Eşyaların kağıt ile ambalajlanarak hasar görmelerini engelleyen ambalaj kağıdı, üretimini kaliteli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Günümüzde artan ambalaj çeşitlşiliğinden dolayı ambalaj kağıt fiyatları da değişiklik göstermektedir. Firmamız piyasada üretilen ambalaj kağıtlarını daha kaliteli ve uygun fiyat ile üretmektedir.

Ambalaj kağıtları, sadece renk ve biçim olarak değil içerik olarak da çeşitleri bulunmaktadır. Ambalaj kağıtı üretiminde ilk olarak hangi alanlarda kullanılacağına dikkat etmekteyiz. Kullanım alanlarına göre ambalaj üretim aşamasında bileşenlerde de değişmektedir. Ambalaj kağıdı üretimini su ve hava geçirmez olarak üretmekteyiz.

Karton ve kağıt ambalajlar üretim kolaylığı ve ekonomiklikleri bakımından fazlası ile tercih edilen bir ambalaj türüdür. Kağıt ambalajlar içerisindeki ürünün sızmamasını sağlamak için sızdırmaz olarak üretimi gerçekleşmektedir. Kırılacak bir ürün için kullanılacak ise o zaman da sert materyaller kullanılarak ambalay yapımı gerçekleştirilmekte ve müşterilerin ürünlerini korumaktayız.

Ambalaj üretiminde özel bileşenler kullanamaktayız. Bu durumda da maliyeti ile doğru oranda olacak şekilde ambalaj kağıdı fiyatları belirlenmesinde artış ya da düşüş yaşanmaktadır. Firmamız müşteri memnuniyetine öncelik verdiğinen en uygun ambalaj kağıdı üretimini yapmaktadır.

Ambalaj Kağıdı Çeşitleri

  • Beyaz Sülfit Ambalaj Kağıdı
  • Kahverengi Şamua Ambalaj Kağıdı
  • Yağlı Ambalaj Kağıdı

Beyaz Sülfit Ambalaj Kağıdı: Sıcak ve soğuk tüm gıda ürünlerinin servis edilmelerinde en yaygın kullanılan ambalaj türüdür. Ürünlerinizi el değmeden taşımanızı sağlarken, üzerine yapılan baskı ile markanızı temsil edecektir. Ayrıca maliyet avantajları ile şamua ve yağlı sarım kağıdından daha çok tercih edilen ambalaj türüdür. Beyaz rengi ile baskının maksimum kalitede görünmesini sağlamaktadır.

Kahverengi Şamua Ambalaj Kağıdı: Kahverengi şamua sarım kağıtları gıda ürünlerinizi sarıp servis etmenizi sağlamaktadır. Üretimi otomatik makinelerde el değmeden gerçekleştirmekteyiz. Tek katlı ya da çift katlı olarak üretimini yaptığımız şamua ambalaj gıda ile ilgili olan kasap, restoran, şarküteri gibi tüm sektörlerde güvenle kullanılabilir.

Yağlı Ambalaj Kağıdı: Yüksek kit değerleri ile saracağınız ürünün yağını dışarıya geçirmeyecektir. Üretim sürecinin tamamını otomatik makinelerde gerçekleştrmekteyiz. Pastane, restoran ve süpermarketlerin ilgili bölümlerinde güvenle kullanılmaktadır. Kahverengi ve beyaz renk seçenekleri mevcuttur.

Naden Biz?

Firmamız önceliği her zaman müşteriye vermektedir. Müşterilerimizi hayal kırıklığına uğratmamak adında daha kaliteli bir hizmet anlayışını benimsemekteyiz. Firmamız alanında uzman ekip ile sağlıklı, güvenilir ve uygun ambalaj kağıdı üretim hizmeti vermektedir. Çok çeşitliliğimiz sayesinde, kendi alanımızda öncü firmalardan biriyiz.

Kağıt ambalaj ürünlerini sizlerin istekleri doğrultusunda renkli baskı, değişik şekilli ve özel tasarımlar ile yapmaktayız. Kağıt ambalaj üretimini uygun ve avantajlı fiyatlar ile gerçekleştirmekteyiz. Sitemizde yer alan ambalaj kağıdı çeşitlerini inceleyerek daha dateylı bilgiye sahip olabilir ve hizmet almaya başlayabilirsiniz.

Sosyal Medya