Firmamız tarafından özenle hazırlanan, ışıltılı logonuzun süslediği ürünler arasında en dikkat çeken ürünlerden biri olan, işletmenizin veya firmanızın prestijine prestij katacak kare kâğıt peçeteler firmamızda uygun fiyatlarla sipariş edilmeyi bekliyor. Sağlık Bakanlığı onaylı boyalarımız ile bastığımız logonuz ambalajların üzerinde parıl parıl parlayacak. Davetlerinizde, organizasyonlarınızda, işletmenize misafir olan müşterilerinizde iyi bir izlenim bırakmanın ve kurumsal kimliğinizi vurgulamanın yolu kare kağıt peçetelerden geçiyor.

Kare kağıt peçetelerin üzerine isterseniz logonuzu, isterseniz işletmenizin adını, isterseniz bir sloganı veya mottonuzu bastırabilir ve kullanabilirsiniz. Prestijin ve kalitenin detaylarda gizlendiğini unutmayınız. Markanızı bir adım daha ileri taşımak ve kendi kulvarında rakiplerinize fark atmak için firmamızın ufak dokunuşuna imkân verin.

Kare Kâğıt Peçete Nerelerde Kullanılır?

Kare kağıt peçeteler önyüzlerindeki büyük logo baskısına imkan sağlayan alan sayesinde çoğunlukla yeme/içme üzerine çalışan şık işletmeler ve prestijli restoranlar tarafından tercih edilen ürünlerdir.

  • Otellerde
  • Restoranlarda
  • Kafelerde ve barlarda
  • Pastane ve fırınlarda
  • Organizasyonlarda ve davetlerde

Ve daha birçok işletmede gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz peçetelerimiz sayesinde müşterilerinizin gönlünde iz bırakabilirsiniz.

Ekonomik baskılı Kare peçete modelleri restoran, kafe ve otel gibi mekanlarda peçete gereksinimini en etkili şekilde gidermektedir. En uygun kare peçete fiyatları ile üretmiş olduğumuz kare peçete veya baskılı kare kağıt peçete modellerini toplu adetlerde sipariş vererek, siz kıymetli müşterilerimize sunmuş olduğumuz avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Baskılı ve baskısız kare şeklindeki kare peçete imalatı, baskılı peçete üretimi yapan firmamız tarafından üretilmektedir. Kare kağıt peçete ürünleri, firmanıza özel konseptlerle üretildiği için tanıtımınızı en etkili şekilde yapabilirsiniz. Renkli ve kaliteli kare kağıt peçete ürünleri fiyatları ve siparişi için bize ulaşabilirsiniz. 

Kare Kağıt Peçete Üzerine Yapılan Baskı Sağlıklı Mı?

Evet gayet sağlıklı. Zaten gıda sektöründe kullanılan kare kağıt peçetelerin üretiminde müşteri sağlığını gözetmek yaptığımız işin püf noktalarından biri. Butik kafelerde, barlarda, restoranlarda, otellerde, pastane ve fırınlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz %100 saf selülozdan üretilen kare kağıt peçeteler Sağlık Bakanlığı onaylı 3 renk baskı imkanı ile hizmetinize hazır.

Desenli ve baskılı kağıt peçete modelleri kurumsal kimliğinizi vurgulamak için ideal ürünlerdir. Talep etmiş olduğunuz kağıt peçete ölçüleri ile Dünya standartlarında baskılı peçete imalatı yapmaktayız. Logolu peçete ve özel baskılı peçete çeşitleri ile sektörde faaliyet gösteren firmalarınız için baskılı peçete siparişi verebilirsiniz. Hotel, kafe, restoran tarzı pek çok sektör için en uygun Baskılı kağıt peçete fiyatları ile baskılı peçete imalatı yapmaktayız. Kağıt peçete ihtiyaçlarınız için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Kare Kağıt Peçete Tercihlerinde Farklılık Durumu Nedir? Müşteri İstekleri Doğrultusunda Çalışıyor Musunuz?

Evet müşterilerimizin istekleri doğrultusunda çalışıyoruz. Firmamız bünyesinde üretilen kare kağıt peçeteler tamamen müşterilerimizin tercihleri ve istekleri doğrultusunda tasarlanır. Logonun büyüklüğü ve rengi, işletme adının yazılıp yazılmayacağı, eğer yazılacaksa yazılacağı font ve renk, peçetenin kullanım alanına göre kaç katlı olacağı ve peçetenin boyutu gibi her türlü tasarım konusu müşterilerimizin tercihleri doğrultusunda belirlenir. Eğer nasıl bir şey aradığınızdan emin değilseniz tasarımcı ekibimiz ihtiyaçlarınıza en uygun tasarımı sizin için hazırlayacaktır. Örneğin kafe gibi yiyecek üzerine yoğunlaşmamış ancak gıda sektörünün içinde bulunan mekanlara önerimiz tek katlı peçete iken, restoranlara tavsiyemiz 3 katlı kare kağıt peçetedir.

Siparişim Ne Zaman Gelecek?

Siparişiniz bizlere ulaştıktan sonra en kısa süre içinde onaylanır ve tasarım aşamasından sonra en kısa sürede, ki bu süre tahmini olarak bir ila iki hafta arasını kapsar, tarafınıza güvenli bir şekilde teslim edilir. Müşteri memnuniyetini gözetmek adına acil durumlarda, son dakika organizasyonlarında bunu bize belirttiğiniz takdirde tarafımızdan ayrıca bir özveri ve hassasiyet ile çalışılarak siparişiniz en hızlı şekilde elinize ulaştırılacaktır. Anlayacağınız müşterilerimizin firmamız tarafından üretilen her üründen maksimum verim alması ve memnun kalması yegâne amacımız.

Siz de Ufak Detaylarla Büyük Farklar Yaratmak İstemez Misiniz?

Günümüzde kaliteli her işletmenin ve firmanın böyle ufak dokunuşlarla prestij kazandığını düşünürsek sizin işletmenizin de bir markaya dönüşmesinin zamanı gelmedi mi? Ya da firmanız zaten büyük bir marka ise her müşterinizi etkileyecek peçete tasarımlarıyla müşteri memnuniyetinizi artırmak istemez misiniz?

Firmamız tarafından isteklerinize uygun şekilde hazırlanan peçetelerimiz işletmenizi bir adım öteye taşıyacak. Kullandığımız Sağlık Bakanlığı onaylı malzemeler ve gösterdiğimiz hassasiyet ile güvenli alışveriş keyfine vararak müşterileriniz veya misafirlerinizin gözünde gecenin parlayan yıldızı olacaksınız. Kare kağıt peçete ve tüm peçete çeşitleri için bir tık yakınızdayız.Firmamızın özen gösterdiği hususlardan bir tanesi de müşteri memnuniyeti politikamızdır. Müşteri memnuniyeti politikamız dahilinde alanında en uygun fiyatlara sahip üretimimiz sayesinde sizlere en iyi deneyimi sunuyoruz.

Sosyal Medya