değişik sıvı hacmi bulunmaktadır. Kağıt bardak ürünleri için dünya genelinde kullanılan ölçü birimleri de farklılaşmaktadır. Karton bardak modellerinin sabit bir ml yahut cc değeri bulunmaktadır. Bu gibi nedenlerden dolayı karton bardak ölçüsü ülkemizde Oz olarak isimlendirilmektedir.

Pratik kullanım için sıklıkla talep edilen, kullan at karton bardaklar pek çok malzeme, ölçü ve renkte baskı uygulanarak firmamız tarafından üretim yapılmaktadır. Karton bardak ölçüleri 2 oz karton Bardak ve 16 oz Karton Bardak arasında değişiklik göstermektedir. Sıklıkla talep edilen karton bardak boyutları 2 oz karton Bardak, 2,5 oz karton bardak, 3 oz karton bardak, 4 oz karton bardak, 5 oz karton bardak ve 6 oz karton bardak çeşitleridir. Bunların yanı sıra 6,5 oz karton bardak, 7 oz karton bardak 7,5 oz karton bardak, 8 oz karton bardak, 9 oz karton bardak, 12 oz karton bardak, 14 oz karton bardak ve 16 oz Karton Bardak çeşitleri de sıkça sipariş verilen karton bardak çeşitleridir. İş yerlerinde, otellerde ve kafe gibi pek çok mekanda rahatlıkla kullanabileceğiniz baskılı kullan at karton bardak ürünleri Mucize Ambalaj da.

Karton bardak kaç ml su alır, 4az karton bardak kaç ml ve 6 5 oz karton bardak ölçüleri gibi sorularınız hakkında detaylı bilgi almak ve ihtiyaç duyduğunuz karton bardak boyutları ile sipariş vermek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Karton bardak boyutları büyük, orta veya küçük boy olarak da yaygın olarak kullanılmaktadır. Kağıt bardak çeşitlerinin bu kadar farklı ölçülerde üretilmesi ise içecek veya yiyecek gıbı gıdaların yaygın kullanım miktarlarına paralel olarak geliştirilmiştir. Tek kullanımlık kağıt bardaklar birbirinden farklı işletmelerde ve de gündelik yaşamda hayatı kolaylaştıran ürünler olarak büyük kitleler tarafından kullanılmaktadır. İhtiyaç duyduğunuz ölçü ve özellikteki tek kullanımlık baskılı karton bardak çeşitleri ve fiyatları için kategorimizi inceleyebilirsiniz. İş, ev ya da ofis gibi mekanlarda kullanım sıklığından dolayı rahatlıkla tanıtım yapabileceğiniz kağıt bardak ürünleri için bize ulaşın, biz sizler için istediğiniz kağıt bardak ölçüleri ile üretim yapalım.

Sosyal Medya