Fırınlarda, pastanelerde sık sık kullanılan kahverengi şamua ambalaj kâğıdı kese kağıdının bir farklı türü olarak düşünebilir. Kese kâğıdı geçmişten günümüzde kullanılan manavlarda, balıkçılarda, bakkalda ve fırın pastanelerde kullanılan nostaljik ve kullanışlı bir üründür.

Pürüzsüz ve düz görünüme sahip kahverengi şamua ambalaj kağıdı modelleri ile müşterilerinize çevre dostu olduğunuzu en iyi şekilde yansıtabilirsiniz. Paketleme ve amblaj konusunda pek çok avantaj sağlayan kahverengi ambalaj kağıdı çok dayanıklıdır. Baskılı kahverengi şamua ambalaj kağıdı çeşitleri endüstriyel işlemler için tasarlanarak üretilmektedir. Hediye paketlerinde, fırın, pastane, büfe, kafe ve fastfood ürünlerin paket servisinde, kese kağıdı, ambalaj kağıdı ve kağıt torba olarak kullanılan kahverengi ambalaj kağıdı üzerine talep etmiş olduğunuz baskılar Mucize Ambalaj tarafından uygulanmaktadır.

Nerelerde Kullanılır?

Birinci sınıf hamur kağnıdan üretilir ve çeşitli amaçlarda kullanılır. Gramajlarına göre kullanılacak alanı değişmektedir. Genellikle gıda ürünlerinin servisinde kullanıldığı gibi eskitilmiş ya da kutsal kitap basımında da kullanılabilir. Genel olarak ince gramajlı yapısı nedeniyle gıda sektöründe kullanılır.

Kahverengi rengi ile baskılı ve baskısız olarak üretilmektedir. Üretimi makineler tarafından el değmeden hijyenik koşullarda üretilir çift ve tek katlı olmak üzere üretilebilir. Genellikle fast food sektöründe sık sık karşımıza çıkmaktadır. Fırınlarda şeffaf bölmesi ile içeriği gösterebilmektedir.  Çeşitli üretim seçenekleri vardır. Alüminyum içerikli gold, gri, gümüş ve mat seçenekleri de bulunmaktadır. Tamamen müşterinin isteklerine göre üretilmektedir. Kahverengi şamua ambalaj kâğıdı kullanım avantajları mevcuttur.

  • El değmeden üretilir.
  • Birçok ürünün servisine uygundur.
  • Ucuzdur.
  • Yağlı ürünlerin servisinde kullanılabilir.
  • Doğa dostudur gibi nedenlerde kullanım avantajları vardır. Günümüzde paralı poşet uygulamasından sonra birçok firma kese kağıtlarına dönüş yapmıştır. Uygun fiyatlı olmasından dolayı firmalar çok fazla tercih etmektedir.

Baskılı Kahverengi Şamua Ambalaj Kâğıdı
Baskılı kahverengi şamua ambalaj kâğıdı genellikle müşterilerin taleplerine göre üretilmektedir.  Baskı yazısı ya da logosu matbaalarda ayarlanıp istenilen renkte ve özellikte yazı üretilmektedir.  Çeşitli ebatlarda üretim sağlanabilmektedir. Baskılı kısmı tamamen müşterinin isteklerine göre üretilmektedir.

Hakkımızda

Firmamız yıllardır sektörde üretim yapan ve sektörün öncü firmalarından. Firmamızda el değmeden üretim yapılmaktadır. Fabrikamız, rutubetsiz, temiz ve havalandırma sistemlerine sahiptir. Ambalaj konusunda ürün çeşitlerimiz vardır. Kahverengi şamua ambalaj kâğıdı beyaz sülfit kese kâğıdı, kahverengi kese kâğıdı, yağlı kese kâğıdı, folyolu kese kâğıdı gibi çeşitli kese kağıtları, peçete, ıslak mendil, stickler üretmekteyiz. Çeşitli ikram setleri paketlemesi yapmaktayız. Firmamız çeşitleri ürünleri üretecek fabrikalara sahiptir.  Hızlı teslimat, kaliteli üretim bizim işimizdir. Bir telefon kadar yakınız ya da bir tık kadar yakınız. Uygun fiyatlı ve kaliteli ürünler sahip olmak zor değildir. Kalite ve uygun fiyat için lütfen bizimle iletişime geçin.

Neden Çok Tercih Ediliyor?

Kahverengi şamua ambalaj kâğıdı kullanım avantajları yanı sıra çok tercih edilmesinin birçok nedeni vardır bu nedenler.

  • Artistiktir: Çizimler kendin gösterir ifadesi bu kâğıt için geçerlidir. Marka logoları ve isimleri gayet net görülmektedir.
  • Şıktır: Modası asla geçmez. Geçmişten günümüze hala kullanımı devam eden gayet şık bir kağıttır. Hediye paketlerinden daha çok dikkat çeken ve güzel duran bir üründür.
  • Dayanıklıdır: En dayanıklı kağıtlardan biridir. İçerisi alüminyum folya ya da streç ile kaplanabilir normal kullanabilir ve yağlı ürünleri muhafaza edebilir. Kolay yıpranmaz.
  • Doğa Dostudur: Poşet kullanımı bilindiği üzere paralı olmuştur bu durumdan sonra bu tarz kağıtlara geri dönüş olmuştur. Doğada kolay kaybolabilen ve tekrar dönüşüme gayet uygundur.

Saymakla bitmeyen birçok nedende dolayı kahverengi şamua ambalaj kâğıdı kullanılmaktadır. Avantajları çok fazladır. Günümüzde geçmişe dönük nostaljik ürünlere dönüş yapılmıştır. Bu kahverengi şamua ambalaj kâğıdı da eski görünüme sahiptir. Bu yüzden ürünlerin pazarlanması ve satımından büyük avantaj sağlanmaktadır. Çeşitli türevleri çeşitli gıda sektöründe kullanılmaktadır. Pazarlama konusunda büyük avantaj sağlamaktadır. Uygun fiyatlı ve kaliteli ürünler için kahverengi şamua ambalaj kâğıdı için firmamızı aramayı unutmayın. Kalite tesadüf değildir. Hızlı teslimat için uygun fiyat için bizi tercih etmeniz en doğru karardır.

Sosyal Medya