Büküm saplı kâğıt çanta karton çantaların bir çeşididir. Büküm saplı kâğıt çanta, karton çanta çeşit ve ürünlerimizin arasında en şık tasarıma sahip ürünlerimizden biri olma özelliğini de taşımaktadır. Birbirinden farklı renk seçenekleriyle de size renkli bir dünyanın kapısını açmayı vaat eder.

Büküm Saplı Kâğıt Çanta Kullanım Alanları

Büküm saplı kâğıt çanta kullanım alanları flat saplı kağıt çanta ürünlerimizde olduğu gibi daha çok paket servis hizmeti bulunan perakende, gıda ve tekstil ürünlerine yönelik müşteri firmalarımız tarafından tercih edilen ürünlerimizden biridir.

Büküm saplı kâğıt çanta özellikleri tasarımı ve üretimimizde özellikle dikkat ettiğimiz nokta kullandığımız kağıt çeşididir. Bükm saplı kağıt çanta da kullanılan kağıt çeşitlerimiz sırasıyla; beyaz (kraft), kahve (esmer) kraft, çizgili kahve (esmer) kraft, kuşe ve lamineli kağıt çeşitlerini kullanmaktayız. Ancak bu çeşitler sektöre ve taşınacak ürüne göre değişiklik gösterebilir.

Genel olarak bikim saplı kağıt çanta özellikleri aşağıda verilmiştir.

  • En:12.5-54 cm
  • Körük:  4-25 cm
  • Boy: 12-55 cm olarak üretimimiz mevcuttur.

Bunlara ek olarak saplar istenilen renk ve özellikte tasarlayabiliriz. Üretilen büküm saplı kâğıt çantanın gramajı genel olarak 70 gramdan 140 grama kadar değişiklik gösterebilir. Büküm saplı kâğıt çanta ürünlerimiz kullanıcıya pratik kullanım alanı sunar. Modern, şık görünümü ile markaların vazgeçilmez kâğıt çanta seçeneği arasında yerini almaktadır. Esmer ve beyaz krafttan üretilebilen büküm saplı kâğıt poşetlerde, 70, 90 ve 110 kâğıt gramajı seçenekleri mevcuttur. Bu poşetlerin kuşe kağıt seçeneklerinde kağıt gramajı 120 gr olarak belirlenir.

Büküm saplı kağıt poşet baskılarında, mat veya parlak laminasyon kullanılabilir. Laminasyonlu büküm saplı kağıt poşetlerde selafonun iç yüzeyine ters baskı yapılıp, laminasyon baskılı yüzeyi kağıtla selafon arasında bırakma tekniği ile daha canlı ve kaliteli baskı elde edilir. 10 cm’den 25 cm’ye kadar körük bulunan kağıt poşetlerin boyutları, müşterinin talebi ve körüğün ölçüsüne göre değişiklik gösterir.

Saplarının iki kat kâğıdın bükülüp ip haline getirilmesi ile oluşur. Kolay tutulur ve kâğıt çantaya şık bir görünüm sağlar. Lamineli ürünlerde grenli (gofrajlı) doku seçeneklerimiz ve büküm ip saplarda farklı renk tercihleri ile şık bir görüntü elde etme olanağınız da bulunmaktadır. Uygun fiyatlı büklüm saplı poşetler, başta perakende ve gıda firmaları olmak üzere dünyaca meşhur markalar tarafından da tercih edilir.

Büküm Saplı Kağıt Çanta Kullanmanın Avantajları

Şık bir görünüm sağlar. Elde ve açık havada taşındıkları için açık hava reklam alanı olarak rahatlıkla kullanılabilirler. Yaptığımız farklı tasarımlar ve baskı seçenekleri ile markanın logo ve iletişim bilgilerini kitlelere ulaştırmada oldukça başarılıdırlar.

Büküm saplı kağıt çanta imalatı yapan firmamızın üretmiş olduğu kaliteli büküm saplı kağıt çanta modellerinin renklerini ve modellerini kategorimizden inceleyebilirsiniz. Büküm saplı kağıt çanta ve poşet modelleri birbirinden farklı ölçülerde baskılı veya baskısız olarak en uygun fiyatlarla üretim yapılmaktadır.

Firmamız ve Ürünler

Firmamız farklı model ve seçeneklerle kullanımınıza sunar. Firmamız sizlere her ebatta ve her model için tasarım yaparak siz müşterilerimize yardımcı olmaktadır. Böylelikle kağıt çanta basımlıya ilgili görsellikte ve baskıda sizlere en iyi kampanyayı teklif etmekteyiz. Birbirinden renkli çanta ve tasarım çalışmalarımızda profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz. Web sitemizi ziyaret ederek bizimle temasa geçebilir, tasarımlarımız ve fiyatlarımız konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz. Büklüm saplı kağıt çanta için lütfen arayın.

Detaylı fiyatlandırma ve bilgilendirme için profesyonel ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Baskı detayları ve teknik detaylar için mutlaka sitemizi ziyaret ederek konu ile ilgili firmamıza baş vurabilirsiniz. Firmamızdan sipariş vermeden önce lütfen sipariş detaylarını bildiri. Ürkünüzün özellerini baskılı ya da baskısız, karton özellerini bildirin. Uygun fiyatlı ve kaliteli hizmet için lütfen bizi arayın. Kalite tesadüf değildir. Kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler için bir telefon kadar yakınız.

Sosyal Medya