Teknolojinin gelişmesi ile baskılı peçete üretimi yapan firmalar da çoğalmaya balamıştır. Bu nedenle firmamız garson katlama peçete üretimini tamamen müşteri memnuniyetini esas alarak yapmaktadır. Müşterilerin siparişlerine ve adet sayısına göre değişiklik gösteren garson katlama peçete fiyatları, ekonomik bir şekilde firmamız tarafından üretilmeye devam etmektedir.

Garson katlama peçete çeşitleri boyut, kumaş, renk, logo ve isim baskılı olarak üretilmektedir. En yüksek kalite ve uygun fiyat seçenekleri ile Türkiye'nin her yerine herhangi bir defome olmadan korumak için paketli olarak gönderimini gerçekleştirmekteyiz.

Çok fazla kullanım alanına sahip olan baskılı peçete çeşitleri, restoranlarda, kafelerde, otellerde rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünlerdir. Hem firmanızın reklamını yapabilir hem de müşteri potansiyelinizi arttırabilirsiniz.

Garson Katlama Peçete

Garson katlama peçeteler, garsonlar tarafından kafelerde, restoranlarda, otellerde kullanılmakta olup farklı kumaşlardan ve farklı boyutlarda üretilmektedir. Müşterilerin tercihlerine bağlı olmakla birlikte, yeme ve içme sektöründe logo baskılı garson katlama peçete sıklıkla tercih edilmektedir.

Garsonlar tarafından yiyecek ve içeceklerin servisi sırasında marka ismi ve logosu dikkat çekmektedir. Ana yemekler ile birlikte kullanılan garson katlama peçete, yağı daha iyi emebilmek için çok katlı olacak şekilde daha kalın üretilmektedir.

Kafe ve pastanelerde içecek ve yiyecek servislerinde daha ince, tek katlı peçeteler kullanılmaktadır. Tek katlı ince ve çok katlı kalın garson katlama peçete fiyatları da bu nedenle değişiklik göstermektedir.

Garson Katlama Peçete Özellikleri

Birçok kullanım alanına sahip olan garson katlama peçetelerin özellikleri de fiyatlarında değişiklik göstermektedir. Bunlardan bazıları ise şu şekildedir;

  • Farklı ebatlarda peçete üretimi
  • Tek katlı ya da çok katlı peçete üretimi
  • Koliler ile üretilen peçete miktarı
  • Baskısız olması
  • Tek renkli baskı ya da çok renkli baskı kullanılması

Günümüzde firmalar arasında yüksek derecede rekabet görülmektedir. Garson katlama peçeteler kafe, restoran ve oteller için gösterişli bir reklam aracı olmaktadır. Yüksek kalitede üretilerek yeterli hijyeni sağlamasının yanı sıra üzerinde yapılabilecek marka isim ve logo baskısı ile reklam yapmak için fazlası ile iyi bir araç olma özelliği taşımaktadır.

Sizlerde standart peçetelerden sıkıldıysanız, farklı bir şeyler arayışı içindeyseniz sitemizde yer alan irtibat numaralarımızdan bize ulaşarak en uygun fiyata yüksek kalitemiz ile birlikte restoranınıza, kafenize, otelinize ya da nerede kullanmak isterseniz oraya yenilik getirebilirsiniz.

Markanızın ismi ve logosu bulunan peçeteleriniz ile müşterilerinize yeterli reklamı sağlayabilirsiniz. Ürünleri zarar görmeden en kısa sürede adresinize ulaştırmaktayız. Türkiye'nin her bölgesine hizmet veren firmamız garson katlama peçete üretimini kaliteli ve uygun fiyatlar ile sizlere sunmaktadır.

Sosyal Medya