Fason Dolum

Bir firmanın diğer bir üretici firmaya kendi talebi üzerine ürün üretmesine fason dolum denilmektedir. Kısacası hammaddelerin işveren vasıtası ile ücret karşılığında işlenmesidir. Ürünün markası üretici firmaya veya üreticiye ait olabilir. Fason üretimi gerçekleştirebilmek için gerekli izin belgesi zorunludur. Farklı fason dolum ürünleri bulunmaktadır. Bunlardan bazıları toz fason dolum ve sıvı fason dolum dur. Toz fason dolum ve sıvı fason dolum için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Tek kullanımlık toz ve sıvı ürünler özellikle kafe, otel ve restoranlarda kullanılmaktadır. Toz ya da sıvı ürünlerin dolumunu ve paketlenmesini sağlayan fason dolum, fazlası ile kolay ve pratik bir kullanım sunmaktadır. Fason dolum işleminde dolumu yapılan malzemeler müşteri tarafından sunulmaz üretici firma tarafından karşılanmaktadır. Yalnızca gıda ürünlerinin değil şampuan gibi temizlik ürünlerinin de fason dolumu gerçekleştirilmektedir. Fason dolum yapan firmalar standart üretimlerin yanı sıra değişik ölçü ve gramajlarda dolum gerçekleştirmektedirler. En uygun Fason dolum fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak için bize hemen ulaşabilirsiniz.

Sıvı Fason Dolum İstanbul

Kafe, Yemekhane, otel, lokanta, market gibi mekanların gereksinimi olabilecek salata sosları, zeytin yağı, limon sosu, sirke, nar ekşisi, bal, reçel, marmelat, dondurma sosları, ketçap, mayonez gibi sıvı gıdaların fason dolumu firmamız tarafından yapılmaktadır. Bunların yanı sıra saç kremi, şampuan, maske ve jel gibi kozmetik ürünlerinin fason dolumu da firmamız tarafından yapılmaktadır.

İstanbul fason sıvı dolum olarak 1 ml ile 120 ml arasında ebatlarda pek çok sıvı ürünün fason dolum işlemini yapmaktayız. Fason ambalaj yanı sıra müşterilerimizin talebi yönünde paket üstüne logo baskı hizmetini de sunmaktayız. Baskılarda farklı renk kullanarak İstanbul fason paketleme yapılmaktadır. Üretim esnasında hijyen ve kalite kurallarına uyulmaktadır. İhtiyaç duyduğunuz sıvı ürün fason dolum hizmeti için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Toz Fason Dolum İstanbul

Kahve, süt tozu, çorba, fıstık, fındık, tuz, şeker, krema, tatlandırıcı, pul biber, sumak, karabiber gibi baharatlar, Köfte harcı ve daha pek çok toz gıda çeşitlerinin fason dolum işlemini yapmaktayız. Kaliteli ve hijyenik fason dolum yapan firmalar arasında firmamız birinci sıradadır.

Otel, restoran, kafe gibi yerlerin oldukça fazla gereksinim duyduğu İstanbul toz Fason dolum paketleme, ürünlerin hijyenik ve ilk günkü gibi olmasını sağlamaktadır. Fason dolum sayesinde, toz ve sıvı ürünlerin tek kullanımlık olmasından ötürü pratik çözüm bulmuş ve fazla kullanımın önüne geçmiş olursunuz. İstanbul fason dolum işlemimiz fazlası ile hijyenik koşullarda ve izinli olarak gerçekleşmektedir. Fason dolum da farklı ebat ve ölçülerde ayrıca arzunuza göre işletme logonuzun yer aldığı ambalajlı toz gıda siparişi verebilirsiniz.

Fason Dolum İstanbul, İstanbul Fason Dolum Üretimi, Fason Dolum Yapan Firmalar İstanbul, İstanbul Toz Fason Dolum ve Sıvı Fason Dolum İstanbul için bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca Fason Dolum Fiyatları, İstanbul Fason Üretim, Fason Dolum Sözleşmesi İstanbul, Fason Dolum Nedir ve İstanbul Fason Dolum Üretimi nedir konularında da bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Sosyal Medya