İkram geleneği eski çağlardan beri kültürümüzde hep var olmuştur. Günümüz koşullarında da pratik kullanıma uygun ikram setleri tüketicilerin ve hizmet sektörünün dinamikleri doğrultusunda lüks olmaktan çıkarak bir zorunluluk haline gelmiştir. Genellikle cafe, restoran ve catering prestiji açısından ikram setleri menülerin yanında sıklıkla kullanılmaktadır.

Kullanım alanı oldukça geniş olan ikram setleri fiyatları da ürün kalitesi ve çeşitliliğine göre değişiklik göstermektedir. İkram setleri kullanım kolaylığı ve çeşitli avantajlarının yanı sıra fiyat olarak da oldukça avantajlıdır. Firmamız kaliteli ürünleri uygun fiyatlı olarak sunmaktadır.

İkram Setleri Tecih Edilme Sebepleri

İkram setleri uygun fiyatlı olduğundan hizmet açısından kolaylık sağlamaktadır. Ne amaçla kullanılır ise kullanılsın her türlü olumlu sonuçlar elde edilebilir. İkram setileri kullanım alanlarına göre de uygun fiyatlarda üretilmektedir. İkram seti tercih sebepleri;

  • Servis sorunu ortadan kalkar.
  • Hiyeniktir.
  • Herkese kolaylıkla ulaşır.
  • Reklam amaçlı kullanım kullanılır.

İkram setleri servis açısından fazlası ile kolaylık sağlamaktadır. Hem normal alanlarda hem de paket servislerinde her müşteriye aynı hizmeti sağlamanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca masalarda eksik tuz, baharak, peçete gibi ürünlerin olmamasını engeller. Tek kullanımlık ve paketli oluşu hijyen açısından çok önemlidir.

Baskılı ikram setleri firma reklamı yapmanızı sağlamaktadır. Aynı zamanda standart bir reklama göre ikram seti fiyatları hem daha uygun hem de ekonomiktir. Yıllardır ikram setleri ürünlerinde hizmet veren öncü firmalar arasında yer almaktadır. Kaliteli hizmeti uygun fiyatlar ile sunarken, her türlü ikram setlerini sizin için hazırlamaktadır.

İkram Setlerini Uygun Fiyata Almak Mümkün mü?

Genellikle topta siparişi verilen ikram seti ürünleri, toptan alındığından sürüm avantajı sağlamaktadır. Ancak önemli olan sağlıklı ve hijyenik ortamlarda el değmeden üretiminin yapılmasıdır. Kaliteli bir hizmet en hızlı ve sağlıklı bir biçimde yapılan hizmettir. Ayrıca ikram setleri fiyatlarını belirleyen bazı unsurlar da vardır.

İkram setleri içeriği ve kalitesini tamamen sizlere bırakıyoruz. Siz istediğinizi söyleyin biz gerçekleştirelim. Uygun fiyatlı ikram setleri üretimi yapan firmamız İstanbul içi ve dışı Türkiye'nin her yerine tek bir telefon ile hizmet sunmaktayız. Yılların verdiği tecrübe ve sektörde olmanın verdiği avantaj ile profesyonel ekibimiz ve araçlarımız ile hızlı ve güvenilir hizmet sunmaktayızç

Firmamız birçok firmaya ikram seti hizmeti vermenin yanı sıra ıslak mendil, peçete çeşitleri, tuz, baharat ve American servisi gibi ürünlerde de hizmet vermektedir. İkram seti fiyatları ve diğer ürün fiyatları hakkında bilgi almak için sitemizde yer alan iletişim kanallarımızdan bize ulaşarak siparişlerinizi verebilirsiniz.

Sosyal Medya