Kare kağıt peçeteler, otellerde, restaurantlarda ve birçok alanda sıklıkla kullanılan peçete türlerindendir. Kullanım alanı oldukça geniş olan baskılı kare kağıt peçete türlerinin ön yüzlerinde geniş bir alan olduğundan logo ve marka ismi taşımak isteyen işletmeler tarafından reklam amaçlı olarak sıklıkla tercih edilmektedir.

Küçük ve tek katlı olan kare kağıt peçete çeşitleri çoğunlukla kafelerde ve pastahanelerde kullanılırken, büyük ve çok katlı olan kare kağıt peçeteler yağlı yemeklerin bulunduğu restaurant gibi mekanlarda kullanılmaktadır. Müşteri isteği doğrultusunda tek kat, çift kat ve üç katlı olarak üretimi yapılmaktadır.

Baskılı Kare Kağıt Peçete

Dünya standartlarında baskılı kare kağıt peçete üretimi yapan firmamız %100 saf selüloz kağıttan üretim yapmakta ve peçetelerin ön ile arka yüzüne müşterilerin isteklerine bağlı olarak baskı yapmaktadır. Baskıda kullanmış olduğumuz boyalar sağlığa el verişli ve sertifikalıdır.

Tek katlı, iki katlı ya da üç katlı peçeteye baskı yaptırabilirsiniz. Firmanıza ve isminize özel baskılı peçete yapmaktayız. Ayrıca kişiye özel düğün peçeteleri de üreten firmamız peçeteleri isteğinize göre kare ve garson katlı peçete olarak üretmektedir.

Baskı yapılmasını istediğiniz logo ya da resmi bize göndererek profesyonel tasarım ekibimizce yapılan ön çalışmalar üretim öncesi tarafınıza sunmaktayız. Kullanım alanları ise; otel, restaurant, cafe, bar, hava yolu şirketleri, seyahat firmaları, davet ve organizasyon firmaları, kurumsal şirketler ve yeme içme hizmeti veren tüm alanlarda.

Müşterinin tercihine bağlı olarak baskı yapılabilecek tüm alana ya da sadece peçetenin ön kısmına logo baskısı yapılabilir. Baskılı kare kağıt peçetelerin sağlık konusunda herhangi bir problem yaratmaması için sertifikası bulunan su bazlı boyalar kullanılır.

Baskılı Kare Kağıt  Peçete ve Reklam

Kare kağıt peçetelerde logo ve marka ismi kullanılmasının amacı markaların reklam yapmak istemesidir.  Uygun fiyatlara etkili reklam yapmak isteyen firmalar genellikle baskılı kare kağıt peçeteleri kullanırlar. Müşterilerin çok vakit geçirdiği ortamlarda rahatlıkla bulundurulabilecek olan kare kağıt peçeteler, müşterilerin dikkatini çekerek akıllarına kazınmasını sağlayabilir.

Dünyaca ünlü bir markanın sahibi; ’10 lira maliyet varsa 9’u reklamdır.’ Diyerek markasında reklamlara çok önem verdiğini belirtmiştir. İşletmeler arasında yaşanan yüksek derecedeki rekabette ön plana gelebilmenin sırrı reklamdır. Reklama önem veren bir işletmede müşteriler, işletme sahibinin işini ne kadar ciddiye aldığını düşünecektir. Zaten kullanıyor olduğunuz peçetelerinize, ufak harcamalar yaparak marka isim ve logonuzu ekletebilirsiniz.

Siz de marka isminizi ve logonuzu peçetelerinizde kullanmak istiyorsanız %100 memnuniyet garantimiz ve uygun fiyatlarımız için bize ulaşabilirsiniz. Baskılı kare kağıt peçetelerinizi zarar gelmeyecek şekilde paketleyerek sizlere en kısa sürede ulaşımını sağlarız. Baskılı peçete kullanarak markanızın değerini arttırmayı düşünüyorsanız, doğru yerdesiniz.

Sosyal Medya