Fason Paketleme

İstanbul’da ilk defa Fason paketleme hizmeti firmamız tarafından sunulmaya başlanmıştır. İstanbul ve çevre illere hizmet sunan firmamızda Ekmek paketleme, Çerez ve kuru gıda paketleme, kayısı paketleme gibi pek çok üründe Fason paketleme hizmeti verilmektedir.

Fason paketleme müşteriye ya da firmaya ait ürünlerin istenilen standartlarda fason ambalaj yapılmasıdır. Dolum materyalleri müşteriye ait olan fason paketlemede, müşteri isteklerine bağlı olarak istenilen adette ve ölçüde fason paketleme yapılmaktadır.

Fason Paketleme Nedir?

Sizler işinize odaklanın çünkü Fason Paketleme işi bizim uzmanlık alanımızdır. Fason paketlemenin birçok avantajı bulunmaktadır. Firmamızdan talep edeceğiniz fason paketleme ile elde edeceğiniz pek çok fayda bulunmaktadır. Mesela, makina parkuru maliyetiniz, kira ve başka giderleriniz olmayacak. Fason paketleme için uzman personel aramayacaksınız. Müşterilerine fason paketleme konusunda hizmet veren Firmamız, özellikle zincir mağazalara satış yapmakta olan firmaların ürünlerine paketleme işlemi yapmaktadır.

Etkinlik ve Toplantılarınız için Fason Paketleme

Toplantı ve Organizasyon etkinliklerinde görüntüsü ile konukları etkileyecek fason paketleme hizmeti sunmaktayız. Bunun yanı sıra sağlıklı lezzetleri ile toplantı ve organizasyonlarınız için oldukça uygun bir sunum hizmeti sağlıyoruz. Bütün etkinlikleriniz ve toplantılarınız için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli. Özel Günler, Toplu Açılışlar ve Partiler gibi organizasyonlarda sizin logolarınızın basıldığı size özel fason paketlerimiz yer almaktadır.

İstanbul Fason Paketleme

Mucize Ambalaj ve Paketleme, Gıda Paketleme ve Üretimi konusundaki deneyimi ile İstanbul’daki tesisinde fason paketleme yapan firmalar arasından hız kesmeden büyümeye devam ediyor. Fason paketleme yapan firmamız, yenilikçi ürünler üreterek satış ve pazarlamasını sağlamaktadır. Fason paketleme ile gıda sektörüne Paketleme konusunda üstün bir hizmet sunuyoruz.

Fason Paketleme Makinası

Genellikle gıda sektöründeki firmaların talepleri doğrultusunda geliştirilen, paketleme makineleri sayesinde kusursuz fason paketleme işlemi yapılmaktadır. Firmamızın paketleme işlemlerine uygun, teknik ve ekipman özelliklerdeki fason paketleme makinaları ile kek, çikolata, marsmallow, bisküvi, gofret, ekmek, helva, krokan, sabun, elektrik ekipmanları, temizlik bezi ve ekipmanları, hediyelik eşyalar gibi katı ürünlerin fason paketlenmesi yapılmaktadır.  

Restaurant, otel, fabrika, ulaşım şirketleri ve gıda hizmeti veren firmalara özel baskılı tek kullanımlık fason paketleme uygulamamız ile müşterilerinize hijyenik bir hizmet sunabilirsiniz.

Kullan at tarzı tek kullanımlık ürünlerin önemi son dönemlerde yaşanan problemlerden dolayı artmıştır. Sizler de hijyenik bir ortamda el değmeden otomatik olarak üretilen küçük fason paketleme paketlerindeki ürünleri rahatlıkla deneyebilirsiniz.

Fason Paketleme İstanbul

Otel, lokanta, cafe, catering, fast food zincirleri, büfe ve restoranlarda evlere sipariş gönderilirken yahut masaya servis edilen yemeklerin yanında gönderilen tek kullanımlık küçük paketler halindeki ketçap, mayonez, nar ekşisi, bal, krema, zeytinyağı, salata sosları, limon ve nar ekşisi gibi her türlü sos ve tatlandırıcı dolumu fason paketleme ile yapılmaktadır.

Saç bakım kremleri, el ve ayak bakım ürünleri, yüz maskeleri, cilt kremleri, selülit giderici krem, gözaltı morluk kremi, nemlendirici krem, el ve vücut losyonu, duş jeli, ayak kokusu önleyici krem ve sıvı gibi kozmetik ve dermokozmetik ürünleri de fason paketleme ile müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

Fason Paketleme Fiyatları

PVC biçiminde fason paketleme yapılmış küçük şişe dolumu, temizlik, deterjan, medikal sıvı ve her çeşit ölçü ve gramajlarda firmanıza özel marka ve logo baskılı ürün dolumu, ambalajlama ve paketleme işlemleri de sıklıkla talep edilmektedir. En uygun Fason paketleme fiyatları ile hizmet almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Sıvı dolum yapan firmalar ve üreticileri arasında yer alan firmamızın ürettiği baskılı ıslak mendil, kağıt peçete, tekli toz ve baharat dolum ürünlerimiz hakkında da kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. Pvc paketlerde tek kullanımlık zeytinyağı, nar ekşisi, limon sosu, sirke gibi gıda, medikal ve kozmetik ürünleri fason paketleme şeklinde siz müşterilerimize sunulmaktadır.

En iyi fason paketleme seçimleri, Yüksek Kaliteli fason paketleme Ürünleri, en uygun fason paketleme fiyatları kategorimizde yer almaktadır.

Sosyal Medya