Beyaz sülfit ambalaj kâğıdı gıda sektöründe kullanılan gıda ile temas edebilen bir üründür. Üzerine baskı yapılabilir.  Çeşitli sebze, meyve, fırın ürünlerinde servis amaçlı kullanılan bir üründür. Gıdalar ile temas etmesinde sakınca olmayan bir kağıttır. Poşet satışlarının başlamasıyla birlikte üreticiler müşterine servis etmek amacıyla kullandığı Beyaz sülfit ambalaj kâğıdı kullanımı artmıştır. Çeşitli ürünlerin servisinde kullanıldığı için reklam amaçlıda kullanılabilir. Özellikle fast food sektöründe kullanılan bu ürün baskılı imalat yapılabilmektedir.

Beyaz Sülfit Ambalaj Kâğıdı Kullanım Avantajları

Gıda sektöründe genellikle tercih edilen bu ürün çok kullanışlıdır. Bu avantajlar,

 • Yağlı ürünleri servisi olanak sağlar.
 • Uygun fiyatlıdır.
 • Gıda ile temasında sakınca yoktur.
 • Baskılı yapılabilir ve reklam amaçlı kullanabilir.
 • Her üründen kullanılabilirliği vardır. Bu yüzden kolay ulaşılabilir ve kolay kullanılabilir.

Beyaz sülfit ambalaj kâğıdı el değmeden kara veya dikdörtgen şeklinde çeşitli büyüklüklerde üretilen bir kâğıt türüdür. Diğer sarım ürünlerine göre daha dayanıklı olduğu için gıda sektöründe çok kullanılır. Suya dayanıklıdır. El değmeden üretimi yapıldığı için ve kolay ıslanmadığı için gıda sektöründe çok tercih edilmektedir.

Sipariş Verirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Beyaz sülfit ambalaj kâğıdı siparişi verirken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Bunlar öncelikle kare mi yoksa dikdörtgen olarak üretilmesi gerektiğidir. Bu durum karar verdirdikten sonra ebatları belirlenmeli kenar uzunluğu ne kadar olmalıdır. Bu durum sipariş verilen firmaya belirtilmesi gerekmektedir. Bu durum netleştirildikten sonra baskılı ya da baskısız nasıl üretilmesi gerektiğini söylenmelidir. Baskılı siparişlerde logo, marka, isim bilgileri verilmelidir. Logo, marka ve isim renkleri belirtilmelidir. Bu detaylar firmaya bildirildikten sonra beyaz sülfit ambalaj kâğıdı kaç adet istediğinizi belirtmeniz gerekmektedir. Siparişiniz hazırlanmaya geçebilir. Hızlı teslimat için detayların verilmesi gerekmektedir.

Sülfit Kağıt Fiyatları

Mukavemeti yüksek, baskılı beyaz sülfit ambalaj kağıdı çeşitleri her çeşit malzemenin dış ambalajında kullanıldığı için firmalar tarafından talep edilmektedir. Geniş kullanım alanına sahip kağıt çeşidi, en uygun Sülfit kağıt fiyatları ile Mucize Ambalaj da. Sülfit kağıt fiyatları ve kağıt ambalaj fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve sipariş vermek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. 

Biz Kimiz

Biz yıllardır sektörde hizmet veren sektörün öncü firmasıyız. Kaliteli hizmet vermek bizim en büyük reklamımız olarak hizmet vermekteyiz. Gıda servis sistemlerinde titiz, hijyenik ve el değmeden üretim yapılmaktadır. Gıda sektöründe üretilen her ürünün el değmeden ve hijyenik koşullarda üretilmesi gerektiğinin farkındayız. Fabrikamız havalandırma sistemi bulunan, rutubetsiz ve temizdir. El değmeden üretim yapılması gerektiğinin farkında olup el değmeden üretim yapmaktayız. Çeşitli ürünler üretmekteyiz bu ürünler şunlardır.

 • Islak Mendil.
 • Stickler
 • İkram Setleri
 • Kese Kâğıdı
 • Ambalaj Ürünleri
 • Kuru ve sıvı dolum ürünleri üretmekteyiz.

Ürünlerimiz detaylı olarak baskılı baskısız peçete, kare ve garson katlama peçete, baskılı kâğıt çanta, saplı çantalar, beyaz sülfit ambalaj kâğıdı üretilmektedir. Gıda sektörünün servis kısmı bizden sorulur. Kaliteli ürünler için ve kaliteli ikramlar için bizi tercih etmelisiniz.
Uygun fiyatlı ürünler kaliteli olmaz yanılgısına son vermek amacıyla kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler satıyoruz. Bizden fiyat teklifi almadan hizmetimizi denemeden başka bir firma ile iletişime geçmeyiniz. Size bir alo kadar yakınız. Bir tık kadar uzağız. Hızlı teslimat, uygun fiyatlı ve kaliteli ürünler bizden sorulur.

Baskılı, baskısız, istenilen gramajda, istenilen sayıda, üretilen ürünlerimiz siz müşterimizin kaliteli hizmet sunması için size hizmet vermekteyiz.  Bizi tercih etmenizin birçok nedeni vardır. Bu nedenlerin başında kaliteli üretim yapmamız gerekmektedir.  Hızlı teslimat ve uygun fiyatlı ürünler sunmamız tercih edilme nedenimizdir. 

Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz

Mesai saatleri içinde telefonlarımızdan arayarak sipariş verebilirsiniz. Sitemizden mesaj yollayabilir ya da üretim hanemiz olan fabrikamıza gelerek yerinde görerek sipariş verebilir ürün kataloğumuzu inceleye bilirsiniz.  Bizimle iletişime geçmek için internet sitesinden ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Siz siparişinizi verin geresini bize bırakın sizin için biz hazırız.

Sosyal Medya