Dipli kese adı verilen ürünümüz sapsız karton çanta ürünlerimizden biridir. İçine konulan ürünü kaplama amacıyla kullanılan bir çeşit karton çanta özelliğini taşımaktadır. Dipli kese çeşitleri dipli kese ve bölgesel pencereli dipli kese olarak ikiye ayrılabilir. Dipli keseler tek kullanımlıktır.

Dipli Kese Kullanım Alanları

Dipli kese kullanım alanları içinde bulunan ürünü kaplama amacıyla kullanılan bir çeşit karton çanta olduğundan, daha çok gıda ve perakende sektöründe iş yapan firma müşterilerimiz tarafından kullanılan ürün olarak ön plana çıkmaktadır. Dipli kese, daha çok hijyen anlayışını sağlama amacıyla tüketiciye güven veren kâğıt poşetlerdir.

Dipli Kese Özellikleri

Dipli kese üretimimizde dikkat ettiğimiz önemli noktalardan biri de kullanılan kâğıt çeşididir. Dipli kese üretiminde kullanılan kağıt çeşitleri sırasıyla; beyaz (kraft), kahve (esmer) Kraft, çizgili kahve (esmer) kraft, beyaz yağlı kağıt, esmer yağlı kağıt, kuşe ve lamineli kağıt çeşitlerini kullanmaktayız. Ancak bu çeşitler sektöre ve kaplanacak ürüne göre değişiklik gösterebilir.

Genel olarak üretilen dipli kese ebatları aşağıda verilmiştir.

  • En: 5-54 cm
  • Boy: 12-70 cm
  • Körük: 4-25 cm aralığında üretilebilir ebatlarındandır.

Ürettiğimiz dipli kese ürünlerimizin kağıt gramajı 50 gramdan 210 grama kadar değişiklik gösterebilir.

Esmer ve beyaz krafttan üretilebilen sapsız dipli tek kat poşet ve kese kağıtları; 60, 70, 90 ve 110 kağıt gramajı seçenekleri mevcuttur. 60 gr yağlı kâğıt, 70, 90, 120 gr kuşe kağıttan da oluşabilen dipli tek kat poşet ve kese kağıt baskılarında 10 cm’den 25 cm’ye kadar körük bulunur. Ürünün boyutları, müşterinin talebi ve körüğün ölçüsüne göre değişiklik gösterir.

Dipli kese tasarımlarımız uzman ekibimiz tarafından standart olarak iki ölçüde tasarlanmaktadır. Ancak müşteri firmalarımızdan gelen istek ve talepler doğrultusunda ebatlar ve boyutlar değişebilir. Ebat ve boyutlar flat saplı kağıt çanta içinde kaplanacak ürünlerin ağırlığına göre değişiklik gösterir.

Dipli kese kağıdı makinası kullanılarak üretilen kare dipli kese kağıdı modelleri ve kare dipli kese kağıdı modelleri en uygun kare dipli kese kağıtları fiyatları ile Mucize Ambalaj da. Dipli kese kağıdı ve kare dipli kese kağıdı modellerini toplu adetlerde baskılı şekilde firmamıza sipariş verebilirsiniz.

Dipli Kese Kullanmanın Avantajları

Çevre dostu olarak nitelendirdiğimiz dipli keseler geniş kâğıt ve renk seçenekleri ile tarafımızdan üretilir. Kâğıt çanta fiyatları açısından diğer kağıt çanta fiyatlarına göre daha uygun fiyatlara sahiptir. Ayrıca profesyonel ekibimiz tarafından tasarlanan şık tasarımlar ile firma müşterilerimizin arasında en çok tercih edilen kâğıt çanta çeşidi olmaya devam ediyor. Genellikle gıda sektörü tarafından kullanılan poşetler, hijyen anlayışını sağlama alarak kullanıcıya güven verir.

Çeşitli renk seçenekleri bulunan sapsız dipli tek kat poşet ve kese kağıtlarının üzerine logo ve iletişim bilgileri bastırılabilir. Elde ve açık havada taşındıkları için açık hava reklam alanı olarak rahatlıkla kullanılabilirler. Yaptığımız farklı tasarımılar ve baskı seçenekleri ile markanın logo ve iletişim bilgilerini kitlelere ulaştırmada oldukça başarılıdırlar.

Tüm bu avantajlarının yanında dipli keseler, başta perakende ve gıda firmaları olmak üzere dünyaca meşhur markalar tarafından da tercih edilmektedir.

Firmamız ve Üretim

Firmamız farklı model ve seçeneklerle kullanımınıza sunar. Firmamız sizlere her ebatta ve her model için tasarım yaparak siz müşterilerimize yardımcı olmaktadır. Böylelikle karton çanta basımlıya ilgili görsellikte ve baskıda sizlere en iyi kampanyayı teklif etmekteyiz. Birbirinden renkli çanta ve tasarım çalışmalarımızda profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz. Web sitemizi ziyaret ederek bizimle temasa geçebilir, tasarımlarımız ve fiyatlarımız konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz. Detaylı fiyatlandırma ve bilgilendirme için profesyonel ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Baskı detayları ve teknik detaylar için mutlaka sitemizi ziyaret ederek konu ile ilgili firmamıza baş vurabilirsiniz. Uygun fiyatlı ve kaliteli ürünler için bizi tercih etmeyi unutmayın. Kalite tesadüf değildir. Bir telefon kadar yakınız.

Sosyal Medya