Firmanızın kurumsal kimliğini yansıtacak olan garson katlama peçeteler ile marka bilinirliğinizi daha fazla ön plana çıkarmış olacaksınız. Lokanta, restaurant ve benzeri alanlarda sadece lezzet vermek marka bilinirliği için yeterli olmayacaktır. Bunun için müşterilerinize her zaman akılda kalıcı bir sunum yapmanız gerekir. Oluşturacağınız marka imajınız sayesinde daha fazla müşteriye ulaşabilir ve insanların sizi tanımasını sağlayabilirsiniz.

Günümüzde peçetelerin kullanım alanları masaları şık bir görünüme kavuşturmanın yanı sıra çok amaçlı kullanıma dönüştürmüş, asgari bir temizlik ürünü olan baskılı peçete, katlama sanatı ve yöntemlerinin kullanımı reklam, tanıtım gibi alanlara da genişletile bilmektedir.

Garson Katlama Peçetelerin Kullanıldığı Yerler

Garson katlama peçeteler, lokanta, restaurant ya da evlerde kullanılmaktadır. Çok amaçlı olan peçetelerin kullanım alanları ve kullanım çeşitliliği oldukça fazladır. Bu yazımızda sizler için garson katlama peçete kullanım alanları ve kullanım çeşitlerini derledik.

Her ne kadar garson katlama peçete denildiğinde akla ilk olarak düz renkli modeller geliyor olsa da, kafe, restaurant, otel, hastane, iş yeri ve okul gibi yerlerde kullanımın yaygınlaşması ile işletmeler reklam amaçlı çözüm olarak da kullanmaya başlamışlardır. Baskılılı garson katlama peçeteleri ile firmanızın logosunu öne çıkartmanız daha kolay bir hal almaya başlayacaktır.

Aynı zamanda baskı olarak sadece reklam vermek değil, müşteri ya da peçete kullanıcılarına bir farkındalık mesajı da baskıda gerçekleşebilmektedir. Temizleme becerisi ile alındığında garson katlama peçete kullanım alanları, çeşitli boyutları, ıslak ya da kuru olarak farklı kullanım alanlarına da hizmet eden bir üründür.

Islak havlu ve peçete ürünlerini restaurant, kafe, otel ya da fabrika gibi ortak kullanım alanlarında özellikle yemek öncesi ya da sonrası temizlik ve hijyen amaçlı kullanıma uygun olarak üretilmektedir. Sağlamlık ve kalınlık bakımından diğer peçetelerden ayrılan garson katlama peçete ürünlerimiz, tebi bir ürün ile sağladıları temizlik kapsamıyla da ürün kalitemizi temsil etmektedir. Kuru peçetelerimiz ise birkaç peçetenin sağlayacağı emici gücü ile ön planda olan ürünlerimiz arasında yer almaktadır.

Ayrıca logo baskılı garson katlama peçete, kullanımı kurumsal kimliğinizi yansıtacak en önemli ürünlerden biridir. Markanızın bilinirliğini arttırmak için yardımcı olan baskılı garson katlama peçeteler firmalarınızın logosu ile baskıya alınmaktadır. Baskılı garson katlama peçetelerin ebatları genellikle, 25x25 cm, 33x33 cm, 40x40 cmüç renk flekso baskı yapılabilir. Üretimde kullanılan kağıt türü ise 34 gr beyaz peçete kağıdıdır.

Masaların Olmazsa Olmazı Garson Katlama Peçeteler

Garson katlama peçeteler, masalarınızın şıklığını tammalamanız için yardımcı olacaktır. Farklı ebatlarda ve şekillerde katlanmış garson katlama peçetelerimiz ile sofralarınızın şıklığına yeni bir soluk katmayı hedefliyoruz. Doğum günü kutlamaları, söz, nişan ya da düğün gibi özel organizasyonlarda sofralarınızın konsaptine uygun katlama ve baskı şekilleri ile beğeninizi kazanacak bir model garson katlama peçetemiz mutlaka vardır.

İstanbul'da bulunan firmamız Türkiye'nin her yerinden müşterisine kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmatadır. Neden ve yer fark etmeksizin garson katlama peçete ihtiyaçlarınızı bize bildirmeniz yeterli olacaktır. Biz her koşulda müşteri memnuniyeti esas alarak hizmet vermekteyiz.

Sosyal Medya