Büyük kitlelere hitap eden, tanıtım aracı olarak kullanılan ıslak mendil ürünleri, katlı biçimde olan kağıt yahut dokumasız kumaşın farklı losyon çeşitleri ile nemlendirilmesi ile üretilmektedir. Islak mendil çeşitleri gündelik yaşantımızda hemen hemen her alanda sıklıkla talep edilmektedir. Etkili reklam ürünleri haline gelen ıslak mendil üretimi esnasında ambalaj ve paketleme ıslak mendil makinesi tarafından gerçekleşmektedir. Islak mendil üretiminde hijyen ve kalite hususları göz önünde bulundurularak üretim gerçekleştiren firmamız, ıslak mendil üretiminde lider durumdadır.

Islak mendil üretimi ile lider olan firmamız, baskılı ıslak mendil çeşitleri ile adından sıklıkla söz ettirmektedir. En kaliteli ıslak mendil hammaddesi kullanılarak üretilen baskılı ıslak mendil ürünlerini kullanıcılar son dönemde sıklıkla tercih etmektedir. Islak mendil üretiminde kullanılan kimyasallar ve ambalajlar insan sağlığına zarar vermemektedir.

Islak mendil ürünlerinin kullanımı rahat olduğu gibi pek çok kullanıcı firma veya marka tarafından talep edilmektedir. Islak mendil veya Baskılı ıslak mendil modelleri genel olarak dezenfekte veya temizlik amacı ile kullanım yapılmaktadır. Ancak son dönemlerde reklam ve tanıtım amaçlı kullanılan baskılı ıslak mendil ürünlerinin üretimi için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Nonwoven ismi verilen dokusuz kumaştan üretim yapılan ve kullanım alanına göre birbirinden değişik solüsyonlarla nemlendirilen ıslak mendil ürünleri en uygun fiyatla Mucize Ambalaj da. Sizlerden gelen talepler doğrultusunda istenilen boyutlarda paketleme yapılan ıslak mendil ürünlerini toplu adetlerde sipariş vererek reklamınızı yapabilirsiniz.

Baskılı ıslak mendil ürünlerinin ambalajında birinci sınıf kuşe kağıt ve dubleks kağıt tarzı pek çok farklı ambalajlar kullanılmaktadır. Mucize Ambalaj firmamız ıslak mendil üretimi için her türlü izin belgesine sahiptir. Üretimini hijyenik koşullarda gerçekleştirdiğimiz baskılı ıslak mendil ürünlerini toplu olarak sipariş vererek uygun ıslak mendil fiyatlarından yararlanabilirsiniz.

Sosyal Medya