Baskılı Peçete

Görsellik ve sunum mekanın kalitesinin ne kadar yüksek olduğunu göstergesidir. Ufak ayrıntı gibi gözüken fakat etkisi büyük olan müşteriyi özel hissettiren hotel, restoran, cafe gibi mekanlarda kuruma ait logonun yansıtılması son derece önemli bir ayrıntıdır. Piyasa şartlarından firmalar birbirleriyle rekabet halinde oldukları için görsellik anlamında en iyi sunumları müşteriye en iyi şekilde sunmak müşteri potansiyelini arttırmaktadır. Göze çok şık bir detay olarak gelen baskılı peçete mekanın havasını bütünüyle değiştirmektedir. Peçete ile ikram edilmeyen bir içecek ve yiyecek sunumu akla ne kadar itici gelmektedir.

Görsellik olarak bir birinden farklı alternatif ve renk çeşitleri sunularak hazırlanan baskılı peçeteler son derece akıllarda yer edecek olumlu izlenimleri firmanızın kalitesini müşteriye en iyi şekilde sunmanızı sağlayacaktır. Firmamız olarak her zaman görsellik açısından en trend olan ürünleri hazırlamaya baskı kalitesinde en iyi teknoloji hizmetlerinden faydalanarak baskı  en iyi şekilde peçetelerimizi hazırlamaktayız. Kaliteli ürünlerimiz müşteri potansiyelinizi zirveye çıkarmada etkili olacaktır. 1. Sınıf kaliteden ödün vermediğimiz baskılı peçetelerin çeşitli ebat seçenekleriyle sizi her zaman bir adım daha öne çıkmanızı sağlamada etkili rol üstleneceğiz.

İşletmenize veya markanıza renk katacak logo baskılı peçete ürünleri sayesinde, kurumsal kimliğinizi kolaylıkla vurgulayabilirsiniz. Logolu baskılı peçete ve baskılı kağıt peçete modellerini en uygun fiyatla sipariş vererek büyük kitlelere markanızı tanıtabilirsiniz.

Baskılı Peçete Fiyatları

Baskılı peçete bazen mükemmel görsel bazen de markanız için hafızlarda kalıcı çözümler üretmenin en kolay ve rahat yolları arasında bulunmaktadır. Baskılı peçeteler sürekli olarak kusursuz görselliği kullanıcısına sunmaktadır. Süreklilik ve akılda kalıcılık baskılı peçete ürünlerine olan talebi her geçen gün artırmaktadır. Baskılı peçete imalatı yapan firmamızdan toptan olarak baskılı peçete siparişi verebilirsiniz. En avantajlı baskılı peçete fiyatları ile sipariş vermek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Toptan baskılı peçete fiyatları çok ekonomik olup hemen hemen her bütçeye hitap etmektedir

Kare kağıt peçete, garson katlama peçete ve diğer farklı şekildeki peçete çeşitleri son dönemlerde sıklıkla tercih edilmektedir. Kullanımı son derece pratik olan ve yemek masalarının olmazsa olmazı olan baskılı peçetelerin perakende olarak satın alınması da mümkün olmaktadır. Fakat toptan baskılı peçete fiyatları perakende fiyatlarına göre çok daha caziptir.

Gösterişli davet masaları için olmazsa olmaz olan baskılı peçeteler ve baskılı peçete fiyatları kategorimizde yer almaktadır. Küçük detaylarla akılda kalmak istiyorsanız baskılı peçete makinası ile üretimini yaptığımız baskılı peçete ve baskılı peçete fiyatları için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Özel tasarım baskılı peçete nişan ve düğün çeşitleri için bize ulaşabilirsiniz.

Baskılı Peçete Kullanım Alanları

Restaurant Peçeteleri: 25x25, 30x30 40x40 ebatlarında olup genelde bütün restaurantlar da müşteriye görsel açıdan hoşluk katarak sunumlarının kalitesini arttırmaktadır. Baskılı peçete kullanım alanında diğer firmalarlar

Logolu Hotel Peçeteleri: Hotel misafirleri için hazırlanan ikramların yanında hotel logolu peçeteleri görsel anlamda oldukça zenginlik katmaktadır. Baskı kalitesi önemli detay olarak dikkatleri çekmekte müşteri göstermiş olduğunuz özenin yansımasıdır.

Airlaid Cepli Peçete: Çatal bıçağın konulacağı ayrı bölmesi ve hazır katlanmış airlaid peçeteden imal edilmiş bu baskılı peçeteler hem iç hem de dış mekanlarda özellikle çok kullanışlı pratik olması açısından ve şık sunumuyla oldukça tercih edilmektedir.  Geniş renk alternatifle firmanızın logosunun reklamını en iyi şekilde yapılmasını sağlar kumaş dokulu % 100 hijyeniktir. Bu çeşit peçeteler tek kullanımlık olup yıkama ütülüme gibi ekstra maliyet göstermeden sunumlarınızda etkili olacaktır. Artık sıklıkla 40x40 ve 40x33 ebatlarda hazırlanarak Hotel, Restoran, Cafe, Bar, Pastane, Mini Bar, Lobi Kurumsal Şirketlerde,  Catering Firmalarında, Davet ve Organizasyon Firmalarında, Hastane, Hava Yollarında, Seyhat Firmaları vb. tüm noktalarda ardık katlı peçete kullanılmaktadır.

Düğün Peçeteleri: Düğün organizelerinde artık sıklıkla karşımıza çıkan mükemmel bir ayrıntı peçetelerde gelin ve damadın isimleri istedikleri figürlerde hazırlanarak misafirlerinizin masalarında hoşluk sağlayabilirsiniz Düğün baskılı peçeteleri o günün anlam ve önemini daha da arttırarak gelen misafirlerinize verdiğiniz önemin bugüne özel göstermiş olduğunuz özenin hafızalarda etkili izler bırakmasını sağlayacaktır.

Doğum Günü Peçeteleri: Doğum günlerinde artık sınır tanımayan süslemelere bir yenisi de doğum günü peçeteleri siz ve sevdiklerinizin bu özel anlarında en iyi şekilde sunumlar yapılırken peçete detayı oldukça şıklık katacaktır. Doğum günlerinde bu ince detay hafızalara görsel anlamda oldukça zenginlik katacaktır.

Restorantlar gibi baskılı peçete artık nişan, söz gibi özel davetlerde 1 sınıf kalitede hazırlanmaktadır. İsteğe göre 25x25, 30x30 40x40 ebatlarında hazırlanmaktadır. Bu özel günlerde hazırlanan baskılı peçeteler gümüş veya altın varakla hazırlayarak özel günlerinin anlamını bambaşka bir ayrıntı ve şıklık katmaktadır. Altın ve gümüş varak ile sevdiklerinizin isimleri basılı peçeteler düğün davetiyesi gibi son dönemlerde oldukça trend bir modadır.

Firmamız olarak önceliğimiz dünya standartlarına uygun %100 saf selüloz kağıttan imal ederek baskı kalitesinde sağlık standartlarına uygun sertifikaya sahip ürünler kullanarak isteğe göre tek katlı, iki katlı ve üç katlı olarak hazırlamaktayız. Sipariş verilen baskılı peçeteleriniz en kısa sürede teslim etmekteyiz.

Baskılı peçete üreticileri arasında lider olan firmamıza, özel baskılı peçete, logolu peçete ve reklamlı peçete siparişlerinizi ileterek reklam maliyetinizi minimum seviyeye indirebilirsiniz.

Sosyal Medya