Günümüzde çoğu kare kâğıt peçete firmaları ile karşılaşırız. Ancak bu firmalara ne kadar güvenebiliriz? Firmamızı kurarken bizce en önemli şey olan müşteri memnuniyetine göre ürünlerimizi ortaya koyacağımıza karar verdik. Peki müşteri memnuniyetinden kastımız ne? Hemen açıklayalım. Bizce müşteri memnuniyeti denilince aklımıza ilk gelen şey onların beklentilerini karşılamaktır.

Firmamızın müşterileri her zaman en uygun fiyatlı ve en yüksek kaliteli baskılı peçete ürünleri istedikleri için bizi tercih ediyorlar. Böylece onların beklentilerini de karşılamış oluyoruz. Tabii ki müşterilerimize sadece onların isteğine yönelik hizmet vermiyoruz.

Müşterilerimizin bize söylemedikleri isteklerini biz tahmin ederek yerine getiriyoruz. Bu konuya örnek vermemiz gerekirse sağlıklı ürünler üretiyoruz. Bunu hiçbir müşteri istek olarak dile getirmez ancak olmazsa olmaz şart budur.

Çoğu kare kâğıt peçete firmaları ne kadar reklam yapsalar da müşterilerin sağlık koşullarını göz ardı ederler. Müşteri de bu durumu sorgulamaz. Ancak müşteriler bir süre ürünü kullandıklarında ciltlerinde bazı sıkıntılar yaşarlar ve bu durumun ne denli önemli olduğunu o zaman anlarlar. Biz firmamız olarak bu sorunu asla yaşamıyoruz. Çünkü en başta dediğimiz gibi sağlıklı ürün üretimine çok dikkat ediyoruz.

Kare Kağıt Peçete Firmamız

Firmamızda çalışan tüm iş arkadaşlarımız alanlarında uzmandırlar. Uzmanlıklara göre iş paylaşımı yapılarak üretilen ürünler tekrar tekrar gözden geçirilir ve siz müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermek için çalışırız.

100% müşteri memnuniyeti olan kare kâğıt peçete firmamızdan dilediğiniz gibi tasarım isteyebilirsiniz. Son derece kaliteli makinelerimizle sizlerin isteği doğrultusunda kare kâğıt peçete ürünleri üretiyoruz. Eğer bir sorunla karşılaşırsanız iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmamız sadece kare kâğıt peçete dalında çalışmamakla birlikte olup aşağıda tüm ürünlerimizi görebilirsiniz.

  • Islak mendil
  • Stick şeker
  • Baskılı peçete (baskılı garson katlama peçete, kare kâğıt peçete)
  • Tek kullanımlık baharat
  • Toz ve sıvı gıda dolumu
  • İkram setleri
  • Baskılı kâğıt çanta (flat saplı kâğıt çanta, büküm saplı kâğıt çanta, dipli kese)
  • Kese kâğıdı (beyaz sülfit kese kâğıdı, kahverengi kese kâğıdı, yağlı kese kâğıdı, folyolu kese kâğıdı)
  • Amerikan servis

Sosyal Medya