Flat saplı kağıt çanta karton çantanın bir çeşididir. Karton çantaların en ekonomik ve çevre dostu çeşit ve ürünlerimizden biridir. Diğer karton çanta türlerine göre ikiye ayrılır: beyaz flat saplı kâğıt çantalar ve flat saplı esmer kağıt çantalar olarak adlandırılır. Kullanmak için en çok tercih edilen ürünümüz, flat saplı esmer kağıt çanta çeşidimizdir.

Flat Saplı Kâğıt Çanta Kullanım Alanları

Flat saplı kağıt çanta kullanım alanlarına bakıldığında öne çıkan sektörler perakende, gıda ve tekstil sektörleridir. Flat saplı kâğıt çantalar, karton çanta grubumuzun içerisindeki n ekonomik ürünlerdendir. Kullanım alanı olarak paket servisi yapan restoranlar, kuruyemiş ve kahve satışı yapan müşterilerimiz tarafından talep edilmektedir.

Flat Saplı Kâğıt Çanta Özellikleri

Flat saplı kağıt çanta tasarımı ve üretimimizde özellikle dikkat ettiğimiz nokta kullandığımız kağıt çeşididir. Flat saplı kağıt çanta da kullanılan kağıt çeşitleri sırasıyla; beyaz (kraft), kahve (esmer) kraft, çizgili kahve (esmer) kraft, kuşe ve lamineli kağıt çeşitlerini kullanmaktayız. Ancak bu çeşitler sektöre ve taşınacak ürüne göre değişiklik gösterebilir. Tek kat veya çift kat astar kullanılır.
Genel olarak üretilen flat saplı kâğıt ebatları aşağıda verilmiştir:

  • En:18-34 cm
  • Körük: 7-20 cm
  • Boy: 27-70 cm olarak üretilebilir.

Bunlara ek olarak saplar istenilen renk ve özellikte tasarlayabiliriz.Üretilen flat saplı kağıt çantanın kağıt gramajı genel olarak 70 gramdan 140 grama kadar değişiklik gösterebilir.

Flat saplı kağıt çanta tasarımlarımız uzman ekibimiz tarafından standart olarak iki ölçüde tasarlanmaktadır. Ancak müşteri firmalarımızdan gelen istek ve talepler doğrultusunda ebatlar ve boyutlar değişebilir. Ebat ve boyutlar flat saplı kağıt çanta içinde taşınacak ürünlerin ağırlığına göre değişiklik gösterir.

Baskılı Kağıt Çanta, kağıt çanta modelleri ve burgu saplı kağıt poşet çeşitleri en uygun kağıt çanta fiyatları ile kategorimizde yer almaktadır. Kağıt poşet fiyatları toptan hakkında daha detaylı bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Üstüne logonuzu baskı yaptırabileceğiniz Baskılı flat saplı kağıt çanta ve Kağıt çanta çeşitleri en uygun fiyatlarla Mucize Ambalaj da.

Flat Saplı Kağıt Çanta Kullanmanın Avantajları

Çevre dostu olarak nitelendirdiğimiz flat saplı kâğıt çantalar geniş kâğıt ve renk seçenekleri ile tarafımızdan üretilir. Kâğıt çanta fiyatları açısından diğer kâğıt çanta fiyatlarına göre daha uygun fiyatlara sahiptir. Ayrıca profesyonel ekibimiz tarafından tasarlanan şık tasarımlar ile firma müşterilerimizin arasında en çok tercih edilen kâğıt çanta çeşidi olmaya devam ediyor.

Elde ve açık havada taşındıkları için açık hava reklam alanı olarak rahatlıkla kullanılabilirler. Yaptığımız farklı tasarımlar ve baskı seçenekleri ile markanın logo ve iletişim bilgilerini kitlelere ulaştırmada oldukça başarılıdırlar.
Flat saplı kâğıt çanta büküm saplı kağıt çantalara göre daha az yer kaplarlar. Bu özellikte kağıt çantaları stoklama alanı olarak daha avantajlıdır.

Tüm bu avantajlarının yanında flat saplı kâğıt çantalar, başta perakende ve gıda firmaları olmak üzere dünyaca meşhur markalar tarafından da tercih edilmektedir.

Firmamız farklı model ve seçeneklerle kullanımınıza sunar. Firmamız sizlere her ebatta ve her model için  tasarım yaparak siz müşterilerimize yardımcı olmaktadır. Böylelikle karton çanta basımlıya ilgili görsellikte ve baskıda sizlere en iyi kampanyayı teklif etmekteyiz. Birbirinden renkli çanta ve tasarım çalışmalarımızda profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz. Web sitemizi ziyaret ederek bizimle temasa geçebilir, tasarımlarımız ve fiyatlarımız konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz.

Standart olarak iki ölçü stoklarımızda bulunur ve bu ölçülerden dilerseniz yalnızca 100 adetten itibaren firmanıza özel baskılı olarak sipariş edebilirsiniz.

Flat saplı kâğıt çanta baskılarımız ön/arka ve tek renk baskılı birim fiyatlarıdır. 5.000 adet ve üzeri siparişlerde farklı ölçülerde çok renkli üretim mümkündür. Detaylı fiyatlandırma ve bilgilendirme için profesyonel ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Baskı detayları ve teknik detaylar için mutlaka sitemizi ziyaret ederek konu ile ilgili firmamıza başvurabilirsiniz. Bizi tercih etmeyi unutmayınız.

Baskılı şekilde üretimini yapmış olduğumuz flat saplı kağıt çanta ürünleri en kaliteli materyaller kullanılarak üretim yapılmaktadır. Gıda sektöründeki birbirinden farklı firmaların paket servislerinde sıkça talep ettiği baskılı flat saplı kağıt çanta modelleri istediğiniz ölçülerde firmamız tarafından üretilmektedir. En uygun flat saplı kağıt çanta ürünlerini toptan adetlerde sipariş vermek için bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Sosyal Medya