Kahve Rengi Kese Kağıdı Nedir?

Kahve rengi kese kağıdı diğer kese kağıdı ve karton çantalardan farklı olarak bir kullanım özelliği taşır. Kahve rengi kese kağıdı, içine konması istenen ürünün el değmeden taşınmasını sağlamak için üretilmiş ambalajlardır. Kahverengi kese kağıdına şamua adı da verilmektedir. Kahve rengi kese kağıdı için kullanılan gramaj standart olarak 40 gramlık gramajlardır. Kahve rengi kese kağıdı çevre ve doğa dostudur. Çevre ve doğa dostu olduğu için renk olarak kahverengi seçilmiştir. Kahve rengi kese kağıdı tek kullanımlık kağıt torbalar içinde yer almaktadır. Ayrıca gıda ile direkt temas ettiğinden gıda taşımaya ve paketlemeye uygun sertifikalı ürünler tercih edilmelidir.

Kahve Rengi Kese Kağıdı Kullanım Alanları

Kahve rengi kese kâğıdı talep eden müşterilerimiz sıklıkla pastaneler, fırınlar, restoranlar başta olmak üzere gıda servis edilen işletmeler niteliğini taşımaktadır. Farklı ebattaki kahverengi kese kağıtları unlu mamullerin servisinde tercih edilmektedir. Standart ebatlı olan ve kaşıklık veya servis kese diye adlandırılan baskılı kese kâğıdı türü ise masaüstü servisleri (çatal, bıçak, kaşık vs) muhafaza amaçlı kullanılır.

Kahve Rengi Kese Kağıdı Çeşitleri

Pencereli kahverengi kese kâğıdı: Ürünü görmek isteyen müşterilerimiz için tasarlanan ürünümüzdür. Kahverengi kese kağıdının üzerine pencere yerleştirilir. Pencere ürün ön yüzünün sağ kenarına, ortasına veya sol kenarına yerleştirilebilir. Açılan bu şeffaf pencere üzerine de mikro perfore delikler açılır. İçine koyulan sıcak ürünün buhar yüzünden hamurlaşması önlenebilir.

Kahverengi Kese kâğıdı teknik özellikleri

Kese kağıtlarını dipli kese veya dipsiz poşetlerden ayıran yegâne özellik diplerinde taban bulundurmazlar. Bu nedenle de kendi başlarına ayakta durma yetenekleri ve özellikleri bulunmaz. Kahve rengi kese kağıdı daha önce de belirttiğimiz üzere 40 gr/m2 dir. Ancak müşterilerimiz uyardığımız nokta içinde yağlı ürün kullanıma uygun olmamasıdır. Sizin için özel olarak tasarladığımız ve farklı ebatları bulunan kahverengi kese kağıtlarımızdan biri mutlaka size uyacaktır.

Baskılı Kahve Rengi Kese Kağıtları

Kahverengi kese kağıtları direkt gıda ile temas ettiğinden baskılı kahve rengi kese kağıtlarının ve boyanın gıda için uygun olduğuna dair sertifikalı ürünler kullanmaya azami dikkat gösteriyoruz. Web sitemizi ziyaret ederek bizimle temasa geçebilir, tasarımlarımız ve fiyatlarımız konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kahverengi baskılı kese kağıtları için siparişler kg üzerinden verilmektedir. Minimum sipariş miktarı  250 kg dır. Baskı ve teslim süresi işin konsepti ve müşterilerimizin isteklerine göre değişmekle birlikte ortalama 15-20 gün sürebilmektedir. Daha fazla aklınıza takılan sorular ve detaylar  için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Kese kağıtları ambalaj, kese kağıdı modelleri ve kese kağıdı çeşitleri en uygun fiyatlarla Mucize Ambalaj da. Birçok alanda rahatlıkla kullanabileceğiniz Kahve rengi kese kağıdı ve tüm kese kağıdı ambalaj ürünlerini kategorimizde kolaylıkla bulabilirsiniz. Baskılı kese kağıdı, renkli kese kağıdı, desenli kese kağıdı ve Kraft kese kağıdı çeşitlerini uygun fiyatlarla sipariş vermek istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Hakkımızda

Firmamız farklı model ve seçeneklerle kullanımınıza sunar. Firmamız sizlere her ebatta ve her model için tasarım yaparak siz müşterilerimize yardımcı olmaktadır.

Elde ve açık havada taşındıkları için açık hava reklam alanı olarak rahatlıkla kullanılabilirler. Yaptığımız farklı tasarımlar ve baskı seçenekleri ile markanın logo ve iletişim bilgilerini kitlelere ulaştırmada oldukça başarılıdırlar.

Uzman ekibimiz tarafından standart olarak tek ölçüde tasarlanmaktadır. Ancak müşteri firmalarımızdan gelen istek ve talepler doğrultusunda ebatlar ve boyutlar değişebilir. Ayrıca profesyonel ekibimiz tarafından tasarlanan şık tasarımlar ile firma müşterilerimizin arasında en çok tercih edilen kâğıt çanta çeşidi olmaya devam ediyor. Genellikle gıda sektörü tarafından kullanılan poşetler, hijyen anlayışını sağlama alarak kullanıcıya güven verir.

Yaptığımız farklı tasarımlar ve baskı seçenekleri ile markanın logo ve iletişim bilgilerini kitlelere ulaştırmada oldukça başarılıdırlar.

Ayrıca profesyonel ekibimiz tarafından tasarlanan şık tasarımlar ile firma müşterilerimizin arasında en çok tercih edilen kağıt çanta çeşidi olmaya devam ediyor. Çevre dostu olarak nitelendirdiğimiz kese kâğıdı geniş kağıt ve renk seçenekleri ile tarafımızdan üretilir. Kahve rengi kese kağıdı için bize ulaşın.

Sosyal Medya