Garson katlama peçete ihtiyaçlarınız için Mucize Ambalaj. Toptan baskılı garson katlama peçete modelleri ve garson katlama peçete fiyatları için bizimle iletşime geçin.

Günümüzde hemen hemen her sektörde piyasa rekabet üst düzeylere çıktı ve bu olay reklamcılık sektöründe ultra gelişmelere neden oldu. Sosyal medyada, afişlerde ve klasik medya araçlarında reklamlar verilmeye başlandı. Bu reklamlara da yoğun sermaye harcamaları yapıldı ve harcanmaya hala devam ediliyor. Fakat bazen reklamlara sadece kuru para harcamak fikri yerine işlevsel reklamlar da düşünülebiliyor. Bu gibi durumlarda işletmenin simgesi ya da ismi basılı olan daha işlevsel ürünler devreye giriyor. Müşteri masasına, otel odasına konulan baskılı kibrit ve çakmaklar, baskılı peçete ve ıslak mendiller işlevsel reklam ürünlerinden bazıları. Bu bağlamda garson katlama peçete bu ürünler içerisinde en yaygın ve en hayati işleve sahip ürünler. Bu ürünler ise siz değerli müşterilerimizin, değerli müşterilerine firmamız aracılığıyla ulaşılabilir olacaktır.

“Ne özelliği var ki bu peçetelerin adı falan da farklı?” diye düşünebilir ve hatta “aman yine bir şeyleri abartıyorlar diye düşünebilirsiniz. Sizi bu fikirden vazgeçirecek birkaç düşünce söz konusu. İlk olarak hijyen, ki en önemlisi, garson katlı peçeteler size birkaç peçetenin yapabileceği temizliği sunar. İkinci olarak ise reklam. Bu özellik ise sizin taşınabilir reklam özelliğiniz olacaktır. Peçetelerin üzerine yapılan baskılar ile müşterileriniz aracılığıyla sizin dolaşan reklamınız olabilir.

Garson katlama peçete makinası kullanılarak üretim yapılan garson katlama peçete baskılı modelleri en uygun garson katlama peçete fiyatları ile Mucize Ambalaj da. Garson katlama peçete ölçüleri farklı olduğu için garson katlama peçete fiyatları da farklılık göstermektedir. Baskılı garson katlama peçete modellerini ve 33x33 Garson Katlama Peçete ihtiyaçlarınıza en uygun fiyat ile sahip olmak istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Garson Katlı Peçete Özellikleri

Peçetelerin müşterimizin tercihlerine göre özellikleri farklılık göstermektedir. Firmamız olarak sizlere geniş seçenekler sunmak ve bunları kolay tedarik edebilmenize yardımcı olacaktır. Belli başlı birtakım özellikler şöyle sıralanabilir:

  • 1. 33x33 veya 30x30 boyut seçeneği
  • 2. Baskısız, tek renkli baskı, çok renkli baskı
  • 3. Tek katlı veya çift katlı peçete
  • 4. Kolilerde 24x100 adet ya da 12x100 adet seçeneği.

Yukarıda saydığımız bu özellikler firmamızın sizlere için sunduğu standart ürün seçenekleridir. Fakat bizlerin sektörde yükselişimiz pek tabiki standart hizmet ile bu rekabet ortamında mümkün olmayacaktır. İşte tam bu noktada firmamızın on plana çıkmasındaki nedenler daha farklıdır.

Standart baskılar bizleri de standart seviyede kalmaya yarar. Fakat biz sektör öncülerinden olarak sizlere özellikle baskılı ürünlerde üstüne artı bir değer koymaya çalışıyoruz. Baskılı ürünlerimizde ister sizin tasarımınız olsun isterse bizden tasarım talepleriniz olsun maksimum kalitede hizmet vermeye çalışmaktayız. Sizlerin gönül rahatlığıyla müşterileriniz önüne koyabileceğiniz ürünler olması bizler için en mutluluk verici şeydir.

Ürün siparişleriniz için seçimlerinizi yapabilir gerek sitemizden gerekse irtibat numaralarımızdan firmamıza ulaşabilirsiniz. Ürün siparişlerinizde minimum sipariş 2400’lü 30 koli alt sınırı vardır. En uygun fiyat için bizlere ulaşabilirsiniz. Ürünlerimiz için en uygun fiyatı gönül rahatlığıyla taahhüt edebiliriz. Ve ürünlerimiz size ulaşana kadar sizleri sık sık arayıp bilgilendirmek amaçlı rahatsız edebiliriz.

Garson katlama 33x33, Garson katlama peçete 40x40 ve garson katlama siyah peçete örnekleri ihtiyacınızı karşılayacak garson katlama peçete ölçüleri ile firmamız tarafından baskılı şekilde üretilmektedir. Garson katlama kraft peçete modelleri arasından seçim yaparak siparişlerinizi, sektörde lider Mucize Ambalaj firmamıza iletebilirsiniz.

Garson Katlama Peçete Fiyatları

Restoran, kafe ve otellerin ihtiyacını en iyi şekilde giderecek garson katlama peçete ürünleri en uygun garson katlama peçete fiyatları ile Mucize Ambalaj da. Garson katlama peçete fiyatları ürünlerin ebatlarına, kat sayısına ve sipariş adetine göre değişiklik göstermektedir. 33x33 Garson katlama peçete gibi farklı Garson katlama peçete ölçüleri ile sipariş verebileceğiniz ürünler, firmamız tarafından baskılı, hızlı ve kaliteli şekilde üretilmektedir. 

Masaüstü peçete, 33 x 33 garson katlama peçete ve farklı ölçülerdeki kağıt peçete ürünleri Mucize Ambalaj da. Yenilikçi ve özel tasarımları ile masaüstü peçeteler sofralara farklı bir hava katmaktadır. Yumuşak malzemler ile üretilen 33 x 33 garson katlama peçete modellerinin paket içi sayısı değişiklik göstermektedir. İşyeriniz için ihtiyacınız olan tüm masaüstü peçete ürünlerine, 25 x 25 garson katlama peçete çeşitlerine ve 40 x 40 garson katlama peçete çeşitlerine kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Sektördeki pekçok firma tarafından talep edilen baskılı garson katlama peçete 33x33 cm baskılı tasarımı ile beyaz peçete ihtiyacı için idealdir. Garson katlama peçete beyaz, garson katlama peçete kırmızı modelleri ihtiyacınızı karşılayacak garson katlama peçete ölçüleri ile baskılı şekilde üretilmektedir. En ucuz garson katlama peçete fiyatları ile 33*33 garson katlama peçete ürünlerini sipariş verebilirsiniz.

Biz Kimiz?

Peki ama biz diye kimden bahsediyoruz. Firmamız sektörde kâğıt, plastik konusundaki uzun yılların deneyimleriyle yoğurulmuş bir öncüsüdür. Sizlere garson katlama peçete gibi konularda reklam ve prestij hizmeti verirken bizler de kendi reklamımızı sizlerin bizlere referans olması sayesinde yapmaktayız. Sizler pek tabi müşterilerinize standart peçeteler ile hizmet verebilirsiniz fakat sizler bizi tercih ederek hem prestij hem de reklam hizmeti alıyorsunuz. Bizler de sektördeki reklam ve prestij ihtiyacımızı siz değerli müşterilerimizin geri dönütleri ile sağlıyoruz. Uygun fiyata yüksek kaliteli ürünler sunarken aynı zamanda hızlı ve tam zamanında teslimat hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Bu sayede sizler bizleri tercih ederken bizler de tercih edilmemizin haklı gururu ile işimizi en yüksek seviyede motivasyonla yapmaya devam ediyoruz. Sizlerin peçetesiz bizlerin de sizsiz kalmadığı günler temennisiyle.

Sosyal Medya