İkram setleri birçok restoran ve kafelerin kullandığı önemli amaçlarından biri reklam olan kullanım kolaylığı ve uygun fiyatlı ürünlerdir. İkram setleri ikram edildiği zaman hem müşteri memnuniyeti sağlarken hem de reklam masraflarını azaltmış oluyorsunuz.

İkram setleri özel ihtiyaçlarınıza göre hazırlanır ve baskılı veya baskısız olarak sipariş edilebilir. Ayrıca havayolları, orobüs seferleri ve yemek firmaları için ikram setleri üretiyoruz. İhtiyaç duyabileceğiniz herhangi bir özel etkinlik için özelleştirilebilen ikram setlerini en uygun fiyatla sunuyoruz.

İkram Seti Çeşitlikleri

Firmamız çeşit çeşit isteğe göre ikram setleri hazırlamaktadır. Genellikle ikram setlerinin içerisinde tuz, baharat, peçete, çatal, bıçak ve ıslak mendil olmaktadır. Kullanım amaçlarına göre çeşitlerinde değişik gösteren ikram setlerimiz genellikle plastik poşetlerin içerinde el titiz ve hijyenik koşullarda hazırlanır. Baslı kâğıt ya da plastik ikram setleri ile markanızı yansıtabilirsiniz.  İkram setinin içerisindekilerin değişiklerine ve baskılı, baskısız olmasına göre çeşitlilik gösterebilir.

  • Çay ve Kahve İkram Seti: Çay ve kahve ikram setlerinin içerinde genellikle tek kullanımlık çay, kahve, şeker, peçete ve plastik kaşık bulunur. Genellikle otobüslerde ve sahur eğlencelerinde kullanılır.
  • Standart İkram setleri: Standart ikram paketlerinin içerisinde ıslak mendik, peçete, çatal ve bıçak olur. Restoranlar, kafeler, partiler ve ev mevlitlerinde kullanılır.
  • Lüks İkram Setleri: İçerinde özel isteklerin uygulandığı, daha çok ürün eklendiği paketlerdir.
  • Kişileştirilmiş İkram Setleri: Baskılı, baskısız, kalın plastikten üretilme gibi çeşitli seçeneklerin sunulduğu istenilen renkte ve sayıda ürün koyulan tamamen size özel ürettiğimiz ikram setlerimizdir. Markalaşmış bir firmanın ya da özel baby showerları süsleyen, Ramazan ayına özel ikram setlerimizi dilediğiniz zevkte üretebiliriz.

İkram Seti Fiyatları

Sektörde çeşitli fiyatlarda ikram setleri bulunmaktadır. Çok uygun fiyatlı ikram setleri olduğu gibi pahalı ikram setleri de vardır. Maliyetleri göz önene alarak sunduğu hizmetleri karşılaştırmakta fayda vardır. Gıda sektöründe hiçbir ürünün sağlıksız ortamlarda bulunmaması gerektiğini firmamız bilir ve o kalitede ürünler üretir. Piyasa şartlarına göre uygun fiyatlarda üretim yapmaktadır. Uygun fiyata kaliteli hizmet vermekteyiz.

İkram setleri fiyatları karşılaştırılması yapılırken aynı zamanda içerisindeki ürünlerin adetlerinde önemlidir. Her üründe olduğu gibi merdiven altı firmaları tercih etmemelisiniz.  Uygun fiyatlı olması her zaman en iyi ürün olduğu anlamına gelmez. Kaliteli plastikten üretilen ürünlerimiz her zaman sağlıklı kullanıma uygundur.  Gerekli sertifikalara sahip durumdayız. Baskılı ikram seti modelleri ve çeşitleri en uygun ikram seti fiyatları ile Mucize Ambalaj da. Paket servislerde kullanım kolaylığı sunan, kullan at ikram seti modellerini toplu adetlerde sipariş vermek için bize ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

İkram setleri dediğiniz şey birkaç plastikten daha ötedir. Yapılan hizmetin kalitesini belirtirken aynı zamanda reklam yapmak için büyük avantajdır. Bu yüzden her ne amaçla ve nerede kullanılacak olursa olsun bir prestij meselesidir. Uygun fiyatla iyi bir prestij sağlar. İstenilen her kalitede ürün üreten firmamız siz müşterimize ürün çeşitlerini tanıtır. İsterseniz internetten isterseniz yerinde ziyaret ederek ürünlerimizi görebilirsiniz. Her zaman size hizmet vermeye hazırız.

İkram setlerinin özellikleri içerisinde gıda ve temizlik malzemelerinin bulunmasıdır. Tuz, baharat ve şeker gibi gıdaların temiz bir ortamda temiz malzemeler ile dolum ve paketleme işlemi yapılmalıdır.  Çabuk nemlenebilecek ürünler oldukları için havadar ve temiz ortamlarda bu ürünlerin tutulası lazımdır.

Diğer ürünler baskılı, baskısız peçete, ıslak mendil gibi temizlik araçlarının temiz ve sağlığa uygun olunması gerekmektedir. Ayrıca baskılarda kullanılan boyaların akmaması, deri ile teması halinde kullanıma uygun olması yani zararlı etkilerinin bulunmaması gerekir. Bu yüzden firmamız gıda sektöründe olduğu için her zaman hijyen kuralarında ve titizlikle çalışmaktadır. İkram setleri basit bir yapı olarak görünse de kalite hizmetin göstergesidir. Kargo ve İstanbul içerisine elden teslim hizmetlerimiz mevcuttur. İkram setleri siparişi vermeden önce firmamızdan teklif almayı, firmamızı ziyaret etmeyi unutmayınız. Kaliteli hizmet için bir tık ya da bir alo kadar uzağız. Hızlı teslim kaliteli hizmet, toptan ve perakende satış için bize buradayız.

Sosyal Medya