Baskılı Islak Mendil

Baskılı ıslak mendil siparişi vermek ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

Hayatımızın temizlik anlamında büyük kolaylık sağladığı ıslak mendil ofiste, evimizde, araçlarımızda hayatımızın her alanında neredeyse sıklıkla yararlanmaktayız. Temizlikte pratik olarak faydalandığımız ıslak mendil hijyen açısında hızlı çözüm sağlamaktadır. Çantamızdan eksik etmemeye özellikle çocuklu ailelerin sıklıkla zorunlu olarak kullandığı ıslak mendillerin günümüz şartlarında oldukça kalite testlerine tabi tutularak hazırlanmaktadır. Hijyen bakımından önemli olan ıslak mendiller insan sağlığını tehlikeye düşürecek kimyasallardan kullanılmamaktadır. Islak mendil üretimi firmamız olarak büyük bir özen ve kalitede sizlere sunmaktayız. Günümüzün temizlik anlamında her alanında neredeyse kullandığımız ıslak mendiller oldukça kullanışlı olması ve hoş kokusu sayesinde serinlik ve temizlik hissini cildimizde yansıtması oldukça tercih etmek sebeplerinin başında geliyor.

Her zaman su ile temizlik öncelikli temizlik alışkanlığımız olsa da olmadığı durumlarda kurtarıcı özellikli ıslak mendillere ihtiyaç duymaktayız. Islak mendil su ve antibakteriyel temizleyiciler kadar etkin rol üstlenmese de her an yanımızda temizlik açısından büyük kurtarıcı özelliğine taşımaktadır. Restoranlar da yada yemek mekanlarından sıklıkla ikram edilen ıslak mendillerin bir çoğu sağlık açısından oldukça risk taşıyabilecek bazı kimyasallarla hazırlanırken merdiven altı olarak ucuz imal edilerek hazırlanmaktadır. Firmamız her türlü ıslak mendilin sağlık açısından risk taşımayacak özelliklerde hazırlanarak siz değerli müşterilerimiz için büyük bir özenle hazırlamaktayız.

Yaşamımızı kolay hale dönüştüren ve en çok tercih edilen en iyi ıslak mendil ürünleri, en ucuz ıslak mendil toptan fiyatları ile kategorimizde yer almaktadır. Baskılı ıslak mendil ve toptan cep ıslak mendil ürünleri için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. En çok tercih edilen ıslak mendil çeşitleri gündelik kullanımda bebeklerin ve yetişkinlerin dezenfektesi için sıklıkla kullanılmaktadır. Islak mendil toptan, en ucuz ıslak mendil fiyatları ve ıslak mendil ambalajı alanında en iyi hizmeti sunmaktayız.

Islak Mendillerin Kullanım Avantajları

Elektronik Cihaz Temizliğinde: Günümüzde ofislerde her çekmecede sıklıkla karşımıza çıkan ıslak mendiller elektronik cihazların temizliğinde oldukça etkili bir çözüm sağlamaktadır. Temizlik açısından en riskli olan bilgisiyar ve elektronik cihazların oldukça bakteriye ev sahipliği yapması dışında statik elektriği çektiği için oldukça tozlanmaya müsait bir yapıdadır. Islak mendiller bu temizlik aşamasında oldukça pratik çözüm sunmaktadır.

Makyaj Temizliğinde Islak Mendiller: Makyaj temizliği cilt sağlığı açısından önemini saymakla bitiremeyiz gün boyu yüzde duran makyaj zamanla gözeneklerin tıkanıp cilt problemlerine davetiye çıkarmaktadır. Bazen bulduğumuz ortamda bu temizliğin derinlemesine yapma imkanı bulmayabiliyoruz bu devrede ıslak mendil oldukça kullanışlı alternatifler arasına girmektedir. Özellikle ağır göz makyajlarında sudan bile daha etkili olarak çıkarma özelliği bulunmaktadır. Yine makyajda yapılan bazı hatalarda kurtarıcı olarak temizliği sağlanabilinir makyajın bütününü bozulmadan hatalı yer düzeltilebilinir.

Bebek Temizliğinde Islak Mendiller: Islak mendiller günümüz teknolojisi ve bilimsel araştırmalarla  kendini her zaman yenilemeyi başarmıştır. En değerli varlıklarımız olan çocuklarımızın hassas bünyesinde oldukça saf su ve pamuklu yüzeyde hazırlanan ıslak mendiller alerjen olarak da birçok testten geçerek hazırlanmaktadır. Sıklıkla kullandığımız bebek hijyeni için kullandığımız ıslak mendil oldukça pratik çözümler sağlayarak anneler için oldukça kullanışlı olarak tercih etmelerine sebebiyet vermektedir. Bebek mendillerin için paraben, alkol, alerjen ve boya maddeleri kesinlikle içermemesi gerekmektedir. Yetişkinlerden çok farklı ve hassas bünyeye sahip olan bebek cildi ıslak mendillerle temizliği sağlansa bile sonrasında kremle cilt ph dengesini sağlamasına yardımcı olmak gerekmektidir.

Günlük Pratik Çözümler İçin Islak Mendil: Islak Mendiller ev temizliğinde oldukça etkili sonuçlar vererek dökülen ve aniden oluşan bir lekede temizleyici olarak hızlı çözüm sağlamaktadır. Halı lekesi koltuk lekesi masa ve konsolda oluşan kir veya tozları ıslak mendille oldukça kolay bir şekil de temizliğini sağlayabilirsiniz özellikle mutfakta yere düşen olası kirlerde ıslak mendilinin kullan at özelliği sayesinde anında işiniz görülür ve size zahmet vermeden temizlik sağlanmış olabilir kişisel olarak da oluşabilecek giysilerdeki lekelerde ıslak mendil büyük bir kurtarıcı özelliği sağlamaktadır. Ayakkabılarınızın temizliğinde de ıslak mendilden faydalanmayanımız yoktur. Çantalarınızın yüzeyin de oluşabilecek kirlerde de yine ıslak mendilden oldukça yararlanılmaktadır.

Islak Mendil Modelleri Nelerdir?

Islak mendiller, değişik özellikleri taşıyan çeşitleri ile günlük yaşantımızın vazgeçilmez ürünüdür. Islak mendil, tekli ambalajlarında tercih yapılabileceği gibi set halinde daha uzun süreli tüketim için de seçim yapılmaktadır. Bebeklerin hassas tenine özel olarak üretilen, formülünde parfüm barındırmayan bebek ıslak mendil, bebeğinizin günlük bakımı için deal özelliktedir. Maksimum yumuşaklık ve emicilik sağlayan ıslak mendil, bebeğinizin tenini tahriş etmeden el, yüz ve vücut bakımı için imkan sunuyor.

Yeni doğan ıslak mendil, bebekler için özel biçimde üretilen ve geliştirilen çeşitler arasındadır. Saflaştırılmış su ve pamuk barındıran yapıları ile ilk günden başlayarak güvenli bir biçimde kullanmanız için olanak sunuyor.

Dermotolojik olarak testlerden geçen ıslak havlu modelleri ise kalın ve maksimum yumuşak dokularıile hijyen olanağı sağlamaktadır. Ayrıcabebeğinizin cildinin doğal ph dengesinin muhafaza edilmesine de destek olur. Bebek ıslak mendil ambalajlarında yer alan şekiller sayesinde, kullanım esnasında mutluluk sağlıyor. Islak mendil kutusu ve seçenekleri de kullanıcısına konfor sağlamaktadır.

Baskılı Islak Mendil Avantajları

Restoranlar ve kafelerde müşterilere sunulan hizmet işletme kalitesini ortaya koymaktadır. Bu nedenle müşterilere sunulan ıslak mendiller dahi memnuniyet sağlayan ürünler arasında yer almaktadır. Müşterilere sunulan ıslak mendillerin baskılı olması kartvizit kullanımı gibi olmaktadır.

Günümüzde reklam amaçlı kullanılan baskılı ıslak mendil avantajları ile işletmeler kendilerini geliştirecekleri gibi her an müşteri memnuniyeti için de çalışmalar yapacaktır. Islak mendil makinası kullanılarak üretim yapılan, üzerinde marka ile adresinizin yer aldığı logolu ya da logo baskılı ıslak mendiller, dokusuz kumaş trünün farklı esanslar ile nemlendirilmesiyle üretildiklerinden genel temizlik için kullanılmaktadır. Islak mendil üreticileri arasında lider durumda olan firmamız en kaliteli ıslak mendilleri üretim yapmaktadır.

İmalatını yapmış olduğumuz baskılı ıslak mendil çeşitleri herkes tarafından geniş kullanım alanlarına sahiptir. Yüksek kalite ve hijene sahip olan ıslak mendiller ısı ile ışığa dayanıklı olarak birinci sınıf ambalajların içine konarak sizlerin kullanımına sunulmaktadır. Islak mendiller kullanım sırasında dezenfekte işlemine de yardımcı olur.

Baskılı ıslak mendil ürünleri en uygun Baskılı ıslak mendil fiyatları ile Mucize Ambalaj da. Baskılı ıslak mendil makinası kullanarak firma logonuzu barındıran baskılı ıslak mendil üretimi yapan firmamıza Baskılı ıslak mendil toptan siparişlerinizi hemen verebilirsiniz. Baskılı ıslak mendil fiyatları İzmir ve Baskılı ıslak mendil toptan fiyatları hakkında detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Tek Kullanımlık Baskılı Islak Mendil 

Temizlik ve hijyen için ideal ürünler arasındaki tek kullanımlık baskılı ıslak mendil ürünleri firmamız tarafından üretilmektedir. Temizlik ve hijyen için kullanılan, kullan at ıslak mendil ürünleri pratik kullanım avantajları ile tanıtım ve reklamlarda da sıklıkla kullanılmaktadır. Yemek öncesinde ya da yemek sonrasında pratik temizlik sağlayan baskılı ıslak mendil ürünleri ile firmanızı ve işletmenizi kolaylıkla tanıtabilirsiniz. 

Büyük kitlelere ulaşmanızı sağlayan tek kullanımlık baskılı ıslak mendil çeşitleri farklı boyutları ile bütün sektörlerde kullanılmaktadır. Son teknoloji kullanarak üretimini yaptığımız baskılı ıslak mendil ürünleri, çok kalitedilir. Toptan adetlerle tek kullanımlık baskılı ıslak mendil ürünlerinin siparişini firmamıza verebilirsiniz.

Islak Mendil Fiyatları

Islak mendil fiyatları, ürünün markasına ve pakette bulunan mendil ededine göre değişiklik göstermektedir. Genellikle cazip fiyatlı bebek bakım ürünlerinden en önemlisi olan ıslak mendil set halinde tercih edildiğinde daha uygun fiyata gelmektedir. Şayet sizde bebek ıslak mendil alıyor ve devamlı tüketiyorsanız set halinde üretilen ıslak mendil çeşitlerini satın almanız daha avantajlı olacaktır.

Markanıza özel en uygun Islak Mendil Fiyatları ve çeşitleri Mucize Ambalaj da. Islak mendil modellerine, uygun ıslak mendil fiyatları ile sahip olmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Islak mendil üreticileri arasında ilk sırada gelen firmamız ıslak mendil toptan ve tekli ıslak mendil modellerini en ucuz baskılı ıslak mendil fiyatları ile hizmetinize sunmaktadır. Baskılı ıslak mendil ambalajı sizlerden gelen talepler doğrultusunda tasarım yapılmaktadır. En uygun ıslak mendil fiyatları ile ıslak mendil toptan siparişini, ıslak mendil üreticileri arasında lider durumda olan firmamıza ileterek kesintisiz reklam yapabilirsiniz.

Tekli Islak Mendil Toptan

Açık veya kapalı mekanlarda ya da diğer sektörlerde anlık temizlik ihtiyacının karşılanmasında ıslak mendil ürünleri sıkça kullanılmaktadır. Bu kapsamda doğal olarak ıslak mendil çeşitlerine olan talep de artmaktadır. Kullan at ıslak mendil ürünleri çok fazla pratik kullanma olanağı sağlamaktadır. Bu gibi nedenlerden dolayı tekli ıslak mendil toptan satısı en fazla talep edilen ürünler arasında bulunmaktadır. 

Baskılı Islak Mendil Fiyatları

Sıklıkla sorulan Toptan Baskılı Islak Mendil Fiyatları, sipariş adetlerine göre fark oluşturmaktadır. Baskılı ıslak mendil 10.000 adet siparişleriniz veya cafe ıslak mendil siparişleriniz en uygun baskılı ıslak mendil fiyatları ile firmamız tarafından en hızlı şekilde üretim yapılmaktadır.

Islak Mendil Dış Malzeme seçenekleri

 • Kuşe Kâğıt
 • Kraft Kâğıt
 • Metalize Gümüş Trıbleks
 • Metalize Beyaz Trıbleks

Islak Mendil İç Malzeme seçenekleri

 • Havlu (Nonwoven)
 • Tela
 • Islak Mendil Koku Seçenekleri
 • Alkollü ve Alkolsüz Esans çeşitleri.

Boyutlar:

 • 5 x 12 cm (sadece metalize kâğıt)
 • 6 x 8 cm
 • 6 x 10 cm
 • 6 x 12 cm
 • 7 x 10 cm
 • 7 x 12 cm

Afiyet Olsun Islak Mendil

Afiyet olsun dizaynı ile beraber sayısız ıslak mendil dizaynını bünyesinde barındıran Mucize Ambalaj firmamıza afiyet olsun ıslak mendil tasarımı yaptırmak artık çok ekonomik ve kolay. Afiyet olsun ıslak mendil ürünümüzde fiyatı belirleyen en önemli etken talep etmiş olduğunuz ebatlardır. En fazla talep edilen Afiyet olsun Baskılı Islak Mendil ölçüleri 5x12cm, 6x8cm, 6x10cm, 7×12 cm ve 7×14 cm’dir.

Talep edeceğiniz ebatlarda, uygun fiyatlı ve ekonomik Afiyet Olsun Islak Mendil, her çeşit yiyecekten ve içecekten sonra rahatlıkla kullanılabilir. Farklı kokularda talep edebileceğiniz Afiyet Olsun Islak Mendil çeşitleri hijyeniktir ve mis gibi kokusu ile ferahlık sağlar.

Afiyet olsun Baskılı Islak Mendil

Restoran, Kafe, Lokanta ve Fast food firmaları için kaliteli afiyet olsun baskılı ıslak mendil yaptırmak istiyorsunuz bizlerle hemen iletişime geçebilirsiniz. Maliyeti düşük en iyi pazarlama ürünü olan Baskılı Islak Mendil Çeşitleri ile en iyi hizmeti sizlere sunmaktayız. En iyi baskılı ıslak mendil üreticisi firmamız, sizlerden gelen talepler doğrultusunda ölçü, koku, baskı türüne göre afiyet olsun baskılı ıslak mendil üretimi yapmaktadır. Afiyet olsun baskılı ıslak mendil ürünleri, ihtiyaç duyduğunuz ıslak mendil ölçülerinde ve en ucuz fiyatla Mucize Ambalaj firmamız tarfından üretim yapılmaktadır.

Birbirinden farklı baskılı ıslak mendil üretimi yapan Mucize Ambalaj'a afiyet olsun yazılı ıslak mendil siparişlerinizi vererek müşterilerinize en iyi hizmeti sunabilirsiniz. Baskılı Afiyet olsun ıslak ürünlerinin baskısı ve görseli sizlerden gelen talepler doğrultusunda farklılık göstermektedir.  

Antibakteriyel Islak Mendil

Antibakteriyel mendil üreticileri arasındaki Mucize Ambalaj, antibakteriyel ıslak mendil ürünlerini en uygun antibakteriyel ıslak mendil fiyatları ile sizler için üretmektedir. Antibakteriyel mendil üretimi yapan firmamızın üretmiş olduğu Antibakteriyel mendil tekli ve alkollü antibakteriyel mendil çeşitlerini hemen toplu adetlerde baskılı şekilde sipariş verebilirsiniz.

Sosyal Medya