İkram seti restoranların çok tercih ettiği farklı sektörlere hitap eden kullanım kolaylığı ve uygun fiyat avantajı sağlayan, reklam amacıyla da kullanılabile tek kullanımlık ürünlerden oluşan konseptli paketlerdir. Farklı sektörlere hitap ettiği için ikram seti çeşitleri bulunmaktadır.

Genellikle çatal, bıçak, kaşık, peçete, ıslak mendil, tuz ve baharatlardan oluşan ikram setleri çok tercih edilmektedir. Ama bu ürünler içerikleri artırıp ya da azaltılabilir. Firmamız kişisel taleplerinize göre ikram setleri i hazırlamaktadır.

İkram Seti Hazırlama

İkram setleri müşterilerin kişisel arzularına göre hazırlanmaktadır. İster satışını yaptığınız ürünün olsun isterseniz sadece reklam amaçlı olsun sizin isteklerinize göre içerik hazırlanmaktadır.

  • Çay, kahve, kaşık ve şekerden oluşan ikram setleri.
  • Bıçak, çatal, kaşıktan oluşan ikram setleri.
  • Peçete ve ıslak mendil ikram setleri.
  • Kozmetik konseptli ikram setleri.
  • Ramazan ve mevlit ikram setleri.

Gibi birçok ikram seti bulunmaktadır. İkram setleri sizin seçeceğiniz konsepte göre değişiklik gösterebilir. Baskılı ya da baskısız ikram seti imkanları vardır.

İkram seti çeşitleri arasında birde sunum farkı vardır. Genellikle ikram setleri şeffaf poşetler içerisinde verildiği gibi daha kaliteli karton, kâğıt, ya da baskılı poşet çeşitleri de olabilir. Tamamen sizin yapmak istediğiniz duruma bağlı olarak şekillenebilir.

Firmamız yıllardır bu sektörün içerinde olup öncü firmalar arasındadır. Müşteri taleplerini dikkate alarak oluşturduğu kataloglardan yaptığımız işleri görebilirsiniz. Biz size hizmet vermek için varız.

İkram Seti Sipariş Vermek İçin

İkram seti çeşitleri arasından seçtiğiniz ya da yeni bir konsept ile oluşturduğunuz içerikleri bize bildirerek ikram seti siparişi verebilirsiniz. İkram setinden kaç adet istediğinizi, baskılı, baskısız olup olamamışını veya kalitesini belirleyebilirsiniz.  Firmamız en hızlı bir şekilde isteklerinizi cevap verecektir. Hızlı teslim, kaliteli ürünler için bizi aramanız yeterli.

İstanbul’un her yerine ve Türkiye’nin her yerine hizmet sunmaktayız.  En iyi ikram seti çeşitleri bizim yaptığımız ikram setleridir. Siz reklamınızı yapın biz sizin için paketleyelim. Bir telefon ya da bir tik kadar yakınızdanız. Bütün taleplerinizi karşılamak için uzman ekibimizle ve profesyonel araçlarımızla hazırız.

Sosyal Medya