Islak mendil yapımı ve ıslak mendil üretimi esnasında kullanılan materyaller uluslararası standartlarda olup kaliteli malzemelerdir. Kolonyalı mendil, hizmet sektörünün gelişimine paralel olarak birbirinden farklı alanlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Gıda, havacılık, turizm, restoran ve lokanta gibi mekanlar tarafından hijyen ve reklam amaçlı kullanılan ıslak mendil çeşitleri ıslak mendil makinası kullanılarak üretim yapılmaktadır.  

Birbirinden farklı sektörlerin tanıtım amaçlı kullandığı ıslak mendil ürünleri baskılı ve desenli çeşitleri ile ıslak mendil üretimi yapan firmamız tarafından en uygun fiyat ve en kaliteli ham madde kullanılarak yapılmaktadır. Islak mendil üretiminde kullanılan kimyasallar ve baskılı ambalajlar çevre dostu içeriği ile kullanıcı dostudur. Kullanım kolaylığı sağlayan baskılı ıslak mendil ürünlerinin sektördeki popülerliği her geçen gün artmaktadır.

Kullanım avantajları ve etkisinin fazla olması nedeni ile herkes tarafından kullanılan ıslak mendil ürünleri farklı ölçüler ve değişik ham maddeler kullanılarak üretilmektedir. Kolonyalı mendil diğer bir ismi ile ıslak mendil ürünleri promosyon ürünleri olarak sıklıkla talep edilmektedir. İçeriğindeki hammaddeler sayesinde kullanıcısına sunduğu ferahlık ve hijyen ile dezenfekte işlemine destek olan ıslak mendil ürünlerini toplu adetlerle Mucize Ambalaj firmamıza sipariş verebilirsiniz.

Havlu, non-woven, tela, ıslak mendil koku alternatifleri ayrıca, alkollü ve alkolsüz esans çeşitleri ile üretim yapmış olduğumuz ıslak mendil ürünleri uzun süre dayanıklıdır. Büyük kitleler tarafından kullanılan, gündelik hayatımızda hemen her yerde karşımıza çıkan ıslak mendil ürünlerine Mucize Ambalaj avantajları ile sahip olabilirsiniz.  Tanıtım aracı haline dönüşen baskılı ıslak mendil ürünlerinin ambalaj ve paketleme işlemlerinde talep etmiş olduğunuz baskı da firmamız tarafından uygulanmaktadır. Islak mendil ürünleri ve içerikleri hakkında daha detaylı bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Sosyal Medya